Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 29

  • 61 008
  • 759
# 210
...Тъпо ми стана от коментара на госпожата от социалните: "Ама вие с толкова пари как го издържате това дете?"  Shocked
Не се ли замисляш, че все пак това им е работата? И така трябва да е.
Виж целия пост
# 211
...Тъпо ми стана от коментара на госпожата от социалните: "Ама вие с толкова пари как го издържате това дете?"  Shocked
Не се ли замисляш, че все пак това им е работата? И така трябва да е.
А ти не се ли сещаш,че аз все пак декларирам някакви доходи и този въпрос на цигани не се задава!?Ясно ми е че така трябва да е,но пък в крайна сметка трябва да е така за всички.В случая не е  Naughty
Виж целия пост
# 212
Разбира се, че е тъпо....даже обидно.....За съжаление, служителките навсякъде се държат така, все едно вадят парите за 'детски' от джоба си.....
Виж целия пост
# 213
Момичета, утре е 16 дали ще имаме радостна новина ?
Виж целия пост
# 214
Момичета, утре е 16 дали ще имаме радостна новина ?
е, чак пък на 16.......те след 20 едвам им се откъсват.......... Laughing
Виж целия пост
# 215
И аз смятам, че можем да ги очакваме чак другата седмица, най-рано във вторник.....
Виж целия пост
# 216
 Е как нали вече уж ги пускат на 17. Сега това се пада в събота и е логично да ги предвижат сега!
Та не им давайте лоши идеи.  Wink
Виж целия пост
# 217
За съжаление точно поради тази причина, смятам че след като 17 ти е събота ще ги пуснат от понеделник нататък....за тяхното мислене логика няма.....за огромно съжаление на всички майки.
Виж целия пост
# 218
за съжаление е така
Виж целия пост
# 219
Запис да следя и аз.
Виж целия пост
# 220
Ай,престанете вече с тоя запис и безсмислени постове от рода на дано,ама надали,успех и т.н. smile3502
Виж целия пост
# 221
Преставам с безсмислиците Simple Smile
Виж целия пост
# 222
Ай,престанете вече с тоя запис и безсмислени постове от рода на дано,ама надали,успех и т.н. smile3502
  bouquet няма смисъл да се тормозим от сега-другата седмица дано ги пуснат
Виж целия пост
# 223
Здравейте! Искам да ви попитам - забравих да подам бележката за ученик от училище,спряха ми детските и сега ще попълвам отново всички документи. През последната 1 години съм била на трудов договор,после получавах обезщетение от борсата и сега пак съм на трудов договор. В молбата видях,че се включват и доходите от обезщетението, а после в указанията не пише да се носи бележка от борсата а само дохода от трудови правоотношения. Трябва ли да взимам и от борсата някаква бележка? И искам да изкажа мнение или по-скоро предложение - има училища,които до 31.10. подават служебни бележки в социалните за всички ученици от училището. Така се спестяват време и нерви за всички.
Виж целия пост
# 224
Тези бележки са поименни и следва да се подават лично.
Да не би да бъркаш с информацията, която подават училищата за отсъствията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия