По-интересното, обаче е, че това дете като чу думите "никаква детска повече" и сякаш чудо стана, още на другия ден сополите дето си влачим от октомври изчезнаха напълно, темп. както казах изчезна и оттогава все едно не е била болна Сега извън майтапа да кажа какво давах, защото очевидно някое в крайна сметка й помогна - 2 седмици преди спирането на сополките започнахме по 2 пъти на ден зелена енергия и коластра, един път ЕМК (това не знам дали има общо), а от една седмица капех в носа и коларгол капки смесени с малко клеева тинктура. И витамини комплекс де. Откакто вдигна темп. сиреч, от петък сменихме коларгола с едни капки по рецепта, които ни каза педито, но не вярвам те да подействаха за 1 ден, то даже сополките май спряха преди тях.
Надявам се, сега като се похвалих да не предизвикам дявола
Успех и на вас в борбата с тия гадни болести!
Бързо оздравяване.

Към Tyriseta ,тези капки с шуслеровата сол слагате ли ги вече? Аз реших също да пробвам, но се чудя пише по 6 капки, но не пише колко пъти на ден, някакви идеи? 
как са децата? Надявам се вече всички да са добре, без температури, кашлици и сополи 