Боя за коса - Вlondе 30- Клуб на блондинките

  • 97 658
  • 737
# 300
Здравейте. Преди време бях писала в темата как след опити да се направя руса станах рижава. След това замаскирах гафа със средно кестенява боя. В момента много си харесвам цвета, но понеже се получи инциентно и не знам какъв е, за да си взема подобен цвят.  Ето снимки,  за да видите цвета, който на всяка снимка е различен. Виждат се и доста избилите ми корени. Embarassed пиша тук, защото цвета ми прилича на някакво русо.
http://storage4.album.bg/83b/-_7_e2cfd_30127822.jpg
http://storage4.album.bg/8fb/__33a06_30127859.jpg
http://storage4.album.bg/c13/_1__b26a9_30127857.jpg
http://storage4.album.bg/05e/_6_09fcc_30127846.jpg
Имаш много хубава коса и много цветове по нея.Предполагам,че искаш това,което е по дължините.За да изравниш цвета обаче,в корените трябва ще се наложи да сложиш друга боя.Препоръчвам ти професионална,напр.натурална седмица с 6%окислител за дължините и същата боя но с 9% и коректор(син,виолетов ) за корените.Все пак по-добре е ако нямаш опит да се боядисаш при фризьор.
Виж целия пост
# 301
Благодаря! Но основното, което искам да знам е как се води цвета Crazy
Виж целия пост
# 302
Натурално русо 7/0 или 7/00.
Виж целия пост
# 303
Здравейте!
Извинете, че нахлувам така в темата, но се двоумя коя боя да предпочета за светъл цвят на дълга до кръста коса - Лореал Кастинг или Сюблим мус, отново на Лореал. Та въпросът ми е: коя от двете ще ми стигне, като количество, за цялата коса? Коя е по-добре покривна и трайна, ако количеството е достатъчно за цялата коса де?
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 304
Здравейте!
Извинете, че нахлувам така в темата, но се двоумя коя боя да предпочета за светъл цвят на дълга до кръста коса - Лореал Кастинг или Сюблим мус, отново на Лореал. Та въпросът ми е: коя от двете ще ми стигне, като количество, за цялата коса? Коя е по-добре покривна и трайна, ако количеството е достатъчно за цялата коса де?
Благодаря ви!
Сублийм мус определено е повече като количество( използвала съм и двете), но моето мнение е да не рискуваш и да си вземеш 2 бои щом косата ти е толкова дълга.Муса е и по- покривна,Кастинг е безамонячна и просто ще ти даде отенък на русото,лек и естествен.Освен това муса е лесен и приятен за нанасяне,особено ако си начинаеща.
Виж целия пост
# 305
Благодаря ти!
Муса ще си взема тогава.
Виж целия пост
# 306
Боядисах се(Лонда 10. 08), но не съм особено доволна от резултата Rolling Eyes, цвета е хубав но не това което търся(розовеещо...леко бежово), Следващият път ще експериментирам в препоръчаната Вела Колестон, макар , че 12-ка..... Thinkingда не вземе да стане много светло...., ще взема да се направя с 6%, вместо с 9%, основата ми не е тъмна(светло кестеняво)..... newsm78, дали е добра идея?
Виж целия пост
# 307

Благодаря! Още в предния отговор е било написано, но сипомислих, че е някалва нова боя Crazy
Сега прегледах сайтове за бои и си харесах няколко нюанса, но не мога да преценя кой е най - подходящ, защото косата ми винаги ми се струва по - тъмна и дори ми е странно колко светла излезе на снимките.
http://www.lorealparisbulgaria.com/hair-colour/all-over-color/su … _LIGHT_BROWN.aspx
http://www.perfectmousse.bg/produkti/750-pralina/
http://www.lorealparisbulgaria.com/haircolor/colour/casting-crem … miels-glossy.aspx
http://www.perfectmousse.bg/produkti/668-leshnik/
Последното не е много русо за което се извинявам.
Виж целия пост
# 308
Благодаря ти!
Муса ще си взема тогава.
Аз като имах коса дълга до кръста и я намазах с непрофесионална боя и от кръста стигна до раменете  ooooh! Rolling Eyes
Моят съвет е да не рискуваш с тези бои, а и една боя няма как да ти стигне за цялата коса. Две също няма да ти стигнат. 
Виж целия пост
# 309
Harukaze, Лореал Кастинг и Пърфект мус стават по-тъмни от показаното като резултат. Седмиците са си направо кестеняви, а 6-ците не си представям. Трябва да вземеш поне 1-2 тона по-светло от желания резултат.

Благодаря ти!
Муса ще си взема тогава.
Аз като имах коса дълга до кръста и я намазах с непрофесионална боя и от кръста стигна до раменете  ooooh! Rolling Eyes
Моят съвет е да не рискуваш с тези бои, а и една боя няма как да ти стигне за цялата коса. Две също няма да ти стигнат. 


Моята коса е до средата на гърба и е доста тънка - цялата коса боядисвам с една боя. За по-дълга коса задължително няма да стигне една боя.
Виж целия пост
# 310
Боядисах се(Лонда 10. 08), но не съм особено доволна от резултата Rolling Eyes, цвета е хубав но не това което търся(розовеещо...леко бежово), Следващият път ще експериментирам в препоръчаната Вела Колестон, макар , че 12-ка..... Thinkingда не вземе да стане много светло...., ще взема да се направя с 6%, вместо с 9%, основата ми не е тъмна(светло кестеняво)..... newsm78, дали е добра идея?
mamaden,6% не е добра идея,пробвала съм,по-добре става с 9%Не е много светло,не се плаши!🌹
Виж целия пост
# 311
Момичета, да попитам: поръчах си боя Матрикс, 10А, но (който не чете описанията) съм си взела безамонячна. Поправих си грешката и си поръчах в последствие и Matrix Socolor, но въпросът ми е за безамонячната: дали да я ползвам, с какъв окислител се смесват безамонячните бои, има ли някакви особености при ползването им и какъв е ефекта при боядисване с безамонячни бои? Каква е разликата между без и със амонячните бои. Или по-добър вариант ще е да я пусна в размените и да не я ползвам?!? Hug

ПП Досега не съм се боядисвала с безамонячна боя, та затова съм в чуденка. newsm78
Виж целия пост
# 312

Благодаря! Още в предния отговор е било написано, но сипомислих, че е някалва нова боя Crazy
Сега прегледах сайтове за бои и си харесах няколко нюанса, но не мога да преценя кой е най - подходящ, защото косата ми винаги ми се струва по - тъмна и дори ми е странно колко светла излезе на снимките.
http://www.lorealparisbulgaria.com/hair-colour/all-over-color/su … _LIGHT_BROWN.aspx
http://www.perfectmousse.bg/produkti/750-pralina/
http://www.lorealparisbulgaria.com/haircolor/colour/casting-crem … miels-glossy.aspx
http://www.perfectmousse.bg/produkti/668-leshnik/
Последното не е много русо за което се извинявам.


Цветовете по каталозите ги гледам само колко да добия представа какъв нюанс на русото е Simple Smile примерно дали жълтее, дали розовее  или пък е пепелен цвета Simple Smile Колкото и да ги гледаш на каталога никога не става същото. За тези които са решили да се боядисат руси препоръчвам фризьор и след това да си боядисват корените сами;)
За моята коса ползвам Колестон перфект 0/99 номер и съм доволна.
Виж целия пост
# 313
Емче, според мен по-тъмно от 7-ца не вземай  Stop Не вярвам със 7-цата да ти стане по-светла косата от сега. За мат-а виж диаграмата в първия пост  Peace

Благодаря, ще взема за проба 7-цата Peace Като цяло ми е трудно да си открия подходящия цвят, дано най-накрая го уцеля  Simple Smile
Виж целия пост
# 314
Ухх мили мами , аз не знам на каква боя да се спра за боядисване сама вкъщи  Simple Smile И се чудя каква точно трябва да си взема , че да се получи медно русо , което да е с златисти и медни отенъци. А не да червенее изцяло... Някоя мама да ми предложи нещо , няколко странички по назад дадох снимки как съм в момента  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия