Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 26 142
  • 726
# 525
Анхела Незнам дали знаеш но за да легализираш акта за раждане на Вики в България трябва да ти бият тези печати Апостоли на украинското ти копие.На нас ни ги биха в министерството на правосъдието в Кипър.
Виж целия пост
# 526
Здравейте момичета, хайде и аз да се похваля, въпреки, че сигурно съм от последните, но и ние снощи с моя мъж възобновихме някои забравени практически упражнения luvbed txtloves newsm44 newsm44
Хрисик и аз стигнах до този извод - ще търся биберон с по-малка дупка за моите шишета или просто ще взема ново шише. За сега просто по време на хранене вадя от време на време шишето, но пак не постигаме голям успех. Гладници малки Hug Hug Ще видим на консултацията след 2 седмици какво е станало, вече прескачеме едното нощно хранене, а и понякога и през деня ги разреждам на 3 часа и половина.
Мартичка и аз скоро се върнах назад и така мило ми стана, какви тревоги имахме тогава..... а сега какви са и кооооолко бързо минава времето. ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 527
А, да, Скай ме подсети за лапането на ръцете - защо се притеснявате от него? Да си смуче палеца е друго нещо, но лапането на ръцете е напълно нормално и опознават света и себе си така, развиват си и сетивата, защо се опитвате да им попречите?

И двете ги прави ... и след хранене и преди хранене. Ако например тъкмо се е наял ... след това лапа ръката и давам още мляко /изяжда го, за това си мисля, че не се е наял/ Понягока разбира се го прави когато му се спи /тогава забелязвам, че цока по нагоре от ръчичката/ Когато примерно не е ял два часа, със събуждането в повечето случаи пак лапа ръката. Вчера го забелязах да лапа и палеца  ooooh! Това са моите показатели. Трудно е да ги опиша, понеже не мога да си събера мислите и да опиша подробно докато той е около мен  Mr. Green но дилемата с ръцете наистина е голяма  Whistling Да добавя, че и аз като бебе съм си цокала палеца, после до градината също съм цокала с уста я ъгълче на възглавница, я нещо друго  Blush Mr. Green Явно ще е като майка си  Crazy

Оплаках ви се  Mr. Green сега ще хапна докато дреме, че след малко ще се яде  eat Joy

Зори
... честито сефте  smile3501

Виж целия пост
# 528
Е добре де Фейт и Владко ми го прави това. Решавам проблема, като слагам отново на гърда след 30 мин. В момента като е празна след малко ще се напълни. Та като се събуде след 30 мин и иска пак да яде, не му давай 60 АМ  от които да изяде 30, а го сложи на гърдата. Това пък колко си изцедила хич не е полазател за това колко произвеждаш. да дам за пример една дузина майки, които и грам не могат да изцедят а хранят здрави и силни деца изключително кърмени и до 8-9месеца. Пак алармирам за палеца прочети поста който писах преди време.
Ох като латерна съм. Уморявам се да повтарям едно и също. Не е нужно мен да убедите в това колко са гладни децата. Опитайте ако решите да следвате написаното.
Виж целия пост
# 529
Е добре де Фейт и Владко ми го прави това. Решавам проблема, като слагам отново на гърда след 30 мин. В момента като е празна след малко ще се напълни. Та като се събуде след 30 мин и иска пак да яде, не му давай 60 АМ  от които да изяде 30, а го сложи на гърдата. Това пък колко си изцедила хич не е полазател за това колко произвеждаш. да дам за пример една дузина майки, които и грам не могат да изцедят а хранят здрави и силни деца изключително кърмени и до 8-9месеца. Пак алармирам за палеца прочети поста който писах преди време.
Ох като латерна съм. Уморявам се да повтарям едно и също. Не е нужно мен да убедите в това колко са гладни децата. Опитайте ако решите да следвате написаното.


 Joy направо ... ама нали все сме наразбрали  Mr. Green
Поста за палеца съм го изтървала  Blush Иначе аз просто искам да наложа режим ... защото това постоянно стоете ме убива, а и според мен разбивам и неговото хранене - лично мое мнение. Знам, че има бебета изцяло на кърма, които спазват режим ... ние явно не сме от тях  Mr. Green  Няма да се оплаквам, че кръста вече ме боли адски много, а и аз като Смайли имам някаква болка   Whistling
За това се вземам в ръце и ще видя как ще го процедирам, но така не може да продължава  Crazy

Иначе си пълним памперсите нормално  Mr. Green В петък ще разбера колко сме наддали за месец  Heart Eyes

Ох, наистина спирам  да мрънкам Whistling  Mr. Green




Виж целия пост
# 530
sky*, аз те чета и попивам.  Hug
Както чета и всичко полезни постове. Simple Smile

В началото започнах да пиша/чета тук, заради добрата атмосфера,
а сега съм и  особено доволна! Минавате  преди нас периодите и аз съм прясно подготвена.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 531

а сега съм и  особено доволна! Минавате  преди нас периодите и аз съм прясно подготвена.  Heart Eyes


На далавера си определено  Mr. Green Hug

Днес времето тук е ужасно ... няма да има разходка определено  Outta Joint
Вчера до последно се чудих дали да го изведа но излязохме. Напазарих си в Кауфланд и посрещнахме тати му  Mr. Green
Виж целия пост
# 532

а сега съм и  особено доволна! Минавате  преди нас периодите и аз съм прясно подготвена.  Heart Eyes


На далавера си определено  Mr. Green Hug

Днес времето тук е ужасно ... няма да има разходка определено  Outta Joint
Вчера до последно се чудих дали да го изведа но излязохме. Напазарих си в Кауфланд и посрещнахме тати му  Mr. Green

от къде излезе този вятър - ужасен е, дано спре следобед като ходим за батко от градината
Виж целия пост
# 533
Аз ще изляза въпреки студеното. Моя приятелка имаше проблеми с гърба при рждането на първото дете. Реши си ги с космодиск. Аз не съм фен на това, но щом и е помогнало, все е споделен опит.
Виж целия пост
# 534
Честит рожден ден на рожденничките (на патерици)  bouquet
Фейт псмама и ние сме така през нощта ще ми се пръснат гърдите през деня йок...Върви разбери ама си се дохранваме и понякога изяжда 60 мл АМ понякога и 20 не изяжда върви го разбери...Иначе преди да се роди и аз си викам какви са тея режими като е гладно детето ще му давам да яде даже майка ми като ми кажеше че трябва режим и аз почвах да споря с нея ама сега дойдох на нейната Simple Smile Но пък и Ивчо е податлив на режим така или иначе си огладнява на 2,5 3 часа ама то така си го научиха още в болницата, защото там манджата идваше на 3 часа (нали кърма нямаше)и ние просто в къщи си продължихме пак така, но като е гладно детето естествено че ще му дам да яде...Ааа и да споделя че си купих чай за кърма от билкова аптека (тоя дето те си го смесват) и според мен има ефект.
П.С. Фейт ако те интересува го взех от тая аптека 36,6 градуса на събота пазара Simple Smile
Виж целия пост
# 535

Фейт псмама и ние сме така през нощта ще ми се пръснат гърдите през деня йок...Върви разбери ама си се дохранваме и понякога изяжда 60 мл АМ понякога и 20 не изяжда върви го разбери...Иначе преди да се роди и аз си викам какви са тея режими като е гладно детето ще му давам да яде даже майка ми като ми кажеше че трябва режим и аз почвах да споря с нея ама сега дойдох на нейната Simple Smile
П.С. Фейт ако те интересува го взех от тая аптека 36,6 градуса на събота пазара Simple Smile


И аз бях така  Mr. Green
А за чая ... чакаш ли да го правят или е готов.
Виж целия пост
# 536
Silvy при нас не трябва апостил, защото има договореност между България и Украйна за - без апостил  Mr. Green така де, и аз как се изразявам, само превод и легализация на акта за раждане трябва - но направен в България

аз най-сетне се кротнах  Tada днес ме насочиха към Български визов център в града тук, и там ми обясниха всичко, на 15 ноември взимам украинския задграничен паспорт на Вики и същия ден подавам документи за виза - 6-7 работни дни и ще е готова - така, че ще успеем да се приберем края на ноември в БГ  newsm08
Виж целия пост
# 537
Здравейте момичета!
Ние вчера ходихме на първата консултация за 40 дни малката ми сладурана е наддала 1 кг и е по-висока с 5 см!Сложиха ни и ваксината ДТК.
И моите гърди денем са по-меки и особено вечер,но явно си имам кърма,аз не съм се и притеснявала де,че нямам.
Искам да ви помоля да пуснете линк за тези лепенки за температура!
Виж целия пост
# 538
pepina709 ето линк  Hug
http://apteka.framar.bg/30006730/куул-пач-лепенка-против-температура
Виж целия пост
# 539
pepina709 ето линк  Hug
http://apteka.framar.bg/30006730/куул-пач-лепенка-против-температура
Благодаря ти много!  bouquet
Страхотен аватар си имаш!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия