Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 18

  • 38 146
  • 738
# 420
Адри, не я ли ползваш за скинфиниши и ружове? Или за Преп енд Прайм-а?

Не. Имам си четка за пудра, за руж, четка за хайлахтър и четка за контуриране. Те ми вършат идеална работа за съответните цели и тази си седи просто. Беше в сета на Сигма, иначе изобщо не бих я купила, защото си знам, че не ми е нужна...
Виж целия пост
# 421
Aз никога не нанасям руж или да кажем скинфиниш с една и съща четка. Непрекъснато ги сменям. Също така зависи и от ефекта, който искам да постигна. Ако искам ружа да е едвам забележим ползвам 187. Ако искам да се вижда, използвам други четки.
Имам няколко матови ружа на MAC, които се нанасят добре само с тази четка. С всички останали става нещо страшно....толкова са силно пигментирани.

Имаш ли на Сигма ето такива четки? http://www.magi-mania.de/images/2010/11/sigma-buffer-brush-kit.jpg
и ако си поръчам само една дали ще пристигне в пощата или пак на митница?
Виж целия пост
# 422
Аз също сменям винаги четките с цел различни ефекти, наситеност, плътност и резултат. Това е за всички четки вк. и тези за очи.
Виж целия пост
# 423
Имаш ли на Сигма ето такива четки? http://www.magi-mania.de/images/2010/11/sigma-buffer-brush-kit.jpg
и ако си поръчам само една дали ще пристигне в пощата или пак на митница?

Имам средната, да. Най-добрата четка от всички, които притежавам. ФДТ нанесен с нея изглежда така, както с нищо друго. Пробвала съм с всякакви четки, с бютиблендер ( и оригинален и менте) .и с обикновена латексова гъбичка. и с пръсти... нищо не може да се сравни с F80  Heart Eyes
Риъл Техникс имат подобна на нея, но съм я виждала само на снимки и видео.

Ако има намаление искам да си взема от същата серия третата четка на снимката и една от малките. Имам тази - http://1.bp.blogspot.com/-WXvErtJnTOg/TrNfeYf1XwI/AAAAAAAABvo/nH … ILITIESMORE-3.jpg , но искам и заострената
Виж целия пост
# 424
Oх, защо ли питах Smile хоп още един продукт в списъка с желанията
Виж целия пост
# 425
Тя като косъм е почти идентична с новите четки на Диор. Много плътна и стегната. Буквално набива ФДТ в кожата и го прелива перфектно. Точно защото го втрива, а не го маже като другите четки, самият ФДТ е много по-траен върху лицето и седи по-естествено. И след употреба изглежда като чисто нова. Изобщо не залепва никакъв продукт по нея  Crazy Само хубави неща мога да кажа за тази четка  Heart Eyes
Малките от същата серия за перфектни за коректор и за ФДТ около очите или около носа. Също преливат перфектно  Peace
От останалите четки на Сигма не съм в особен възторг. Хубави са, и си ги ползвам с кеф, но не са нещо невиждано.
Виж целия пост
# 426
Хмм, дали да не ги пробвам тези четки и аз?  Thinking
Виж целия пост
# 427
Кога да очакваме намаление на Сигма? Rolling Eyes
Аз тази четка много отдавна съм я харесала, но само за нея не ми се занимава с митници. Не ги ли продават и на други места?
Виж целия пост
# 428
Жаки, а защо мислиш, че трябва да минава митница?  newsm78
Аз току що поръчах разни китайски лепила за нокти и ако трябва да ходя да ги освобождавам от митница ще се прострелям ритуално!!!  #2gunfire
До сега не съм пазарувала от ибей от Бг , дано не ми е за пръв и последен път!  Praynig
Виж целия пост
# 429
Защото тези четки са поне 18 долара ако не се лъжа, и кой знае още колко е доставката. По принцип всичко на 30 лева си отива на митница (и извън ЕС)
Виж целия пост
# 430
Жаки, не пускат намаление на четките, но на Черния петък миналата година имаше безплатна доставка.
Виж целия пост
# 431
Защото тези четки са поне 18 долара ако не се лъжа, и кой знае още колко е доставката. По принцип всичко на 30 лева си отива на митница (и извън ЕС)
Ооооооооооооооооо , добре, че съм само с 28 лева!  newsm44
Виж целия пост
# 432
Toест една четка би могла да мине метър ако няма доставка newsm78

Hope, а доставката ти колко е? защото и нея смятат.
Аз се навивам за митници само ако стоката е голяма, но за дреболии не ми се занимава
Виж целия пост
# 433
Китайците винаги пишат ниски стойности на пратките, така че не се притеснявай  Peace

Аз, ако трябва да избирам МЕЖДУ Сигма и четките на Саманта, бих избрала вторите  Peace Те, разбира се имат напълно различен асортимент, но все пак  Flutter Ако пуснат пак безплатна доставка ще поръчам и аз  Mr. Green

Първият път, когато поръчах взех една четка за 11 долара и една Е80, която мисля беше 16-18 и дойдоха в пощата (имах и начислена доставка). Когато поръчах сет отиде на митница.
Виж целия пост
# 434
Toест една четка би могла да мине метър ако няма доставка newsm78

Hope, а доставката ти колко е? защото и нея смятат.
Аз се навивам за митници само ако стоката е голяма, но за дреболии не ми се занимава
Общо с доставката е 28, слава Богу!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия