
Ще видим на консултацията след 2 седмици какво е станало, вече прескачеме едното нощно хранене, а и понякога и през деня ги разреждам на 3 часа и половина.
Това са моите показатели. Трудно е да ги опиша, понеже не мога да си събера мислите и да опиша подробно докато той е около мен
Да добавя, че и аз като бебе съм си цокала палеца, после до градината също съм цокала с уста я ъгълче на възглавница, я нещо друго



направо ... ама нали все сме наразбрали
Иначе аз просто искам да наложа режим ... защото това постоянно стоете ме убива, а и според мен разбивам и неговото хранене - лично мое мнение. Знам, че има бебета изцяло на кърма, които спазват режим ... ние явно не сме от тях 









Но пък и Ивчо е податлив на режим така или иначе си огладнява на 2,5 3 часа ама то така си го научиха още в болницата, защото там манджата идваше на 3 часа (нали кърма нямаше)и ние просто в къщи си продължихме пак така, но като е гладно детето естествено че ще му дам да яде...Ааа и да споделя че си купих чай за кърма от билкова аптека (тоя дето те си го смесват) и според мен има ефект.
днес ме насочиха към Български визов център в града тук, и там ми обясниха всичко, на 15 ноември взимам украинския задграничен паспорт на Вики и същия ден подавам документи за виза - 6-7 работни дни и ще е готова - така, че ще успеем да се приберем края на ноември в БГ
Препоръчани теми