Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 26 143
  • 726
# 300
Благодаря за информацията. И аз го поръчах. Цената е страхотна  Party
Виж целия пост
# 301
Еххх sky* замисли ме и мен за тези почивки! В Девин ще е зимна приказка със сигурност!
Аз си мечтая за басейн с топла вода и малката с един от тея памперси за вода как се плацикаме - ама ако е минерална дали ще става за малко бебе?  newsm78

Хей, болните, да се оправяте! Аз уж гледам да се пазя, ама и малката и вчера и днес по един път зелено изака, а нали било ако й е студено - та се чудя леко ли съм я облякла и дали може ако пък съм я навлякла, че ми се стори потна и от мокрото да й е дошло! Иначе сополите са бели

И аз днес за меда чух, че са ни давали като бебета със залъгалките, ама тогава още не са казвали колко е силно алергенен и все пак е индивидуално - не всички бебета са алергични към мед, ама хайде да не рискуваме Simple SmileSimple Smile И аз вече давам чиста вода - давам, давам по 1-2 глътки след ядене ако се сетя  Blush

Супер временце днес беше, че и уикенда - ще зачезнем по разходки! И в центъра 4 часа изкарахме със слинга  newsm10
Виж целия пост
# 302
кукуу добро утроо!
драбната спа 6,30часа и сега се кокори,като майка си Mr. Green

каква ви е идеята за тези овлажнители?аз като не знам какви са нормалните стойности на
влажността newsm78

скай,аз съм много ЗА Аугуста в Хисаря Peace бяхме в съседен хотел напролет тази година и ползвахме басейна им, страхотно е! знам,че от към цени е малко скъпичко,но ако имка пакети някакви си е оферта! за сняг не знам,защото все пак е  по на юг Heart Eyes

аз одеве от препълнена гърда успях да изцедя с помпата едва 30мл...а съм убедена,че има и още Rolling Eyes исках да си замразя още,ама не ми се получи Crazy
 мамета,нека оздравяват бързо бебоците Confused Praynig на мен бебе не ми е боледувало,предполагам какво е кто знам с по-голям Sad
аз вчера изкарах чувалчето с дрещки 62-68 см..таз дребната ми е порастнала,че някои от малките дрешки й опъват Mr. Green
пфуу,добре,е понасъбрах от зълва ми и приятелки,а и от магазина дрехи,колко щеш Mr. Green Praynig,че си е маса пари това #Crazy
Виж целия пост
# 303
Добро утрооо:))Няма никой,значи има много поспаливи бебчета:))
Аз току що нахраних Ангелчето и седнах да закуся:))Но той вече сладко спинка и мисля да се присъединя и аз към моите спящи мъже:)
Снощи за първи път го водихме на гости в София.Момчето си кротува цяла вечер.Взехме шезлонга с нас,люля се,гука си,смя ни се:))Геройчето ни малко. Heart Eyes Всички много му се радваха,преди да си тръгнем яде и като заспа в колата,та до 4 тази сутрин:)  ylinfant
Ох,пак имам чувството,че ми намалява кърмата.Но днес ще изцедя да видя какво става.До вчера преливах и изведнъж пак..та сега ям едно жито с мнооого орехи.Дано се оправят нещата :: breastfeeding  Sad
Ние нямаме термометър в стаята,но е към 21-22 градуса,като има слънце,по цял ден грее в нас.И му е добре.В спалнята климатик нямаме.В хола още не сме го пускали.
Гушшш за вас и аз отивам да се гушкам:)
Виж целия пост
# 304
Fate,аз нямам овлажнител,но харесах този http://technika.bg/delonghi-vh-400


Мерси  Hug ще проверя и аз днес какво има в търговсаката мрежа  Heart Eyes
Та по този въпрос е хибаво да прочетете това - аз така реших да взема Ултразвуков  овлажнител  Crazy

http://www.premaman.bg/index.php?r=page/view&id=padv51

Снощи дребен след деня, вкойто почти не спа  ooooh! Mr. Green си легна към 19,30  и стана чак в 3 часа  Mr. Green преди малко пак стана, цоца и сега спинкат с тати в кревата. Аз след малко отивам на пазар, че нашите дрешки омаляха  Whistling Mr. Green

Днес времето е само за разходки  1stroller  хубав и слънчев ден  Hug
Виж целия пост
# 305
Алоха HugДа споделя и аз до какво заключение стигнах (ако мога да съм полезна на някой).Лек за колики май няма.Минах през всички капки и т.н...и тъй коликите при нас се облекчават от Биогайа+Колик Таблетс при силен рев,много гушкане,спане върху мен часове наред,шезлонг с вибрации,носене в странична поза с главичка към гърдите и коремче до мойто ии шумът на прахусмукачка на Фейт!Това е,но в различни комбинации в зависимост кое на момента действа.Сега точно слуша прахусмукачка  WhistlingБарбера,твойте постове все едно аз съм ги писала.Ако твойто бебе беше момче щях да ти предложа да се вземат с мойта ревла,ноо ще търсим ревльо Crazy  Hug Чики,мерси за съвета ще го пробвам при хранене но като си купя нов сешоар,че този изгоря използван твърде много не по предназначение TiredТа така поне успявам да отида до тоалетна или да се наям и изкъпя от време на време dohИ все пак обожавам го това дете,незнам как до сега съм живяла без него Heart EyesЦелувки на всички връщам се да чета  bouquet
Виж целия пост
# 306
Добро утро! Simple Smile
Ние от вчера сме с Йо и Маре самички за три дни и е голямо приключение, слушкат много, ама аз луда станах, едната храня, другата клатя на шезлонг, после сменям, да не говорим как тичах като откачена докато спяха до контейнера пред блока да метна торбата с вонящи памперси Laughing Днес поне ще излезем на разходка, че гледам времето се очертава разкошно Wink И не признават нощ/ден, будят се като по часовник на 3 часа и плющят по 120-130 мл,:shock: Не насмогвам с кърмата, май скоро ще се дохранваме, макар още да качват стабилно де, ама от време на време виждам, че опъват цицката като ластик, а то свършилооооо Laughing Пих и Хипп 3 опаковки, и чай от сминддух и жито ядох...явно толкова е капацитета на резервоарите, които не са от най-огромните верно Laughing
Oвлажнител и ние ще се наложи да вземем, уж климатика има някакъв режим за овлажняване на въздуха, ама нъцки, всички се събуждаме с пресъхнали гърла и носове, та няма как Confused Сега ще проуча какво предлагате, че съм много боса в тая тема Laughing
За пътуване и на нас толкова много ни с ходи някъде, ние сме големи пътешественици със съпруга ми и двамата ни сърбят краката. Ама като се сетя как за пикник на Витоша напълнихме половината багажник на огромното комби и зле ми става, и това за 2 часа до София Rolling Eyes Инак мен навсякъде ми се ходи, сигурна съм, че и на 50 км да мръднем от самото разнообразие ще разпуснем...
Със залъгалките сме скарани ние тотално, пробвах наскоро пак да дам, докато едната чака реда си за ядене, е беше изплюта с триста в час на 20 санта напред Wink
Аз само разпитвам за дрехи, ама пак да питам, като малоумните, как ги обличат навън? При мен са по чорапогащник, боди с дълъг ръкав, дънки на краката и жилетка горе или пък цял джинсов гащеризон и яке връхно - това добре ли е, не им е горещо - не се потят, не им е студено май - носовете са топли...Чудех се ръкавици нужни ли са, ама те ръцете им са във връхните дрехи, само върховете на пръстите стърчат Rolling Eyes
Айде болничките бързо да оздравяват, аз като намеря време пак ще пиша Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 307
Добро утро  bye

Имам един много спешен въпрос!
На малките им се потят ръцете от вчера и са студени, а от днес и крачетата. Има ли представа някой от какво е и дали трябва да се притеснявам?
Не са болни (въпреки че аз бях настинала) нямат температура,  имат апетит, спят си, нослетата са им нормално запушени (с една клечка ги изчиствам сутрин и няма нищо) абе добре са си Simple Smile Ама това потене.....  Confused  Дали не съм ги претоплила? Или да им е студено ? ама нослетата са топли  Thinking Ох сега отиваме на разходка малко навън дано се оправят. Чудя се дали да не се обадя на Педито  Thinking Ох   Tired

Хубав ден на всички пожелавам  Party
Виж целия пост
# 308
bydik и на нас ръчичките са ни постоянно влажни, къде се поти къде се плюнчи, но крачетата винаги са ни сухички и топли...Нямам идея това с крачетата от какво е, по-добре звънни да педиатъра Simple Smile
Виж целия пост
# 309
Добро утро и от мен, момичета! Hug
Въпреки, че снощи до 1 часа сме играли с момчетиите и сме се смели на клипове във Вибокс, тази сутрин се излюпих в 7 и свърших доста неща. Подредих, пуснах прахосмукачка, една пералня с пране вече проснах в момента въртя втора, а моите юнаци никакви признаци за ставане не дават, та имам време да посърфирам из нета.
Будик моя големия се потеше така. Мисля, че за месец-два всичко отшумя, не си спомням с точност. Тъй като аз съм винаги със студени крайници, просто реших, че го е наследил от мен, та не съм го счела за нещо притеснително. Като каза сега за претопляне, си давам сметка, че може това да е била причината, защото доста го навличах милия. Но ти пък си се консултирай все пак с педиатър за свое успокоение.
Аз да се похваля пак - май ни минаха коликите на нас. От три вечери вече сме много спокойни, само дето иска да е на ръце и правим кръгчета из апартамента. А си седнал, а се е разциврил.
Барбера, Ангел-БББ не ви трябва ревльо на вас, а някой кротак, че та уталожи страстите у вашите мацки.  Laughing Някой като моя момък например... Wink Хехе, да си пробутам и аз стоката... Joy, че май само ние си нямаме снаха...
Лек и усмихнат ден ви желая и спокойни бебета!  Heart Eyes На болните скорошно оздравяване!  Hug
Виж целия пост
# 310
Добро утро! Hug
И на нас са ни малки дрехите вече Heart Eyes бързо расте малкия юнак Mr. Green
Овлажнител май само аз няма да купувам, ще спестя 100лв. Mr. Green у нас е 60% влажността
Намерих ново средство за увеличаване на кърмата - семена от fenugreek (сминдух) на капсули , пият се 2 пъти по 2 , при мен действат Heart Eyes гърдите са ми като преди напращели bombs
Днес времето пак е страхотно, чакам етърва ми да дойде и ще излизаме с бебчетата  1stroller
Виж целия пост
# 311
Здравейтее:).Имам една питанка...малчо е на 2 месеца без 3 дни и хапва по 120 мл вода с 4 лъжички ам...До скоро се случваше даже да не си дояде ,но от няколко дни изяжда всичко и като го вдигна да се оригне започва да плаче.Иска повече май май...Вие по колко им давате ?Този въпрос е май само за мамите ,които дават АМ.
Иначе след хранене,като поплаче малко,започват прекрасните сладки моменти.Смях,понякога с глас и днес като му казвах "агууу" се отдаваше на един задълбочен размисъл и след малко го казваше на срички-а гууу и се усмихваше след това,видимо доволен че е успял да го каже.Е ,не му се получава съвсем всеки път ама е толкова сладъъък,след като ме просълзи с усмивка преди време ,сега отново успя. Heart Eyes
Времето вчера и днес е прекрасноо!!!Имам една камара чинии да измия ,че имахме гости снощи и излизаме да обикаляме  Heart Eyes
Виж целия пост
# 312
Вие когато излизате на разходка в по-студените дни мажете ли лицето на бебчо с някакъв крем? Онзи ден излизахме и беше по-хладно и след като се прибрахме ми се стори, че кожата на бузките е много изсъхнала  newsm78 иначе за размерите на дрехите и нашите сякаш за два дена омаляха и въпреки, че Фейт не е пропуснала към списъка с най-дългите момиченца, вече сме 58см и прибягнах до дрехи за три месечни  ooooh!
Виж целия пост
# 313
и аз ще ходя на пазар за дрешки, нашият е 59см, а ще купувам за 74см  Grinning
Виж целия пост
# 314
Flowers  аз взех на Бюбхен колд крема,ползвала съм го и преди време и бях доволна,кожата не изсъхва и е подходящ за бебета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия