Вие с бебетата ли мислите да ходите ?


защо така не знам, от къде тая влага
и аз така ми се струва - врели-некипели за тоя синдром с юмручетата 
ние сме към Банско 
при ортопеда, честно казано и аз не знам, ние просто сега се наканихме, а ни бяха казали отдавна

иначе цените само за нощтувка са 
, но все пак трябва да питаш 
и ще си го гледам покрай пистите...

Запушено носле, зачервено гърло, леко накашля. Ако има други,като нас, какво ви изписаха?


)
... днес сме същите и бях пред нервна криза
Цял ден скимтене, спане за по 10- тина минути, рев вкъщи, рев навънка ... като се прибрахме още повече рев ... до сега, когато се изака
и вече май се кротва 



... какъв овлажнител имате и бихте препоръчали
Препоръчани теми