Боя за коса - Вlondе 30- Клуб на блондинките

  • 97 661
  • 737
# 180
И преди съм го правила това,от много светлоруса се направих черна. Е,естествено след 4-5 месеца наново почнах да се изсветлявам.
Сега усещам,че отново имам нужда от тази промяна,а колко време ще трае,ще видим. Wink
Давай тогава,щом си сигурна,няма да съжаляваш!Нооооооо.....Искаме снимкииии,особено с медното,което ми е слабост.И аз се боядисвах преди време с този номер на кастинг,но при мен се получи тъмно кестеняво,което дълго време след това не можах да махна,може би защото се боядисвах на често за да задържа цвета.Много ми харесва и 834,но тогава не можах да го намеря никъде!Успех🍀
Виж целия пост
# 181
Здравейте блондита, може ли някой да сравни 12/81 на Вела Колестон с 12/81 на Макадамия.Ползвам на Вела , но се чудя дали да пробвам Макадамия.  newsm78
Виж целия пост
# 182
Добро утро,момичета! Честит празник!   bouquet
Влизам да се отчета с резултата от изсветляването на косата ми.. Една приятелка ме посъветва да пробвам с Blondor,пробвах и стана патешко-жълто,след това се боядисах с платинено русо и в момента съм на кичури или по скоро на петна... Корените са платинено русо,на места е жълто,на места е светло червено.. Но няма да се отказвам.. косата ми е къса и е гъста,с дебел косъм! Кажете ми,кога мога да се боядисам пак?  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 183
Здравейте момичета Simple Smile И аз мога да кажа че съм минала по дългия път на блондинката в лутане кой е моят цвят коса. Естествено започнах от кичури през русо после пак кичури, но в един момент ми омръзна да съм руса и си исках естествения цвят на косата, но не устисках да го изчакам да израсне и почнах да се боядисвам по тъмно, но цвета се измиваше и рижавееше. След това  реших че искам някакъв среден нюанс на русото и съответно с ремувър ми свалиха боята от което станах доста рижава и се опитаха да неутрализират рижавото със сиво, за да стане пепеливо русо и в крайна сметка резултатът е неопределен цвят който ту рижавее на моменти мога да кажа, че и зеленее колкото  и странно да звучи, абе ужасен е... И така вече от около половин година се боря да постигна нормален цвят на косата си, който да не е много светло русо и да има естествен оттенък ли може би по-студен към бежаво, а не зелено-рижав.. Моля някой ако е имал подобни драми да сподели как ги е преодолял  Simple Smile
Виж целия пост
# 184
Добро утро,момичета! Честит празник!   bouquet
Влизам да се отчета с резултата от изсветляването на косата ми.. Една приятелка ме посъветва да пробвам с Blondor,пробвах и стана патешко-жълто,след това се боядисах с платинено русо и в момента съм на кичури или по скоро на петна... Корените са платинено русо,на места е жълто,на места е светло червено.. Но няма да се отказвам.. косата ми е къса и е гъста,с дебел косъм! Кажете ми,кога мога да се боядисам пак?  Hug Hug Hug

Ако не ти харесва как си в момента, може да си вземеш един тониращ балсам на Престиж и да уеднаквиш донякъде цвета с него / със светло червеното не знам дали ще се справи/. Аз преди 2, 3 дни си бях докарала един страхотен патешки цвят на косата след неуспешно боядисване и бях изпаднала в ужас. Едно момиче от тук ме посъветва да опитам с този балсам и ефекта беше изненадващо добър, цвета ми стана точно каквото сивкаво  исках и то без да ми гори косата. А за боядисването, ами колкото по-рядко го правиш, по-добре за косата, според мен поне 1, 2 сантима да ти израстнат корените.
Виж целия пост
# 185
Едно момиче от тук ме посъветва да опитам с този балсам и ефекта беше изненадващо добър, цвета ми стана точно каквото сивкаво  исках и то без да ми гори косата.

С кой цвят на Престиж постигна сивкавото и колко минути държиш балсама на косата? Hug
Виж целия пост
# 186
Хайде да се запиша и аз при вас, като дългогодишна блондинка, минала през всички етапи, описани на 1 страница  hahaha След 7-8 години руса от 3-4 месеца се боядисвам кестенява уж за по-лесно поддържане и за по-сериозен вид, но хиииич не се харесвам  Crazy
След 3-4 слагания на кестеняво русото избива постоянно и седи един рижав оттенък, та мисля, че лесно ще я направя пак руса.
Виж целия пост
# 187
Polaana,на каква цена е този тониращ балсам?  newsm78
Виж целия пост
# 188
Polaana,на каква цена е този тониращ балсам?  newsm78

4-6лв
Виж целия пост
# 189
Вчера се боядисах пак. Същата комбинация. Следващия път обаче ще действам по-внимателно с освежаването на 3-4см. от корените, защото съм се престарала малко и на места синея.   Mr. Green

Сега ми влезе в главата и мухата за зелен коректор или боя със зелен коректор. Сетих се за осмицата на Макадамия. Разбира се, ако се реша, пак ще трябва да е внимателно, за да не позеленеят вече изсветлените дължини.   Crazy
Виж целия пост
# 190
Ето го и резултата - има още какво да се желае.. http://www.facebook.com/photo.php?fbid=549998175025776&set=a … ype=1&theater
Виж целия пост
# 191
Feeling, нахално ли ще е ако те помоля за снимка? Резултатите ти винаги са прекрасни! Heart Eyes
Виж целия пост
# 192
Feeling, нахално ли ще е ако те помоля за снимка? Резултатите ти винаги са прекрасни! Heart Eyes

O, не, не!   Blush
Много си мила, благодаря ти, но този път няма начин да снимам.   Blush   Laughing
Синичко е малко и много ме притеснява. Ако още имаш желание, след 3-4 измивания специално ще ти снимам и ще ти пратя на ЛС.     Hug
Виж целия пост
# 193
Едно момиче от тук ме посъветва да опитам с този балсам и ефекта беше изненадващо добър, цвета ми стана точно каквото сивкаво  исках и то без да ми гори косата.

С кой цвят на Престиж постигна сивкавото и колко минути държиш балсама на косата? Hug

Тониращ балсам на Престиж silver effekt , държах около 10-15 мин , но понеже балсама ми се видя много гъст го разредих с малко зехтин и шампоан за да не го нанасям с четка и се ориентирах по огледалото за цвета. Но моята коса беше ярко патешко жълто преди това Mr. Green Издържа около 4,5 измивания преди да почне да изсветлява цвета, вчера си сложих за втори път и ми хвана за около 10тина мин. Някой питаше за цената, аз го купих за 2.70лв.  На мен половин тубичка ми стигна за едно тониране, косата ми е до раменете.
Виж целия пост
# 194
Боже, Боже, каква е моята коса тогава?!? Цели 30 минути, че и отгоре стоях със същия балсам и нищо, ама нищичко не хвана. А съм цвят 9-10. Не е истина...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия