VIP Brother България - 4 сезон - 7 тема

  • 105 348
  • 3 047
# 315
На мен ми се иска довечера Златка да си тръгне.
И да се обоснова в духа на съквартирантите  Mr. Green Mr. Green Mr. Green : Достатъчно си уврежда здравето с нервните си изблици, обстановката вътре я изнерва и сигурно ще ѝ е по-добре навън. Освен това приятелката ѝ Патрашкова я чака с дълъг списък от книги, които трябва да прочете.

Юлиян, определено е дразнител, но има нужда от такива в къщата.

 Peace

Виж целия пост
# 316
Аз пък мисля ,че ВБ сгреши.трябваше да даде режисурата на Къци.
Тогава може би щяхме да го видим не само като мрънкало ,параноик  и досадник ,а щеше да блесне истинското му лице-на страхливец и мижитурка но с малко власт.И щеше сега сигурно дружно да го плюем,защото наистина щеше да се отвратим от него в пълният смисъл на думата

Ооооо, не Stop Laughing Тоя щеше да ги изнерви всички, като се вживее и най-много да бяха скочили всички дружно да го бият Crazy
Joy Joy hahahaТова щеше да стане защото той най вероятно щеше да се вземе толкова на сериозно сякаш ще снима холивудска продукция за Оскар
И понеже коментираме че се подиграват на Къци- още си спомням как той в ролята на водещ на "Риск печели, риск губи" съвсем открито и то с явно задоволство се подиграваше на участниците ,които дали от притеснение или от незнание грешаха или кажеха някой глупост.
Тогава от позицията си на водещ, продуцент и т. н. беше доста далеч от образа на сегашната"жертва"
Доставяше му удоволствие да унижава.
Виж целия пост
# 317
И каква е поуката? Всички обичаме да се подиграваме на някого.   Wink
Виж целия пост
# 318
Искам да си ходи Юлиян. Не мога да повярвам, колко ми се промени мнението за Фънки и за Орлин. Преди не можех да ги понасям, а сега толкова ми харесват.

Не мисля, че Златка симулира припадъка. Някой каза, че цялата се е изпотила. Припадък всеки може да симулира, но изпотяване НЕ. Аз припадам заради ниско кръвно и секунди преди това, капки пот се стичат по лицето ми. Даже така познавам, че ще се пада и сядам, където и да съм, за да не си разбия тиквата.

Къце много ми падна в очите. Той е един много объркан човек. Само той си знае, през какво е минал.  
Виж целия пост
# 319
Точно и аз щях да пиша,че ако режисурата бе възложена на Къци, а Юли трябваше да играе гей, ситуацията щеше да е абс.същата. Ефекта е търсен, целта-да се омаскари Къци за сметка на Юли.

Eee..тогава щяхме да го видим, дали щеше да се прави на защитник на тризначките, когато откажат да играят. Много беше долен, когато Юлиян попита едната ,,последно, ще участват ли'' и после Къци каза, че Юлиян я бил нападал и притискал, за да я провокира. Ето така и за себе си, Къци си мисли че всяка реплика, дори най-безобидната, е провокация - като въпроса на Златка, дали колата му е на метан #Crazy
Виж целия пост
# 320
И каква е поуката? Всички обичаме да се подиграваме на някого.   Wink

Да  ,но вече е страшно когато това ти доставя удоволствие, а при Къци беше точно така
Доказваше на самия себе си колко е велик именно чрез тези дебелашки подигравки
Виж целия пост
# 321
Взе да ми се иска Юлиан да остане в къщата ... от него мога поне да науча нещо интересно...
До момента какво научи от него?
Не се заяждам,но ми стана интересно,аз може и да съм пропуснала нещо важно
Виж целия пост
# 322
Искам да си ходи Юлиян. Не мога да повярвам, колко ми се промени мнението за Фънки и за Орлин. Преди не можех да ги понасям, а сега толкова ми харесват.

Не мисля, че Златка симулира припадъка. Някой каза, че цялата се е изпотила. Припадък всеки може да симулира, но изпотяване НЕ. Аз припадам заради ниско кръвно и секунди преди това, капки пот се стичат по лицето ми. Даже така познавам, че ще се пада и сядам, където и да съм, за да не си разбия тиквата.

Къце много ми падна в очите. Той е един много объркан човек. Само той си знае, през какво е минал.  


 за припадъка на Златка, е точно както го описа Патрашкова, изпотяване(студена пот) и в същото време тялото става ледено, сестра ми правеше такива припадъци от напрежение, от страх от нощни пеперуди, ниско кръвно, слава богу трае кратко, но все пак е припадък.
.
Виж целия пост
# 323
Златка е много разочарована, защото се е изложила на синоптичната мисия. Другите я успокояват, че хората няма да я подиграват, а ще се забавляват. Снимали са предварително Юли и Златка, само Никол ще е на живо.

От Юлиан няма какво да научим, просто защото нищо от това, което казва няма да се излъчи. Излъчват се само зулумите, които си спрягат. Laughing
Виж целия пост
# 324
Взе да ми се иска Юлиан да остане в къщата ... от него мога поне да науча нещо интересно...
До момента какво научи от него?
Не се заяждам,но ми стана интересно,аз може и да съм пропуснала нещо важно
и на мен ми стана интересно какво съм изпуснала LaughingУточнявам, не харесвам Къци, но още повече Юлиан Wink
Виж целия пост
# 325
===
Не мисля, че Златка симулира припадъка. Някой каза, че цялата се е изпотила. Припадък всеки може да симулира, но изпотяване НЕ. Аз припадам заради ниско кръвно и секунди преди това, капки пот се стичат по лицето ми. Даже така познавам, че ще се пада и сядам, където и да съм, за да не си разбия тиквата.

===


Златка беше мокра защото излезе от банята... цялата беше с вода от там.

А той самия Багата си я познава и когато каза, че е прекалила с припадъка - още тогава ми замириса историята И, че въобще не е вярно, че още е луда по него.

и аз не и вярвам.. не знам дали наистина е получила пари за целия този цирк, но има нещо гнило.
Виж целия пост
# 326
Точно и аз щях да пиша,че ако режисурата бе възложена на Къци, а Юли трябваше да играе гей, ситуацията щеше да е абс.същата.

С тази разлика,че Къци надали щеше да позволи промяна в ролите,както го направи ЮК.Е тогава щеше да настане истинска война в къщата
Виж целия пост
# 327
Аз бях писала, че не вярвам Златка да "припада" по Багата, като неслучайно думата е в кавички. В смисъл не на истински припадък, а да си пада по Багата.  Peace
Виж целия пост
# 328
"Припадъка" на Златка беше фалшив. Баш на рождения ден на Багата?!? Айде, моля ви се.
Къци ме кефи. Предпочитам възпитани, интелигентни и спокойни хора. Peace
Виж целия пост
# 329
Това на Златка не беше припадък в истинския смисъл на думата, а прилошаване. Нервите ѝ не издържаха, нормално за нея. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия