VIP Brother България - 4 сезон - 7 тема

  • 105 393
  • 3 047
# 795
 Всеки може да се ожени/омъжи...Нищо няма да ме изненада.
Виж целия пост
# 796
Така както го обяви Кънчев според мен Камелия ще е булка

Да залагаме!

Аз казвам, че Марияна.
Хитра е и е измислила как да завърти света около себе си.
Виж целия пост
# 797
Ама що така се връзвате? Още след номинациите, когато обявиха че променят вота от положителен на отрицателен, беше ясно, че го правят, за да излезе Юлиан, а не Никол. Laughing



Аааа, познах те! Ти си Соня Васи  Laughing

Че мълчи си де, клюкарка.
Да сънуваш Къци с колелото на късмета дано . И тамън уцелваш голямата награда - то вземе, че се окаже не колело на късмета, а апарат за кръвно.Crossing Arms
Виж целия пост
# 798
Така му се пада на юлиан.Изключително дребна душица.
Заради такъви като него държавата ни е на тУЙ дередже.
Виж целия пост
# 799
Юлиян-тови огромен мъж се показа като пълна мишка,злобен заядлив и човек неумеещ да губи достойно.
Много се изложи и показа цялата си злоба и дребнавост
Ако и така невъздържано играе карти и всякакви хазартни игри, няма чудно
тогава защо го е закъсал за пари, та е опрял до ББ. Grinning

Ех, защо не поръчках в Гугъл предварително за него,
а се връзвах и аз на писаниците тук колко бил велик.
ooooh!
Виж целия пост
# 800
Хълцуркова, може ли така, за разнообразие, да споменеш поне един, когото харесваш!
Даже не е необходимо да е от ВБ.
Просто някъде, някой, а?!

Познавам лично интелигентни, талантливи, кадърни и достойни българи, но тях никой не ги е давал и няма да ги даде по телевизията, защото знаем какви хора ни натрапват от екрана и ни внушават, че били красиви, талантливи, преуспели и прочие - ние сме общество, което издига нагоре само престъпници, корумпирани типове, бездарници и всякакви некадърници, затова и като държава сме толкова зле и продължаваме да пропадаме...

Относно тези в Къщата, там само Багата на практика е успял в своята област, все пак е официален световен шампион  по  самбо за 2008.
Виж целия пост
# 801
   Аз пък мисля,че Любина ще направи предложение на Багата.... Joy
Виж целия пост
# 802
сега се сетих, какво си мислех по-рано, че може  вип-а Камелия както Вип-аХристина да си спечели шоуто. Mr. Green
Виж целия пост
# 803
Така както го обяви Кънчев според мен Камелия ще е булка

Да залагаме!

Аз казвам, че Марияна.
Хитра е и е измислила как да завърти света около себе си.


Маме, пускай анкетата
Виж целия пост
# 804
А по-подла и самодоволна физиономия от тази на Къци при съобщаването на изгонения не бях виждала. Stop

Сега очаквам мекотелото Къци да се покаже в истинския си блясък
Хората които го парираха ги няма и  сега вече Къци ще покаже че е мъж
Дано Фънки и Багата да му покажат че греши


Багата? Той до края ще си кротува, също както Къци. Обаче със Златка ще има "так - так"! Laughing
Виж целия пост
# 805


Аааа, познах те! Ти си Соня Васи  Laughing

Че мълчи си де, клюкарка.
Да сънуваш Къци с колелото на късмета дано . И тамън уцелваш голямата награда - то вземе, че се окаже не колело на късмета, а апарат за кръвно.Crossing Arms

 Joy Joy Joy Баси клетвата  hahaha
Виж целия пост
# 806
Да не се връщам назад в темата, но вече обсъдихте ли артистичните им изяви?
Аз съм възхитена от всички. И Багата говори! И се стара момчето.
И трите сестри също се стараха и си направиха ролята. Тяхната е много трудна - без реплики да изразят всичко.
Орлин - блестящ!!! Но той има опит.
Но за Оскар - главна женска и главна мъжка роля, номинирам ФЪНКИ! и ЛЮСИ!
Много смешни, забавни и ... уникални!
Има ли ръкопляскащо емотиконче?
Виж целия пост
# 807
сега се сетих, какво си мислех по-рано, че може  вип-а Камелия както Вип-аХристина да си спечели шоуто. Mr. Green

Пу-пу, пепел ти на клавиатурата.

Да се жени който иска. Тази линия нещо ми е безинтересна на мен.

Виж целия пост
# 808
Камелия булка и утре като Христинка първа ВИП ка .Изобщо и няма да се учудя   Joy
Виж целия пост
# 809
Да не се връщам назад в темата, но вече обсъдихте ли артистичните им изяви?
Аз съм възхитена от всички. И Багата говори! И се стара момчето.
И трите сестри също се стараха и си направиха ролята. Тяхната е много трудна - без реплики да изразят всичко.
Орлин - блестящ!!! Но той има опит.
Но за Оскар - главна женска и главна мъжка роля, номинирам ФЪНКИ! и ЛЮСИ!
Много смешни, забавни и ... уникални!
Има ли ръкопляскащо емотиконче?
Има  smile3501
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия