Интересно е обаче друго , повечето защитници на Къци използват едни епитети и реч ум са ти зайде като това
а най тъп е Юлиян заради това 4е 2 месеца не се усети 4е ще бъде изгонен заради подигравките спрямо Къци и така и не се овладя за разлика от Николай например, Фънки и Багата също имат някаква мярка при шегите
Златка може да бъде обвинена в същото но Юлиян го слагам под нея заради претенциите му и нагласата за него 4е е интелигентен
Юлиян само зву4и умно и в някои моменти има умно на вид поведение но ина4е в мозъка му е пълна каша
не 4е това е абсолютен фактор но какво ли да о4акваш от някой с форма на 4ерепа като на праистори4ески 4овек
може да не си 4ела предишните ми постове
за мен Къци е манипулатор, а Юлиян е тъп защото му се връзва и ще бъде изгонен затова
по то4но и двамата ще бъдат изгонени но не днес
има да пуснат още малко мляко преди да ги изритат
Но селски простак определено не е. Не си виждала явно селски простаци 
Ако не са забра'йли да си заредят батериите
Определено е любопитен човек, стига да се отпусне, а не да играе постановки с цел пазене на имидж.

Няма лошо
Бианка, чакам и теб...
....ще стигне за всички!
.