Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 12

  • 58 360
  • 739
# 495
бгроза, аз започвам френски от утре в Кабината.
Днес влязох в един-два урока да видя как е и много ми хареса.
Учителката обяснява чудесно и с много добро темпо.
Единствено не можах да разбера дали после ги има качени тези уроци с видеото и аудиото, за да можеш да ги минеш, ако си ги пропуснал.
Виж целия пост
# 496
Ловис,и аз погледнах уроците по немски,ама никъде не видях видео уроци, довечера ще влеза в първия ми урок да видя как е .
Иначе-пълно е с грешки - правописни- и на двата езика, граматически -щом ги откривам,а тези ,които не са наясно с граматиката ,ще си я научат грешно и това е!
Виж целия пост
# 497
Ловис,и аз погледнах уроците по немски,ама никъде не видях видео уроци, довечера ще влеза в първия ми урок да видя как е .
Иначе-пълно е с грешки - правописни- и на двата езика, граматически -щом ги откривам,а тези ,които не са наясно с граматиката ,ще си я научат грешно и това е!
Здравей,
преподавателката, от която съм доволна аз е Снежана, само че за съжаление тя не води всички модули, защото примерно 1 ниво е разделено на 2 модула.
Видео уроци по немски няма. Ако някой е пропуснал виртуалния урок, той си седи в стаята, където е бил урокът до следващия път и оттам може да си го копнете.  Аз докато учех там, започнах точно преди година пишехме във форума относно това, което ни дразнеше и винаги имаше ефект. Така че пишете и вие относно недостатъците и малко по малко ще ги изгладят. Успех с научаването на езика.  Hug
Виж целия пост
# 498
sofy, ти кои нива мина. Изходящият тест накрая как ти се стори?
Виж целия пост
# 499
Знаете ли дали е разрешено уверението да се удължи за още един месец след като вече е било удължавано преди това?
Виж целия пост
# 500
Здравейте, очаквам да бъда одобрена за професионално обучение Данъчен и митнически посредник, но мисля че трудно ще си намеря доставчик. В списъка или часовете са повече или по-малко, или доставчика е в списъка с неактивни ЦПО, или е страшно далеч и няма да мога да пътувам.  Sad
Някой  да  сподели впечатления от доставчици или някакво инфо.
Виж целия пост
# 501
Знаете ли дали е разрешено уверението да се удължи за още един месец след като вече е било удължавано преди това?
Да разрешено е...до колкото знам до 3 месеца.
Виж целия пост
# 502

Пиша, защото преди да подам молбата за оперативно счетоводство, се колебаех за данъчен и митнически посредник. Бях видяла, че и Института за следдипломна квалификация на УНСС, го предлага, но не съм се обаждала за подробности. Може и да ми се наложи де, защото, ако ме одобрят преди промените за дистанционното обучение и не мога да се включа към Акдаемията в Свищов, УНСС е някакъв вариант.

http://www.ips.bg/bg/pages/1826/%d0%be%d0%b1%d1%83%d1%87%d0%b5%d … %d1%80%d0%b8.html
Виж целия пост
# 503
Започнаха ли да се обаждат за Варна?
Виж целия пост
# 504
Знаете ли дали е разрешено уверението да се удължи за още един месец след като вече е било удължавано преди това?
Да разрешено е...до колкото знам до 3 месеца.
Няма ограничения в броя презаверявания на Уведомлението - важното е само да се спазва срока от 30 дни Peace
Виж целия пост
# 505
Ловис ще съм ти благодарна, ако споделиш как върви обучението по френски в кабината, че и аз чакам за одобрение и съм се ориентирала към тях.
Реа за Варна май все още няма одобрени от новия прием. Аз подадох на втория ден и веднага ще пиша ако и когато се обадят. Изглежда доста ще почакаме.
Виж целия пост
# 506
Марго, оки, ще чакам някой късметлия да се похвали  Laughing
Виж целия пост
# 507
Здравейте, очаквам да бъда одобрена за професионално обучение Данъчен и митнически посредник, но мисля че трудно ще си намеря доставчик. В списъка или часовете са повече или по-малко, или доставчика е в списъка с неактивни ЦПО, или е страшно далеч и няма да мога да пътувам.  Sad
Някой  да  сподели впечатления от доставчици или някакво инфо.
И аз чакам одобрение за тази специалност, но мога да започна чак след 6 месеца, когато ми свърши настоящия курс.
Споделяйте инфо за доставчици по тази специалност, особено дистанционни. В Бургас има само 2, но не съм ги преслушала, защото още ми е рано.
Марго, ще споделя впечатления Peace
Виж целия пост
# 508
Ловис, и аз за това съм подала, та ще обменяме инфо, като му дойде времето. Peace
Виж целия пост
# 509
Аз започнах още лятото дистанционен курс... който е такъв фарс, че няма на къде. В общи линии тук се перат пари и нищо друго както и да го погледна. Всеки се мъчи да си вземе парите от Евро програмата, а излизаме абсолютно неподготвени.
Разочарована съм много..... Sad
Ти в Кабината ли си?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия