



И аз щях да пиша още нещо, но забравих
До скоро 

има ли някой да ти помага
е само тогава беше, снощи си стана стандартно след 4 часа, но от сутринта ми беше много кисел, през час сучеше и нищо не го успокоявав да си поспи, само ръце. Сега поспа 2 часа, та ви изчетох, но вече се пробужда... Иначе коликите са доста променливи, онзи ден цял ден не бях давала капки и беше ок, вчера пък се напъваше и му давах следобяга и на вечерните... Днес както е кисел сигурно пак има.
Смайли!


трябва да почна и мазилата, но все отлагам за утре 

Това му се случва за втори път, като първия път беше преди 3 седмици и беше по-малко - само няколко точици. Педито каза, че най-вероятно е спукано капилярче от напъването и да го наблюдавам. Много съм притеснена, а мъжа ми казва да изчакам и да видя дали следващия път ще е така и тогава да се обаждам на педито. Моля ви за коментари.

!
!Успех,дано не е нещо тревожно
Браво мила! При мен единият "близнак" като кърмя ме дърпа да играем и после се сърди и тръшка, че не мога да му угодя
Представям си ако трябваше да ги кърмя едновременно 

Прекрасно еееее!
Да са Ви живи и здрави дечицата, много щастливи и весели, да растат безгрижни и да радват дните Ви.


Казват, че имало такъв случай, в рамките на година една жена родила два пъти близнаци....
Препоръчани теми