

И аз вече давам чиста вода - давам, давам по 1-2 глътки след ядене ако се сетя 

бяхме в съседен хотел напролет тази година и ползвахме басейна им, страхотно е! знам,че от към цени е малко скъпичко,но ако имка пакети някакви си е оферта! за сняг не знам,защото все пак е по на юг 

на мен бебе не ми е боледувало,предполагам какво е кто знам с по-голям 
,че си е маса пари това
Всички много му се радваха,преди да си тръгнем яде и като заспа в колата,та до 4 тази сутрин:) 

ще проверя и аз днес какво има в търговсаката мрежа 

хубав и слънчев ден
Да споделя и аз до какво заключение стигнах (ако мога да съм полезна на някой).Лек за колики май няма.Минах през всички капки и т.н...и тъй коликите при нас се облекчават от Биогайа+Колик Таблетс при силен рев,много гушкане,спане върху мен часове наред,шезлонг с вибрации,носене в странична поза с главичка към гърдите и коремче до мойто ии шумът на прахусмукачка на Фейт!Това е,но в различни комбинации в зависимост кое на момента действа.Сега точно слуша прахусмукачка
Барбера,твойте постове все едно аз съм ги писала.Ако твойто бебе беше момче щях да ти предложа да се вземат с мойта ревла,ноо ще търсим ревльо
Чики,мерси за съвета ще го пробвам при хранене но като си купя нов сешоар,че този изгоря използван твърде много не по предназначение
Та така поне успявам да отида до тоалетна или да се наям и изкъпя от време на време
И все пак обожавам го това дете,незнам как до сега съм живяла без него
Целувки на всички връщам се да чета

И не признават нощ/ден, будят се като по часовник на 3 часа и плющят по 120-130 мл,:shock: Не насмогвам с кърмата, май скоро ще се дохранваме, макар още да качват стабилно де, ама от време на време виждам, че опъват цицката като ластик, а то свършилооооо 

Ама това потене.....
Ох сега отиваме на разходка малко навън дано се оправят. Чудя се дали да не се обадя на Педито
Ох 

Хехе, да си пробутам и аз стоката...
, че май само ние си нямаме снаха...
На болните скорошно оздравяване!
бързо расте малкия юнак
гърдите са ми като преди напращели 

иначе за размерите на дрехите и нашите сякаш за два дена омаляха и въпреки, че Фейт не е пропуснала към списъка с най-дългите момиченца, вече сме 58см и прибягнах до дрехи за три месечни
Препоръчани теми