
мляяяяяс
Представям си ако трябваше да ги кърмя едновременно 
и при нас е така
браво, много е хубаво стихотворението!
до вчера пиеше Колийф, но снощи му давах Еспумизан.



През нощта правехме една по-голяма пауза на спинкане, но само за ден-два.И аз си помислих,че си имаме режим вече хаха блажени вярващите
.Сега пак сме си на 2 часа.



От иналата седмица сме с Лефакс и прави чудеса.Ака,пръцка без да се пъне,без да червенее.
Няма дискомфорт или притеснения.


Не реве, обаче и не спи, иска постоянно да съм до него и да му приказвам, глезльо. И от три дена се научи да си смучи палеца само на лявата ръка
. Давам биберон, отвращава се от него, чак му се повдига, обаче ръката сладка... Ще му пляскам нааканото дупе

и ние сме така вече няколко дни.


дано спре да вали, че да мааме крачоли с количките хехе

и ние сме така вече няколко дни.

...Препоръчани теми