VIP Brother България - 4 сезон - 7 тема

  • 105 353
  • 3 047
# 330
Да се е разбрало кои ще са защитниците тази вечер?

Патрашкова, Владимирова - сигурно ще са там.......подготвям се за носията от сега.....
Виж целия пост
# 331
Припадъка на Златка, не беше точно припадък. Предполагам е получила паник атака и краката са ѝ се разтреперили, затова не можа да се задържи.
Виж целия пост
# 332
Искам Юли да остане не само защото ми е симптичен, а и да видя как Къцьо ще се вбеси. Адски противен ми е тоя дребен хамстер  Mr. Green
Виж целия пост
# 333
...
Юлиан сега говори, че има още какво да даде, а Фънки преди това каза, че мисли, че Златка ще си ходи.

И какво точно даде Юлиан досега, та да го чакаме за още?
Седя, лежа, яде, пи, отказа половината мисии, показа се като груб, нетолерантен и кофти човек. Нещо друго? Дори и не попя, когато му дадоха възможност да се покаже Tired
Виж целия пост
# 334
Каква е тази драма? Кой да излезе, кой да остане, какво да даде? Че за кога? Без този понеделник остават само още два. Така или иначе трябва да излизат. Вижда му се краят.  Peace
Виж целия пост
# 335
 Grinning изчетох Ви  Hug
Мисля, че Къци се опитва да спечели както Миро спечели  Mr. Green сълзи, интриги, драми, жертви и тн..
Довечера ми е безразлично коя от жените ще излезе, за следващия път интересно ще е ако предложат за изгонване къци и юлиан, тогава ще се види кой е по-по най  Mr. Green
За Златка и аз мисля, че преиграва - много силно впечатление ми направи майка и, в ролята си на защитник в предишните и номинации - като чу писмото и към Багата направо се втрещи жената и каза, че това е много стара история и Златка отдавна я е преодоляла, така че тоз цирк  Mr. Green не на нас  Whistling
Виж целия пост
# 336
Искам Юли да остане не само защото ми е симптичен, а и да видя как Къцьо ще се вбеси. Адски противен ми е тоя дребен хамстер  Mr. Green

ЕЕЕ един човек да видя да харесва, мазното, долно, нищожно човече като Юлиян. Peace Чак се учудих Thinking
Виж целия пост
# 337
===
Не мисля, че Златка симулира припадъка. Някой каза, че цялата се е изпотила. Припадък всеки може да симулира, но изпотяване НЕ. Аз припадам заради ниско кръвно и секунди преди това, капки пот се стичат по лицето ми. Даже така познавам, че ще се пада и сядам, където и да съм, за да не си разбия тиквата.

===


Златка беше мокра защото излезе от банята... цялата беше с вода от там.



А той самия Багата си я познава и когато каза, че е прекалила с припадъка - още тогава ми замириса историята И, че въобще не е вярно, че още е луда по него.

и аз не и вярвам.. не знам дали наистина е получила пари за целия този цирк, но има нещо гнило.

Ти, ако вярваш на това което виждаш от излъчването вечер, всичко е на парчета нарязано и скалъпено. Изобщо не е стана ясно, колко време е минало, след като тя беше на мивката и каза че ръката й се схваща, а Ники я изведе от там за да я масажира, и веднага след това дават, как Ники играе с Багата шах, а Златка припада. Rolling Eyes

Виж целия пост
# 338
Аз пък съм сигурна, че ще си тръгне Златка. Изчерпаха я, докато от другите има още какво да измъкнат.

Това го срещам вече няколко пъти, моля, кажете какво могат да измъкнат от Никол? За мен момичето е много красиво, но изключително безинтерено.
Виж целия пост
# 339
...
Юлиан сега говори, че има още какво да даде, а Фънки преди това каза, че мисли, че Златка ще си ходи.

И какво точно даде Юлиан досега, та да го чакаме за още?
Седя, лежа, яде, пи, отказа половината мисии, показа се като груб, нетолерантен и кофти човек. Нещо друго? Дори и не попя, когато му дадоха възможност да се покаже Tired


Юлиан го чувам да се разпява всеки ден, но той така или иначе има проблеми с гласа, така че не знам какво толкова искате.
Води доста интересни разговори, свири на китара милион пъти по-добре от Къци. На мен Юлиан ми е по-интересен от Къци, това, че не го излъчват е друг въпрос. От Къци също не съм видяла нещо интересно, само се оплаква колко му е некомфортно или пелтечи по някой друг въпрос.
Виж целия пост
# 340
Искам Юли да остане не само защото ми е симптичен, а и да видя как Къцьо ще се вбеси. Адски противен ми е тоя дребен хамстер  Mr. Green

ЕЕЕ един човек да видя да харесва, мазното, долно, нищожно човече като Юлиян. Peace Чак се учудих Thinking
И аз го харесвам  Mr. Green брой ни двама  Peace
Виж целия пост
# 341
Искам Юли да остане не само защото ми е симптичен, а и да видя как Къцьо ще се вбеси. Адски противен ми е тоя дребен хамстер  Mr. Green

ЕЕЕ един човек да видя да харесва, мазното, долно, нищожно човече като Юлиян. Peace Чак се учудих Thinking
И аз го харесвам  Mr. Green брой ни двама  Peace

Няма лошо Peace Hug
Виж целия пост
# 342
Аз искам Никол да си отиде. Нищо интересно край нея.
Но според мен ще излезе Юлиян. Някой беше казал, че започвали снимки за предаването му.
Отдавна е ясно, че не зрителите определят кой да напусне къщата.
Виж целия пост
# 343
аз гласувах за Злати, че ще излезе, ама ми се иска да е Никол. Не че е лошо момичето - красиво, умно и добро, ама това вече на овчедушие и безхарактерност ми бие. Много ми е скучна и ме дразни начинът, по който сценаристите я побутват (няма как де - тя си е от Нова). "най-тежките изпитания", които и дадоха бяха - да се откаже от пица и да застане под бележка - "Не съм правила секс за пари". А можеха да си я натегнат и нея, но не пожелаха. Скукааааа
Виж целия пост
# 344
А днес един ли излиза???? Нали по двама вече уж?? Кажете ми, плииз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия