Боя за коса - Вlondе 30- Клуб на блондинките

  • 97 661
  • 737
# 120
    Момичета,препоръчайте ми най-пепеливата осмица от професионалните  ,които мога да открия на Алабин....
    Аз уж се ориентирах към Кюн ,ама сега се разколебавам....
    Дайте ми малко повече мнения ,моля!  Praynig Hug
Виж целия пост
# 121
    Момичета,препоръчайте ми най-пепеливата осмица от професионалните  ,които мога да открия на Алабин....
    Аз уж се ориентирах към Кюн ,ама сега се разколебавам....
    Дайте ми малко повече мнения ,моля!  Praynig Hug

Селма, аз боя не мога да ти препоръчам, но защо не си вземеш коректор за по-силна пепел и да си решиш проблема с медните отенъци  Thinking
Виж целия пост
# 122

Вела Колестон имат русо с розов оттенък Simple Smile

Проблема е, че ми трябва за утре, а нямам време да обикалям и да търся....
Виж целия пост
# 123

Вела Колестон имат русо с розов оттенък Simple Smile

Проблема е, че ми трябва за утре, а нямам време да обикалям и да търся....

Виждам, че пишеш, че живееш в Стара Загора, ако искаш на лични ще ти напиша от къде да намериш Koleston там  Simple Smile
Виж целия пост
# 124
    Момичета,препоръчайте ми най-пепеливата осмица от професионалните  ,които мога да открия на Алабин....
    Аз уж се ориентирах към Кюн ,ама сега се разколебавам....
    Дайте ми малко повече мнения ,моля!  Praynig Hug

Селма, аз боя не мога да ти препоръчам, но защо не си вземеш коректор за по-силна пепел и да си решиш проблема с медните отенъци  Thinking
    Коректор, който да добавя към боята ли ?
    Добра идея ,мисля  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 125
Блондита, няма ли да ми помогнете Sad
С какво да се мацна върху седмицата /7.3 на Бес/,/по нагоре съм сложила снимка/? Ако сложа боя 9-ка или 10-ка с оксидант 9 % ще ми се изравни ли /ще изсветлее ли/ newsm78
Моля ви, помогнете ми, пак мога да сложа снимка  ooooh!
С тази боя  AROMA INTENSE 9.0 светло рус http://www.aroma.bg/catalog/boia-za-kosa-aroma-intense-90-svetlo-rus-149/
 и оксидант 9 %, ако се направя тези дни, ще изсветлее ли, не мога да чакам да се отмие 7-цата, изглежда като израстнали тъмни корени  #2gunfire
Виж целия пост
# 126
Някой ползвал ли е боя за коса GREEN LIGHT LUXURY HAIR COLORS? Дали е хубава, трайна?




Никой ли не е ползвал тази боя? Praynig

Каталог.
Виж целия пост
# 127
    Момичета,препоръчайте ми най-пепеливата осмица от професионалните  ,които мога да открия на Алабин....
    Аз уж се ориентирах към Кюн ,ама сега се разколебавам....
    Дайте ми малко повече мнения ,моля!  Praynig Hug

Селма, аз боя не мога да ти препоръчам, но защо не си вземеш коректор за по-силна пепел и да си решиш проблема с медните отенъци  Thinking
    Коректор, който да добавя към боята ли ?
    Добра идея ,мисля  Rolling Eyes

Да, точно така. Според мен можеш да погледнеш в първия пост на темата кой цвят какво неутрализира.
Виж целия пост
# 128
Блондита, няма ли да ми помогнете Sad
С какво да се мацна върху седмицата /7.3 на Бес/,/по нагоре съм сложила снимка/? Ако сложа боя 9-ка или 10-ка с оксидант 9 % ще ми се изравни ли /ще изсветлее ли/ newsm78
Моля ви, помогнете ми, пак мога да сложа снимка  ooooh!
С тази боя  AROMA INTENSE 9.0 светло рус http://www.aroma.bg/catalog/boia-za-kosa-aroma-intense-90-svetlo-rus-149/
 и оксидант 9 %, ако се направя тези дни, ще изсветлее ли, не мога да чакам да се отмие 7-цата, изглежда като израстнали тъмни корени  #2gunfire
Вземи си римувър. Peace
Виж целия пост
# 129
Благодаря за отговорите....
Взех си на Рубела 9.1 и ми изсветляха корените и ми се изравни цвета. Доволна съм  Crazy
Виж целия пост
# 130
  хаха! Както нямах намерения да се потъмнявам в началото на темата,така вече влизам с въпрос:

  Каква е процедурата при потъмняването (от 9 към 8 )  ?

  Корени 20 мин ,дължините 10 мин ?
  Или цялата коса 30 минути ?

  Имам около сантиметър израстнали корени (7-ца) ......  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 131
  Не дочаках съвети за процедурата,но както и да е   Simple Smile

  С помощта на Крамер 8.1 ,ей го тук на фото :

Скрит текст:

   като тапа от шише с шампанско излетях от редовете на блондинките !  Joy
   Кестенява съм! Кестенява!  Crazy
   Не съм очаквала това,ама никак ! От една безобидна 8-ца  Rolling Eyes
   Но не съм разстроена много.  Wink Малко разнообразие засега ,после ще мисля как да продължавам  Grinning
Виж целия пост
# 132
Селме, когато се прави цялата коса - обичайно се започва от дължините, защото корените са близо до скалпа и около тях е по-топло, съответно и процедурата се ускорява от по-високата температура, т.е корените винаги стават по-бързо от дължините и изискват по-малко време  Peace

Когато гланца падне и вече не те радва много - едно-две посещения на парна баня с маска (писала съм как става) - сваля доста от боята  Peace и не уврежда косъма  Hug

Виж целия пост
# 133
  Алена, благодаря . Simple Smile

  Честно казано, сега,като се изсуших и се огледах хубаво, се харесвам . Цвета е хубав,наистина пепеляв ,леко по-тъмен в корените ,но това сякаш придава по-естествен вид на косата (сигурно не само при мен естествените краища са по-светли от корените) .

    И  не съм чак кестенява,а тъмно руса .  Peace
    Даже си пожелавам да не се отмивам много бързо . Blush
Виж целия пост
# 134
Според мен често при тези промени човек се фиксира на това какъв резултат желае и ако не го постигне е разочарован и не оценя красотата на това, което се е получило  Blush хубаво е, че вече ти харесва  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия