VIP Brother България - 4 сезон - 7 тема

  • 105 386
  • 3 047
# 810
Задругата на мишките победи , мрънкалото Къци и Мариана Пушещата глава успяха. Ама верно ли на българите са им по симпатични и искат да гледат красивото Ники и празноглавата Цицорана ?Едната е образец за добро дете , другата за това какво не трябва да бъде детето ви. Дали не е права майката на Никол, че българите не обичат успелите и хора със самочуствие и затова изгониха Юлиан? Все ми е тая, единственото което не разбирам е защо мнозина порицават Юлиан за неговата самоувереност /подплатена с кариера в културна институция като операта/, а не ги дразни самочуствието на Маги Желязкова? Златка номер 2 е тя, малко по умело боравеща  с думите, не знам дали и  тя е вишИска ,но със сигурност е мутреса. Страх ме хваща от налаганите от Нова ТВ образци за подражание - Жени Калканджиева, черната Маги, дали помните ли как Евро обясняваше,че те са ВИП, не са като .....нас.  Не ми е мъчно за Юли, по скоро не симпатизирам на победилото дуо Къца+Мариан.
Виж целия пост
# 811
Не харесвам нито Къци, нито Юлиян, но за съжаление, тези два типажа са характерни за страната ни. Тип "Къци" - мижитурки, нагажда мнението си според мнозинството, прикрито лукав, винаги жертва... и съжаляван от хора, които му се връзват. Сами видяхте погледа му, когато казаха, че Юлиян излиза.
Другият тип - вечно те да са най, дори когато грешат, подигравателни към по-слабите (привидно Къци изглежда по-слаб от него като характер), не са премерени в думите си, нагрубяват.

Всъщност, те са еднакви, но подхождат с различни тактики.
Виж целия пост
# 812
Ники Кънчев спомена в края на предаването че подигравките с Къци продължават ,но каза ,че империята отвръща на удара. Дали това значи ,че при липсата на Юлиан ,Къци все пак се е осъзнал че е мъж
Виж целия пост
# 813
Я дайте това клипче с изказването на Злати за так так Wink
Виж целия пост
# 814
                Мисля,че ще получи предложение Мариана,бяха много изненадани,че липсва от къщата сутринта.Твърдяха,че апартаментът е заключен и там никой не може да спи.Нищо чудно да се спретва нещо зад кулисите от ББ.Другата възможност са двойката в къщата,но някак не ми се вярва.Багата не би се поставил в ситуация жена да му иска ръката...Орлин пък е далече от мисъл за сватба,рано му е Joy
Виж целия пост
# 815
В официалният сайт на Вип Брадър, след Любен Дилов - син са добавили още едно червено квадратче с въпросителна.

Някой нов ще влиза, вероятно този, който ще предложи брак Peace .
Виж целия пост
# 816
Цитат
Ама верно ли на българите са им по симпатични и искат да гледат

Тези,които искат да гледат останалите в къщата, са тези от надписите, които текат накрая на предаването.
Виж целия пост
# 817
Приятеля на Мариана Попова Ханес влиза в сряда в къщата на Вип Брадър 2012 като спецален гост и сте и предложи брак.Жалко за Юлиан но той сам се прецака.Представям се утре какво мазнене ще му направят в на кафе.Всички там са му фенки.Орлин Павлов финалист и победител в Вип Брадър 2012.
Виж целия пост
# 818
        Време е да влиза някой от бившите съквартиранти,не годеник Laughing
Виж целия пост
# 819
Задругата на мишките победи , мрънкалото Къци и Мариана Пушещата глава успяха....
Peace

Дааа ние сме малък, но много прост народ.
Виж целия пост
# 820
       Време е да влиза някой от бившите съквартиранти,не годеник Laughing
Бони. И Юлиан. Twisted Evil

Гледайте Баш Бай Брадър - мисията с боговете. Joy Joy
Виж целия пост
# 821
В официалният сайт на Вип Брадър, след Любен Дилов - син са добавили още едно червено квадратче с въпросителна.

Някой нов ще влиза, вероятно този, който ще предложи брак Peace .

Ще си имаме нови Христина и Здравко,  ooooh!

е това ако е НЕЧУВАНО и за първи път се случва в историята на ББ  Thinking
Виж целия пост
# 822
Задругата на мишките победи , мрънкалото Къци и Мариана Пушещата глава успяха....
Peace

Дааа ние сме малък, но много прост народ.
Сценаристите и режисьорите не са целия народ.Мина времето,когато народа вярваше на всичко.
Виж целия пост
# 823
Ей, този Юлиан как се изложи...Дърт мъж, дет се вика, би трябвало да знае как с достойнство да понесе загубата. Ще рече човек, че цял живот е триумфирал...Не бих играла карти с него.
И на мен ми се струва, че Орлин ще печели.
Виж целия пост
# 824
В официалният сайт на Вип Брадър, след Любен Дилов - син са добавили още едно червено квадратче с въпросителна.

Някой нов ще влиза, вероятно този, който ще предложи брак Peace .

Ще си имаме нови Христина и Здравко,  ooooh!

е това ако е НЕЧУВАНО и за първи път се случва в историята на ББ  Thinking

Ама първо Ханес, или как му е там името да обяви в изповедалнята, че е бременен с второто им дете  Joy, това вече ще е скандално  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия