Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 26 143
  • 726
# 285
Как ви се мисли за зимна почивка не знам. Моята дрисла днес пак реве като изтървана. Оревахме морската, центъра , колата ...на всякъде  Crazy Вие с бебетата ли мислите да ходите ?
не само с бебетата...и батковците smile3534
мхм..
бе какви юмруци къ'в синдром.. ейййй ама като взема една сопа... точно третия месец им минава синдрома... Crazy
http://blog.---/2011/10/24/hvatatelnia-refleks-na-moeto-bebe/
И това дето си е вдигал ръцете и то е рефлекс, а не стрес. Пишете в гугъл рефлекси бебе, да ги научите всичките да не ви гъбаркат.
Абе евка.. абе чудо.. ирония бе за имунизацията.. махай меда да не ти гори главата.. ще разгледам линка
Виж целия пост
# 286
Здравейте,
Моето малко мишле се разболя - почнахме инхалации (и ние имаме инхалатор на оморон), осцилоконциум и противоалергично... моля се да се размине антибиотика, че ми е много мъничък Praynig
Скай, миналата зима ходихме в Хисаря, хотел Аугуста имаше някакви много добри пакети, а там за малки деца е супер - има огромен детски кът и топъл детски басейн. Всяка вечер в ресторанта имаше шоу програма и един куп хлапета, които си играеха заедно Flutter
Виж целия пост
# 287
Наистина ви е ниска влажността Алекс, у нас пък е все около 60% а през нощта даже става до 65%  #Crazy защо така не знам, от къде тая влага newsm78
Виж целия пост
# 288
От издишването. При издишването всеки отделя вода. Ако сте повече хора пповече ще се повишва влажността. Ако сте с добра дограма още повече. И така.
Виж целия пост
# 289
ей Скайче, златна си ни  Grinning и аз така ми се струва - врели-некипели за тоя синдром с юмручетата  Mr. Green

като гледам и при други бебчета е така  Hug

Алекса аз ще се цедя може би в колата на топло и с шишето баба ще го храни, а аз на пистата  Heart Eyes ние сме към Банско  Blush

Нуб виждам, че питаш кога се ходи  newsm78 при ортопеда, честно казано и аз не знам, ние просто сега се наканихме, а ни бяха казали отдавна  Hug
Виж целия пост
# 290
Бързах да постна написаното  и забравих да  добавя че има детски кът в който може да оставиш по големия при нужда  Simple Smile
Ние ходихме с тази оферта за 3 дни http://www.parkhotelpirin.com/%D0%BF%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82-%D0 … B8%D0%B5-2012~108  така илиза на добра цена с включени глезотии  Heart Eyes иначе цените само за нощтувка са  ooooh!
 Мисля може  да сложат  допалнително легло за по големия ooooh!, но все пак трябва да питаш  Simple Smile
На мен толкова ми хареса, че думи нямам.... искаше ми се месец да остана ама...  Money  Mr. Green
Има и други оферти може да ги рзгледаш
Виж целия пост
# 291
еми не иска да излезне  Crazy
   
Пакет "Био Спа Изкушение
Виж целия пост
# 292
Аз си нямам баба newsm62 и ще си го гледам покрай пистите...
Аугуста ще го проверя, че в Хисаря още не съм била, а и след твоите коментари определено ще ми влезе в списъка
Виж целия пост
# 293
От издишването. При издишването всеки отделя вода. Ако сте повече хора пповече ще се повишва влажността. Ако сте с добра дограма още повече. И така.

Ясно, като сме само с бебо е по-ниска, а като си дойде и баща му се вдига  Joy Joy
Имаме PVC дограма и външна изолация, сигурно за това  Heart Eyes
Виж целия пост
# 294
Ди мерси за линка,определено ще купя ,и според мен е доста нужно,ама таткото вика,че дърпам дявола за опашката.
Нуб и аз съм гнуслива и като я купих викам-ааа не,няма да я ползвам,ама я разглобих цялата и видях че сополите няма как да стигнат до устата ти,задържат се в контейнерчето,което е разделено на две и спира да отиде до устата ти.
Нашите сополко станаха жълти и звъннах на педиатърката,тя каза да капем Макситрол,капнах и ама по-малко отколкото тя ми каза,много не ми харесват тия капки,особено за бебе,ама мисля за кратко да ги слагам,че милото много секрети има и ме хваща страх.
Виж целия пост
# 295
Петър ми е болен Confused Sad Запушено носле, зачервено гърло, леко накашля. Ако има други,като нас, какво ви изписаха?
Одеве се върнахме от педито, ама нещо не ми нравят лековете / стодал, Цилоксан капки за очи, но да капя в нослето, Фенистл (антихистамина) Cry
Виж целия пост
# 296
Future-maman, днес се чух по телефона с Елио - добре са, но е много ошашкана от живота с двете хлапета, а засега няма ясла за каката. Надява се все пак да успеят да я запишат и да дойдат по-добри времена и за нея  Hug
Джулия_р, радвам се, че сте добре с адашчто, това да се чува  Hug
Евваа, медът е един от най-известните алергени и не се дава чак до навършване на 1 годинка на детето!
Д_Цветанова, Пуфис се излъгал таткото ни да купи и беше ужас - абсолютно всеки памперс пропускаше и се омазваше целият (това беше, когато все още акаше  Whistling)
Unforgiven, за инхалатор - нашият е на Rossmax - около 100 лв струваше - има маски и за дете и за възрастен и съм доволна. На Omron също са добри. Но инхалациите трябва да са предписани от лекар, освен ако не инхалираш само физ. разтвор.  Hug
Скай, изобщо не го харесвам Велинград - много ми е просташки и чалгаджийски курорт. Огняново ми се върти в главата, Хисаря, Девин...
Анхела, странна птица ви е невроложката - на тази възраст всички бебета си държат ръчичките в юмручета - това си е физиологично  newsm78
Виж целия пост
# 297
Моята дрисла днес пак реве като изтървана. Оревахме морската, центъра , колата ...на всякъде  Crazy

Не ми говори  ooooh! ... днес сме същите и бях пред нервна криза  #Crazy ooooh! Tired Цял ден скимтене, спане за по 10- тина минути, рев вкъщи, рев навънка ... като се прибрахме още повече рев ... до сега, когато се изака  Crazy  и вече май се кротва  Whistling
Главата продължава да ме цепи от сутринта /при условие, че мен ме боли веднъж годишно, даже и прескачам понякога/
Ох ... оплаках ви се и аз  Outta Joint

Мели ... и вие ли се разболяхте ... ужас с тези вируси и болести  Tired
Оправяйте се по-бързо ... Ми - вие също  Praynig

Пак да попитам  Blush ... какъв овлажнител имате и бихте препоръчали  Hug
Виж целия пост
# 298
Fate,аз нямам овлажнител,но харесах този http://technika.bg/delonghi-vh-400
Виж целия пост
# 299
edna ot nas що така за Велнград? Викаш Хисаря, Девин, Огняново. Сняг дали ще има. Искам да е зимна приказка навън и лятна идилия вътре.Конкретен хотел да имаш предивд?
Мели как се разболя Камъчко? Идея нямам как да се лекувате, не ми е боледувало малко бебе, а и нали знаеш че залгам на хомеопатията, но свестен хомеопат в Бс незнам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия