Риткат силно с малките крачета, ФЕВРУАРСКИТЕ момичета, момчета - тема 7

  • 31 031
  • 761
# 90
Иха Дени много сте големи  Flutter
Моя още не съм го усещала да хълца, но днес установих, че полудява от щракането по клавиатурата и почва да рита и удря с ръчички бясно, ама няма какво да правя на работа съм и трябва да работя
Виж целия пост
# 91
Записвам се и аз със термин 11.02.2013 г.
Виж целия пост
# 92
deni_pupa, аз май усещам катъ хълца, но не съм много сигурна дали е това, или подскачане  Simple Smile Определено обаче е по-различно и по-леко от ритник или юмрук  Laughing Голямо бебче си имаш, обаче на мен докторката от ФМ ми каза, че не може да се определи от сега колко голямо ще се роди  Thinking

Аз да попитам дали сте чували нещо за тази книга, че е голяма и скъпа, за да си я купя на сляпо  Thinking http://www.helikon.bg/books/263/37590_kniga-za-majkata-i-bebeto. … -za-roditeli.html

Виж целия пост
# 93
Записвам се и аз със термин 11.02.2013 г.

Ако може пълна инфо: години, град, първа, втора, трета... бременност, пол...
Виж целия пост
# 94
Аз сам Ваня на 25 г. от гр. Раковски, първа бременност, момче Simple Smile
Виж целия пост
# 95
хълцането е точно това, което усещаш dangel_85  Simple Smile Докторката ми каза, че големината я определя амко по този начин върви както до сега очакванията са с тези кг и размери.
Тази книга я гледах и много ми хареса, но ми се видя малко скъпа и за това си купих http://www.book.store.bg/p18284/kniga-za-majkata-hristo-mihov.html и много съм доволна, защото има много важна информация за това как трябва да гледаме детето от деня на раждането, Каква трябва да е стаята, колко градуса и т.н. По принцип предпочетох български автор за да е приложима в наше време. За бремеността си купих на доктор Спок и ми хареса, но се препоръчваха неща, които в бг ги няма.
Все пак всеки има право на избор, но в тази книга има очертани важни правила, които трябва да спазваме за къпане, и т.н
Виж целия пост
# 96
deni_pupa, и аз взех същата книга. В момента я чета и ми е доста интересно, но не мисля, че ще се огранича само с нея. Мисля да взема и на Д-р Спок книгата за отгледжане на детето.
Виж целия пост
# 97
Здравейте, мами и честит рожден ден на Пети, Мацка и ЕлиИво Simple Smile
Живи и здрави с красив финал февруари месец  ylinfant newsm30

Аз нашата госпожица започнах да я чувствам чак сега, но да усетя ритник или юмруче както го описвате вие все още няма. Не знам до колко е нормално, но нали ми е първа бременност и не знам какво да очаквам.
В момента имам един доста сериозен проблем - мисля, че съм разтегнала мускул в горната част на крака почти в свивката и като се изправя и тръгна ме боли чак корема до пъпа... Проблемът дойде оттам, че направих една гастритна криза с голямо повръщане и при едно от посещение на WC - то, усетих само как нещо изпука и ме заболява. И от тогава до днес.  Адски е неприятно и болезнено. Усещането е сякаш си се опитал да направиш шпагат без да си се раздвижил... Вече 3та седмица ме боли и се чудя да се мажа ли с нещо, да не ли...
Ако някой даде идея ще съм много благодарна Simple Smile
Виж целия пост
# 98
Аз съм харесала тази книга-http://www.helikon.bg/books/85/149894_azbuka-na-karmeneto.html
Мисля скоро да си я купя.
Виж целия пост
# 99
Аз пък установих ,че моя беб харесва Кели Кларксон и Бионсе   Mr. Green
 newsm59 на празнуващите
Виж целия пост
# 100
denymeny  предполагам, като я прочета и аз ще искам още литература. Мисля, че всеки ще избере най-добрата книга за себе си Simple Smile
Nastiya питали док с какво може да се мажеш? Аз като имам някакви такива се мажа с див кестен и арника...помага ми за кръста за всякакви схващания, но питай дали може да се мажеш с такова, защото моята док ми каза няма проблем, а някой приятелки ми казват, че не трябва......макар, че аз се мажа само когато е необходимо, а не постоянно и на мен много ми помага. Това е масажен гел и си го купувам от аптеката мисля, че е около 4 лв.
Виж целия пост
# 101
Здравейте сладинки  Hug Hug Hug

Ч.Р.Д. на нашите рожденички - бъдете много щастливи, обичани и обгрижвани от хората, които обичате  newsm59


deni_pupa - и аз съм много доволна от Цолова - постоянно я препоръчвам на всички  Peace
А хълцане не усещам, но наистина е нормално да хълца, защото поглъща амниотична течност и това го кара да хълца. Така, че всичко е наред - не се притеснявай

Днес се разходих до Вис Виталис и си купих колан за бременни най-накрая. В момента съм с него и направо се родих - друго си е да има малко помощ на коремчето  Party
Пуснали са хубави зимни якета там за деца - аз обзаведох синчето с едно. Има и много сладки космонавтчета за 0-3 м.
Бях взела и таткото с мен - та го насилих да поразгледаме колички там. После го замъкнах и до Бебе бутика на околовръстното и вече съм най-щастливата на света, защото си избрахме количка  Heart Eyes

Това е количката ми и край - дума не давам да се каже по въпроса вече  Naughty

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/images/recaro-bab … -red-silver-2.jpg

А ММ, както до днес плюеше по Стоке, обясняваше ми, че само кифлите бутали такива, за да гъзареят и т.н., така като я видя, побута малко и я пробва отсече, че това е количката. Направо ми стана зле  ooooh! Почнах аз една словестна битка с него и си извоювах моето, с жестоката заплаха, че ако ми вземе Стоке, ще я сменя на първия месец без дори да му кажа  Mr. Green
И така - вече сме си избрали всичко за бебо. В понеделник съм на ЖК, а във вторник в Трета градска при моя кардиолог, за да каже, че с бебето всичко е наред и да сме спокойни. След това започвам бавно и полека с пазаруването, че то време не остана. Пък и после, като дойдат студовете хич няма да ми се обикаля.

Това е от мен - похвалих се  и съм много, много радостна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Гушкам ви всички - чао от мен за сега   bouquet
Виж целия пост
# 102
Deni - pupa, мерси за съвета, утре ще ходя да си взимам направление за изследвания и ще я питам мога ли да се мажа Simple Smile
Аз избрах вече кошарка за Бургас и сгъваема за Пловдив Simple Smile
http://www.pumpal.net/product.php?id=1767
http://kasida.bg/hauck-sgyvaema-koshara-za-syn-i-igra-starlight- … 12-449-15626.html
А за количка съм още в голяма чуденка Simple Smile
Виж целия пост
# 103
Здравейте коремчета сладки.
Днес нищо ново от мен. Ходих на лекция в Лабиринт. Много ми харесват, жената, която ги води е много приятна и дава полезна информация. Следващата сряда е за Дишане по време на раждане. Ако някой има интерес може да се присъедини към нас с Котешко Simple Smile.
Цвети М. ако става въпрос за д-р Славкова от болница Вита, аз нямам наблюдения за ФМ, но веднъж ми се наложи да отида на преглед по спешност съвсем в началото. Тя беше на смяна и без никакви уговорки веднага ме прие. Беше изключително внимателна и отзивчива. Направи ми обстоен преглед, независимо,че имаше доста пациенти. Прочетох и добри отзиви за нея в интернет след това.
Днес ми пристигна пратка от nextdirеct. Много съм доволна. Дрехите са с изключително качество. Памука е много мек и здрав. Цветовете изглеждат точно като в сайта. Плюс това доставката е безплатна и до вратата в посочения 3 дневен срок. Определено пак ще се възползвам Simple Smile Ще кача снимки във ФБ тези дни Simple Smile
Това от мен за сега. Хубава вечер милички!
Виж целия пост
# 104
Привет и от мен,
за кошарата съм си избрала една бяла на Дибо, мисля че беше около 200лв и един скрин за повиване пак на ДИбо за 220 лв.

Количката .....  Embarassed сега ще ме нахокате, но с таткото отдавна си харесваме Stokke като модел и сме решили, че това е нашата количка  Hug

Утре съм на лекар, стискайте палци всичко да е наред. Най-накрая ще я питам за този доплер  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия