Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 18

  • 38 154
  • 738
# 390
Да сериозно, не ми харесват. Аз харесвам само сенките на Мас и на YSL, общо взето рядко мърдам от там.
А и на UD палитри имам няколко, но ми идват твърде блестящи. Харесвам си палитрата за опушени очи на Карго, но тя е супер драматична.
Знаеш, че работя основно с пигменти.
Виж целия пост
# 391
A aз от както открих Инглот много рядко вече ползвам сенки на MAC.
Не, че не ги харесвам....просто са по-различни и се работи различно с тях. Друг ефект се постига така да се каже
Виж целия пост
# 392
Аз много, много харесвам сенките на Инглот. Наистина мисля, че са великолепни. Искам да ви кажа, че от последните купени сенки на MAC почти не мога да изкарам цвят. Не знам дали принципно точно тези цветове са такива или попаднах на няколко стари бройки, но е просто някакъв ужас. Нали знаете как когато някои сенки са много стари, сякаш образуват един филм отгоре, който не може да се пробие и трябва да търкаш ли, търкаш, за да има някакъв цвят  Confused
Виж целия пост
# 393
Някои лимитирани за жалост са точно такива. Може да търкаш цял ден и нищо не излиза Tired
Виж целия пост
# 394
Аз също не съм безкрайно впечатлена от продуктите на Инглот, но го отдавам предимно на некадърната консултация, която получих в магазина в Сердика.  Peace
Виж целия пост
# 395
Не са лимитирани (или поне така мисля) Sad - Honesty, Naked Lunch и Patina. Ванилията се трае, но и за нея има какво още да се желае.
Виж целия пост
# 396
Даже при Patina? Shocked При мене е мека като масло и дава супер много цвят
Този проблем е само с лимитираните сенки
Виж целия пост
# 397
Да, всъщност точно за нея най-много ме е яд. Утре може да пусна снимка  Thinking
Виж целия пост
# 398
Не са лимитирани (или поне така мисля) Sad - Honesty, Naked Lunch и Patina. Ванилията се трае, но и за нея има какво още да се желае.

Това е много странно и според мен е стари/неправилно съхранявани сенки. Бих се оплакала в магазина и искала да ги подменят.
Виж целия пост
# 399
На това ми е 2-рата или 3-тата Pаtina и до сега винаги е била същата.
Като поизтриеш горният слой с по-груба салфетка примерно не се ли оправя?
Виж целия пост
# 400
Не са лимитирани (или поне така мисля) Sad - Honesty, Naked Lunch и Patina. Ванилията се трае, но и за нея има какво още да се желае.

Това е много странно и според мен е стари/неправилно съхранявани сенки. Бих се оплакала в магазина и искала да ги подменят.
Да това е много странно. Патината специално е мека. аз не съм попадала на сенки непускащи цвят при Мас.
Виж целия пост
# 401
MissNellie, и аз си мислех дали да не ги върна, но се сетих, че някой беше споделил, че не приемат използвани неща. Случаят беше за четка, която много се скубе. Та си казах - какво остава за сенки, които съм търкала с пръст.

Жаки, пробвах с нокти  Mr. Green

Освен да се чувствам късметлия, не знам какво друго ми остава  Grinning
Виж целия пост
# 402
Elle-même, има твърди и непигментирани и от двата вида за съжаление!
Виж целия пост
# 403
Щом и с нокти чак си пробвала...значи наистина си е за рекламация. Лошото е, че при нас тази дума хич не я обичат
Виж целия пост
# 404
Едно  е да не приемат връщане на продукти по принцип, но когато са продали дефектен такъв? Все някакво законодателство няма  ли? Да извадят техния тестерр Патина и да суотчнат, то ще си проличи. Тези сенки за да са така спечени на камък са мокрени и сушени после си мисля аз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия