Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 26 143
  • 726
# 135
Благодаря ви момичета радвам се ,че вече съм сред вашите редици  Hug newsm32
Виж целия пост
# 136
d_cvetanova Подписва се договор с този, който ще те обучава и после ... на съд.
Виж целия пост
# 137
d_cvetanova Подписва се договор с този, който ще те обучава и после ... на съд.
да бе Shocked Rolling Eyes
тя фирмата ще си вземе парите,за които е сключила споразумения,така или инач`е..
какъв договор,не ми казаха нищо такова newsm78
Виж целия пост
# 138
Здравейте мамита Simple Smile
Първо за разходките в студено време, според мен ако дечко е облечен топло и е на завет да не му духа няма проблем. Ние не пропускаме ден, може да е за 15 минути, но излизаме добре облечени и закътани...Така да, въздух трябва да се диша и имунитет някакъв да градим в крайна сметка Peace Особено пък щом има и слънчице не бива да се пропуска Simple Smile
За слинга и количките, ох и аз съм виждала преобърната количка, но нека не мислим лоши неща наистина, а че всичко може да стане, така е...Но за мен слинга е такова удобство щом сме с тати и с двете мъничета близо до сърцата Heart Eyes
Памперсите, ползвам на ДМ био серията 3-6 кг и съм много доволна, не пропускат, нямат гелове и дупетата на дребчовците са спокойни, което е важно Wink
Avara ние ги слагаме в поза кенгуру, с лице към нас, като главичката се придържа от плата от едната страна, страшно им е удобно. Нещо поза люлка хич не я долюбват обаче Confused
Качвам една снимка на малките  хелоуинчета, с толкова време и подръчни материали, толкова Laughing
Виж целия пост
# 139
Здравейте,момичета!

Влизам да се запиша и да се похваля,че си имам ерго(трябва да разуча как се слага).Утре си поръчвам приставката за новородени мишоци и се надявам след това кръста ми да си почине Mr. Green
Виж целия пост
# 140
Редовно забравям от коя гърда дадох последно. Особено, ако позаспи за повечко време.
Някой има ли хитри  идеи как да си напомням ?  Laughing
Виж целия пост
# 141
Флайбъл Аз местя пръстена от едната на другата ръка  Mr. Green И на мен ми е мноого трудно да помня  Heart Eyes
Виж целия пост
# 142
Редовно забравям от коя гърда дадох последно. Особено, ако позаспи за повечко време.
Някой има ли хитри  идеи как да си напомням ?  Laughing


И аз съм така  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 143
Флайбъл Аз местя пръстена от едната на другата ръка  Mr. Green И на мен ми е мноого трудно да помня  Heart Eyes
хахха верно ли?хихи
аз се опитвам да помня все още..но последната дадена ми е по-мека и просто се опипвам
преди да предложа храната Mr. Green
Виж целия пост
# 144
Флайбъл, сложи си пръстен или гривна и мести докато кърмиш Wink

bel4eto, да ти е честито, ще чакам да се похвалиш как е Simple Smile

За излизането на бебето:
Тук зимата става -35, с фактор вятър и по-ниски температури има, а аз далеч не съм в някоя от много студените части на Канада. И новородени съм виждала. За мен нещата седят така - ако аз бих излязла, значи и за бебето е ОК. Да не говорим, че просто се налага. за ледовете и носенето - тази година иах щастието да се снабдя с обувки със специални подметки, още по стабилни. Со сега съм носила и детски и не съвсем зимни и за радост не съм падала. Всичко е въпрос на пробване и конфорт - гледайте на вас да е удобно и не мислете страхотии.

вчера ходих до поликлиниката - 5850 гр./ изписани 3890 гр. преди 45 дни/. Сестрите много ни похвалиха, а Борис като загука загубиха ума и дума, според тях му говоря много и затова е започнал толкова рано, явно за местните разбирания сме много напред, щото като гледам в темата много бебчовци вече гукат.

Аз утре съм най-сетне на контролен преглед.

И един поздрав:
Скрит текст:

Виж целия пост
# 145
Ди и аз така  Mr. Green, но и идеята на whisper_1 не е лоша Heart Eyes
Виж целия пост
# 146
Августа, супер поздрав  Heart Eyes
Виж целия пост
# 147
хахаха Августааа Joy Joyяко
Виж целия пост
# 148
Ди Ами да ти кажа то си е смешно ама като забравям  Crazy Blush Само това ми хрумна, а то моите и двете са супер меки и не мога да преценя.
Днес ходихме да ни четат чиста молитва, точно десет минути и не беше нищо особено(не че съм очаквала друго), но пък попа беше много мил и любезен.
Мммм май това е от нас, лека вечер и много поспаливи бебчета ви пожелавам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 149

И един поздрав:
Скрит текст:


 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия