невероятно стихотворение.
Благодаря ви за хубавите думи от сърце!Целта ми обаче в никакъв случай не е била да ви разстройвам,въпреки че и аз плачех,докато го пишех,честно казано....
пък видиш ли аз се цедя и при нас обратна връзка нямало
та за това попитах, благодаря за отговора 

шантава работа.... Вчера вечерта заспа в 9:30 събуди се в 3:30 яде и заспа, после се събуди чак сутринта в 9:00 поигра си половин час с играчката над леглото, хапна и пак заспа, преди малко пак яде и пак спи
. Малчо яде от 120 до 160мл кърма, а аз замразявам по 180мл. Вече почнах да цедя по-рядко. През 4 часа. Имам проблем с количките. И двете са ми ниски и бутам прегърбена. Два пъти пуках гума и сега съм решила да си взема количка с гумени колела и вдигаща се дръжка. Някой има ли наблюдения върху моделите Чиполино Перфекта и Джема? Гледам, че говорите за разнасянето. Аз го взимам на ръце само когато го храня и ако много плаче между храненията ама това е рядко. Иначе му давам биба да се забавлява. Той между другото я иска само като е гладен, докато стопля млякото. Вчера си правих пробно кърмене. Яде си по 120мл ама все заспива и докато се наяде минава 1 час, затова предпочитам шише. Чакам да кажете от кои колички сте доволни. Трябва ми количка за високи хора и да е по-лека, че аз съм слаботелесна 


)
, но за сега само бръщолеви някакви звуци, но не са "агу"
преди малко докато готвех , той от шезлонга до мен ме гледаше и бърбореше нещо детето, чак баща му се ококори, понеже не го беше чувал до сега Препоръчани теми