еми ... ще се молим, какво ще правим 

Не съм много редовна в хващането, че баткото ми отнема доста от времето...
Зачезнах малко да си почините от мен 



, но вчера ми вика - Абе това дете много се заглежда по играчките, да вземеш да му купиш една въртележка. Мъжка работа, все идва на моето ама със закъснение. Та приемам препоръки за въртележка, мисля от продавалника да взема някоя. Не искам обаче такава дето се навива през пет минути и да търча от кухнята в спалнята.
Най-развлекателното й място е в ръцете на мама и на корема на тати. Там може да изкара часове наред. Добре, че през нощта си спи в леглото поне
Но става много лоша... До преди 1 седмица спеше и седеше сама в леглото без да иска внимание... Сега не спи по цял ден и иска да съм постоянно около нея... поправка... иска да ми е в ръцете постоянно и то изправена
Нашата доста, да не кажа, че я обърквам и с ако понякога
Забравих да честитя рожденничката на Авара , да ти е жива и здрава, много щастлива и най-добрата кака на света 
Не се сърдете ако забравя да поздравя някого 






Та и за нас нямаше много сън или поне за мен че той като се разциври и аз го изнасям от стаята че да може баща му да спи
!
)Не знам как сте научили бебчетата да спят нощем,но ние си се будим на 2 ,2,5 часа да хапваме 

,от 2 дни сме с жълтеникъв цвят и по 5-6 изхождания за денонощие като продължаваме да сме с 3 хранения кърма и останалото Фризо НА 1-ца ??? Знам че се комнтираха тези въпроси ,но имам ли повод за притесняния
Има светлина, вечер е интересно.
Препоръчани теми