
Само в слинга днес до магазина и обратно поспа за 2 часа, иначе се разнасяме и ние на ръце и прави, за да гледаме

голямо шоу беше
Получи много подаръци и парички и тъкмо си тръгнахме и се наака та омирса цялата кола
Татито му се возеше отзад /понеже се почерпи 

Може би просто предните ви колики да са били от нерви, а тези да са от стомахче...И нашия младеж така прави почва да се сърди на цицата и да се пъне и реве и става на моменти червен като домат, но по някаква не ясна за мен причина като лапне бибата се успокоява а цицата го разстройва още повече..Върви го разбери бебешка му работа
Иначе ние сме вече на четвъртия вид капки и стискам палци да му помогнат
Набелязала съм си още два вида илачи за колики и като пробвам и тях вече официално се отказвам 

Лявата пуска около два пъти повече от дясната и както и да се мъча немога да убедя дясната да прави повече мляко ама като гледам сме доста с тоя проблем 
Иначе и аз си мислех за това с антителата и ми се струва логично ако аз съм болна от нещо произвеждам антитела срещу него и с кърмата те минават в бебчо и не би трябвало той да се разболее, умно го е измислила природата 


... дребен реши да става през 1,30/ 2 часа
... от 22,00 часа та до сега, когато вече е буден
Това не ми го е правел никога до сега
но всички е заради гадните колики
отново
Само мрънкаше, грухтеше, сумтеше, пъшкаше и шаваше като шило

и честито за пишока 
Черпя ви виртуално по този повод :



ама това е ужасТ някакъв 


Иначе и ние вече искаме да разглеждаме стаята на ръце, най-много си харесваме една палма и играчките върху секцията
На мама мъничката тя, расте с всеки изминал ден! 
И аз ще си го открадна ако може
И щом пишеш такива прекрасни стихотворения, споделяй ги с нас по-често


Фейт, и моя хубавец се буди през 2 часа и яде, ама аз все го натискам да спи та затова по-късно се включвам. Явно вече съм свикнала на безсънието, защото се чувствам истинска свежарка
Жива и здрава и много да те радва!
Сега съм взела ким , казаха ми да сваря в 250мл вода и да давам по няколко лъжички преди хранене. Нямам си и на идея дали помага, ама ще пробвам 
поне само с колики да си останем Препоръчани теми