VIP Brother България - 4 сезон - 7 тема

  • 105 346
  • 3 047
# 420
Никой ако може да не се съблича, съблечени ги видяхме и никой от тях не е кой знае какво , фотошопа не работи в реално време.
Интересно е обаче друго , повечето защитници на Къци използват едни епитети и реч ум са ти зайде като това  ooooh!
 
тази ве4ер ще си ходи Златка

а най тъп е Юлиян заради това 4е 2 месеца не се усети 4е ще бъде изгонен заради подигравките спрямо Къци и така и не се овладя за разлика от Николай например, Фънки и Багата също имат някаква мярка при шегите

Златка може да бъде обвинена в същото но Юлиян го слагам под нея заради претенциите му и нагласата за него 4е е интелигентен

Юлиян само зву4и умно и в някои моменти има умно на вид поведение но ина4е в мозъка му е пълна каша  

  не 4е това е абсолютен фактор но какво ли да о4акваш от някой с форма на 4ерепа като на праистори4ески 4овек

аз не съм защитник на Къци, а съм го критикувал няколко пъти досега
може да не си 4ела предишните ми постове

за мен Къци е манипулатор, а Юлиян е тъп защото му се връзва и ще бъде изгонен затова

по то4но и двамата ще бъдат изгонени но не днес
има да пуснат още малко мляко преди да ги изритат
Виж целия пост
# 421
Краси, имаш право на мнение. Възпитано, толерантно и коректно към всички момче е Орлин. Женският му вариант е Никол. Прекрасни, симпатични, млади хора. Къци е глътнал бастун подлизурко, а Юлиян е прекалено сложен за теб образ явно, не се напъвай да го разбираш  Naughty Но селски простак определено не е. Не си виждала явно селски простаци Laughing
Орлин е безличен.С нищо незапомнящ се.     Peace
Къци е Различен.И това не може да му прости Юлчо.....  че Къци не "тропа " с ракията по масата, че не пие като смок, че не се отнася подигравателно към различните .....
А кое точно му е сложното на Юлчо, че не разбрах?      Laughing
Типичен Бг-мъж, егоцентричен, взел се е мноУ на сериозно, и говори зад гърба на другите.А като го хванат, веднага набеждава отсъстващите, в случая Николай.....  
Все пак, обнадеждаващо е , че по-голямата част зрители са го разбрали що за мекотело е .....
Виж целия пост
# 422


То пък големия секс ще да е ooooh! - ще чуваме само жуженето на вибраторите tooth Ако не са забра'йли да си заредят батериите Rolling Eyes Laughing


Какви вибратори те гонят път тебе бе  baby_neutral Laughing Laughing, напиши Трибадизъм(tribbing) в гугъл и ще се образоваш на тема лесбийски секс. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Интересно ще е влизането на Любен Дилов. Grinning Определено е любопитен човек, стига да се отпусне, а не да играе постановки с цел пазене на имидж.
Златка е първична и открита и с тези си качества ми е положителна, но тия истерии ми идват в повече и предпочитам тя да напусне тази вечер. Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 423
VIP Brother Bulgaria
Никол ще се потопи в изкуството на Юлиан, като неин учител по оперно пеене ще бъде Орлин Горанов. Певецът ще помогне на водещата да се подготви за изпълнение
на ария из операта ”Кармен”, по време на живото предаване в понеделник.

Юлиан ще задоволи суетата си, като влезе в ролята на модел и заснеме собствена фотосесия. Негов ментор за поведение пред камера, позиране и всичко свързано с модната фотография ще бъде водещата на VIP Новините по Нова телевизия - Нели Атанасова.

Скучно.  ooooh! И защитниците не предполагат нищо интересно. Аз си признавам, че няма да гледам. Освен края разбира се, колкото да видя кой напуска. Тук е в пъти по-интересно.  Peace



Какви вибратори те гонят път тебе бе , напиши Трибадизъм(tribbing) в гугъл и ще се образоваш на тема лесбийски секс.

Вече се образовах. За който не е.
Виж целия пост
# 424
Ауу изобщо не искам да се образовам на тема лесбийски секс, виждам че мераци имат някой  Joy
А после се и чудя що народа харесва такива двойки  Hug Няма лошо  Hug
Анонса за предаването довечера хич не е интригуващ и аз предпочитам да чета тук.Орлин Горанов и Никол  Shocked Нели Атанасова и Юлиян, а  и Златка с онзи господин Confused
Виж целия пост
# 425
Фънки при Румен......Бианкоооо, отивай да отваряш кутиите!
Виж целия пост
# 426
Фънки при Румен......Бианкоооо, отивай да отваряш кутиите!

Аз вече го подкрепям Wink Бианка, чакам и теб...

Оф,как ще го разделим не знам..
Виж целия пост
# 427
Може да попиташ тези които са го писали Peace

Аааа, ама аз не питах специално теб Laughing Просто ми стана интересно как стои въпроса с тия бракове и ако някой е запознат, да каже Peace

В България е забранено от Конституцията, това навярно го знаете.
В Германия също не е позволено, но както е тръгнало след някоя друга година може и да го позволят.
Гей-браковете се признават единствено на териториите където са позволени. Т.е където и да се оженят, бракът ще бъде невалиден за България и Германия. Пък и не е толкова лесно да се оженят в друга страна. В Белгия например хомосексуални чужденци могат да се оженят на територията на страната, единствено ако това е позволено в държава в, която са родени и единият от партньорите е живял в Белгия минимум 3 месеца. В Канада е горе долу същата работа, там гей двойките не могат да се разведат, ако единият от тях не е живял поне 1 година в страната.




То пък големия секс ще да е ooooh! - ще чуваме само жуженето на вибраторите tooth Ако не са забра'йли да си заредят батериите Rolling Eyes Laughing

Какви вибратори те гонят път тебе бе  baby_neutral Laughing Laughing, напиши Трибадизъм(tribbing) в гугъл и ще се образоваш на тема лесбийски секс. Mr. Green Mr. Green Mr. Green


В тая поза малко трудно Joy ще се види всичко. По-скоро един кунилингус да си дръпнат Laughing .
Виж целия пост
# 428
Фънки при Румен......Бианкоооо, отивай да отваряш кутиите!

Аз вече го подкрепям Wink Бианка, чакам и теб...

Оф,как ще го разделим не знам..

Той е голЕм Heart Eyes....ще стигне за всички!

- Кога са родени децата?
- Не си спомням!
- От колко години си женен?
- Не искам да си спомням.....
Виж целия пост
# 429
Фънки при Румен......Бианкоооо, отивай да отваряш кутиите!

Аз вече го подкрепям Wink Бианка, чакам и теб...

Оф,как ще го разделим не знам..

Той е голЕм Heart Eyes....ще стигне за всички!

Ей затова няма да му дадем да отслабне,че някоя ще остане без парченце
Виж целия пост
# 430
Продължавам да се чудя защо Патрашкова държи да е в добри отношения в Мариана, която не понася? И моята теза е, че тя под поръчителството на Мариана е измислила и публикувала историята с Гоце. Патрашкова, която винаги знае точните отговори и говори категорично, на въпросът да ли тя все още е била зам. гл. редактор на вестника, който публикува тази история, измести поглед и и не отговори нито с да, нито с не. На края каза, че не си спомняла.  Thinking
Просто м/у тези две интригантки има някаква мн мръсна история, която ги кара да поддържат добри делови отношения.
Виж целия пост
# 431
  Много му върви на Фънки засега.
Виж целия пост
# 432
  Много му върви на Фънки засега.

Само на мен ли ми се струва, че на всички вип- ове им върви в тази игра?
Виж целия пост
# 433
Може да попиташ тези които са го писали Peace

Аааа, ама аз не питах специално теб Laughing Просто ми стана интересно как стои въпроса с тия бракове и ако някой е запознат, да каже Peace

А дали може на Орлинчо да му предложат Thinking К'во пък, време му е и на него Laughing

A може Ласкин и Александра да си спретнат сватба в ефира  Crazy.
Виж целия пост
# 434
Ето го Юли

Скрит текст:

ох, котьооооооооооо  Two Hearts
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия