За бельото

  • 24 525
  • 477
# 360
Пералня+сушилня за "онова" бельо Mr. Green По-добре веднага хвърлете 300лв в кошчето.
Виж целия пост
# 361
Не знам точно какво имаш предвид ''онова бельо'', но аз нямам захабено бельо нито от пералнята,нито от сушилнята. Единствените неща които не слагам в сушилнята са вълнени дрехи и един единствен сутиен.
Виж целия пост
# 362
От снимката, Трой, от снимката. Май на стр.5
Виж целия пост
# 363
Не виждам какво странно виждаш в това да пусна точно това бельо в пералнята, а после и в сушилнята Simple Smile
Така или иначе не пера на по висока температура от 30 градуса, така че наистина не е проблем.
Няма ти снимам бельото си за да ти доказвам Simple Smile
Виж целия пост
# 364
И аз не си представям да пусна бельото от снимката в пералнята, но нека не се залъгваме- колко точно жени носят подобно бельо ежедневно Grinning? Какъв е проблемът да си пусна памучните гащи в пералнята и после да ги изсуша в сушилнята? И без това от тях имам 50 чифта, а от типа на показаните, и постоянно обсъждани- по-малко от 10 Laughing.
Виж целия пост
# 365
Памучни гащи  Shocked това не бяха ли онези гащи дето ги носи Бриджит Джоунс Simple Smile
Позволявам си да нося такова бельо всеки ден по простата причина, че не е толкова скъпо колкото си мислите Simple Smile
И между другото точно с памучното бельо ще имаш проблеми в сушилнята тъй като памука се свива Wink
Виж целия пост
# 366
Памучни гащи  Shocked това не бяха ли онези гащи дето ги носи Бриджит Джоунс Simple Smile

Laughing Не само, има толкова удобни памучни ....айде пликчета да ги наречем, не гащи, а и бикини също, които и аз предпочитам за зимата специално. А и няколко чифта боксери, но те вече са от ...онова бельо Flutter не чак толкова скъпи разбира се, но и тях пера в пералнята.
Виж целия пост
# 367
Момичета, момичета ма как може памучни гащи? Само сатен, коприна и брюкселска дантела! Wink
Виж целия пост
# 368
Момичета, момичета ма как може памучни гащи? Само сатен, коприна и брюкселска дантела! Wink
Е те, може! А и отдавна не съм момиче... Confused Confused Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 369
Не знам, но ми интересно какво толкова странно има в памучните гащи, бикини, боксерки или кой, каквото носи. Памука е най- здравословната материя според мен.
Виж целия пост
# 370
Не знам, но ми интересно какво толкова странно има в памучните гащи, бикини, боксерки или кой, каквото носи. Памука е най- здравословната материя според мен.

Нищо странно няма , но в интерес на истината нямам такова  Mr. Green
Преди няколко години си купих едни бриджит джоунс пантс, тъй като ходех на физиотерапия и ме караха да се събличам по гащи, но явно съм ги затрила някъде Simple Smile
Виж целия пост
# 371
На Бриджит Джонс гащите не бяха памучни, а ластични и тя ги обуваше за да изглежда по-слаба.
Виж целия пост
# 372
На онова бельо от снимката в мойте среди му викаме ''буржоазна отживелица''. Joy
Виж целия пост
# 373
На Бриджит Джонс гащите не бяха памучни, а ластични и тя ги обуваше за да изглежда по-слаба.
Стягащо бельо. Не са никак евтини и не знам как се перат.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 374
И между другото точно с памучното бельо ще имаш проблеми в сушилнята тъй като памука се свива Wink
Ти сериозно ли Shocked?

И между другото, имам доста кокетни памучни гащички, кюлотите на баба си ги пазя само за дълбока зима, като започне да напада циститът Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия