Това е моята дъщеричка.
Калинка, ни направи страхотна фотосесия

Дано бързо се оправя човечето

Чувството е много хубаво наистина, с всички тези трепети около 2-те чертички
Но аз се включих впо-късничко при вас.,несъм от самото начало,но за сметка на това съм много благодарна,че ви срещнах всички вас, макар и само виртуално 
),но така и не разбрах дали трябва да я махна.По-скоро си мисля,че ще остане там до следващата консултация.Поне не обясни как и кога да я махнем,затова така си мисля аз. Вие смятате ли,че трябва да се махне по-рано, т.е. да не седи цял месец или няма проблем ???

Странно ми е детенцето - не обича нищо на главата да има - шапки.. качулка след баня... и да е притиснат или ограничен по някакъв начин... Аз периодично се пробвам, но като не стане - не настоявам. Чудя се дали пък не вързвам много стегнато слинга....Ако някой има идеи...
Бъдете живи и здрави и мноооого щастливи!!!
400 гр за 7 лв и някакви стотинки, никак не е скъп като имаш предвид че аз си купих един на пакетчета за 3лв и нещо 


400 гр за 7 лв и някакви стотинки, никак не е скъп като имаш предвид че аз си купих един на пакетчета за 3лв и нещо 

Иначе и аз бях на тръни цяла бременност ... знаеш защо
но въпреки всичко ми липсва

Вие явно ще търсите "вашия" памперс
Препоръчани теми