Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 26 142
  • 726
# 375
Добър ден
Мели  bdbaloni
Както се радвах, че Вики вечер спи 6 часа, снощи пак се буди на 3 да яде
И коликите както ги има после няма, пак се връщат...
Тия дни се размаза да спи навън в количката, а тази сутрин в къщи дремна 15 мин, днес сме на ортопед, поне ще си поспи ппо пътя Grinning
Виж целия пост
# 376
Добро утро! Hug Ние все още сме си така, не иска и не иска да спи, по 15мин. само Whistling и пак яде денонощно, не знам как ще му откажа нощното хранене въобще ooooh!. Снощи с голям зор заспа от 22часа до 23часа го друсах без успех и след това му дадох бибероната и след 40мин. най-накрая беше заспал, та спа до 2часа. После стана пак в 4.30часа и в 6.30часа като се събуди няма  спане до сега ooooh!. Като е на вън в количката спи , вчера затова го изкарах на парка да поспи поне 2часа за деня, ама днес май е студено и се чудя как ще сме със спането. Ние сме на консултация в сряда, да видим колко е пораснал, ама май бая е качил, че като го разнасям по цял ден и много ме болят ръцете.

Много са хубави снимките на малката Миши Heart Eyes жалко че фотографа е от София, но аз и тук в Пловдив намерих една фотографка, да видим дали ще са такива хубави и нейните снимки, в края на месеца ще го водя на снимки  Heart Eyes

Мели, честит рожден ден! Всичко най-хубаво ти пожелавам и много обич от най-близките ти!  bouquet
Виж целия пост
# 377
Мели, честито!  Flutter
Есента е сезонът на рожденните дни при вас. Party



не знам как ще му откажа нощното хранене въобще ooooh!.

Не го отказвай ти. Той сам ще си покаже.

Stasy87, малко е 4 пъти да яде.  Rolling Eyes
Не е ли по-добре по-малко , но по-често ? Като не иска 120мл в  23:00ч. , да яде колкото иска?
Трябва храна , това им е всичко на малките душици.
Виж целия пост
# 378
Флайбъл , малко ми се струва и на мен, но на кутийката с храната пише, че трябва да яде по 170 мл 4 пъти на ден  Thinking Нооо ще питам педи, да видя какво ще каже. Иначе наддава прогресивно, което също ме притеснява леееекинко  Mr. Green Навакса си малкото кг от раждането  Mr. Green
Мелиnewsm59 newsm67 ПОжелавам ти много здраве, щастие и любов. Дечицатат ти да порастнат прекрасни и щастливи хора, а ти да запазиш винаги в себе си това прекрасно чувство за хумор и да бъдеш все така лъчезарна   bouquet
Виж целия пост
# 379
Здравейте момичета!

Мели , честит рожден ден!

Вчера правихме погача на Цвети! Беше послушна, за разлика от днес. От 4 часа сутринта до сега е спала има няма 30 минути. Не се ли умори това дете, не знам?
Виж целия пост
# 380
Качих и аз няколко снимки на маймунчето Гошко  Grinning
Стаси, на мен ми се струва малко 4 хранения за двумесечно бебе. Ние сме с обратния проблем. Моя мъж яде 7 пъти по 120130 мл. и се чудя как да го откажа от едното ядене.
Според вас, прекалено много ли е 1400 гр. наддаване за 1 месец?
Diva_free, тези количества върху кутиите на АМ са максималните възможни и нарочно са ги написали хората да дават повече добавка. И аз така се бяхзаблудила, но понеже давам от добавката на ХИП и прочетох в тяхната тема, че става въпрос за максимално допустимо количество. Цикъла на мен ми дойде преди 4 дни и ми е много оскъден. Аз, обаче не кърмя от 40-тия ден.
Future-maman, много ти се кефя как не навличаш бебчето и държиш 21-22 градуса в къщи. Разхлеждах ти снимките и те давам за пример. И у нас е така, но свекървата постоянно бърбори, че било студено и бебето е голо /с боди, ританки и блузка/ и сега съм пуснала парното и поддържам 23 градуса. Нямам воля нещо, а знам, че е добре да е от 18 до 22 градуса, особно за момчетата.
Whisper, unforgiven, браво и на вас мамчета! Вдъхвате ми кураж и аз да не си навличам детенцето  Peace
Анхелка, много готино изглежда бебчето с този пояс. Много ме е яд, че нямаме вана в къщи  Crossing Arms
Една от нас, Скай, Хотела Петрелийски в Огняново съм го посещавала. Хубав е, има хубави басейни - вътрешен и външен, но храната не става, а в стаите мирише на развалени яйца заради минералната вода. Ако тези неща не ви притесяват, района е супер. В Лещен и Ковачевица е страхотно за разглеждане. Велинград също ми хареса на мен. Пак ще ходим там тази година. В района на пампорово, аз предпочитам да отседна в Широка лъка - там е зимната приказка, много е красиво, не е претупано с туристи и е близо до Пампорово и пистите.
Виж целия пост
# 381
Мелка, жива,здрава и още по-Убава. Да знаеш, че още една свещичка на тортата, не те прави по-стара, а само прави животът ти по-светъл. smile3525
Виж целия пост
# 382
Честит рожден ден,Мелли!!!
Смайли колко кг сте,не са ли ви малки 2-ка памперси,явно ние сме дебелички,минах на 3-ка.За питането,ще е винаги така,моя син в синя количка,със сини дрехи,на видима възраст над 1г,приличащ на момче отвсякъде,и постоянно питаха -момченце ли е...айде бабки и лелки-добре,ама и по-млади майки са ме питали-досадно е.
Ние се обличаме да ходим на разходка.
Виж целия пост
# 383

Пристигна ли влагомера и имаш ли някакви впечатления  Crazy
Вчера търсих в някой магазини тук в Пв, но нямаха, та май и аз ще го поръчам  Heart Eyes



И аз никъде не открих влагомер newsm78 Гледах сайта посочен от hrisik , но пише че при покупка под 10 лв. може поръчката да не се изпълни.Та мисълта ми е мамите от Пловдив ,които имат желания за влагомер да поръчаме общо..някой има ли желание?
Виж целия пост
# 384
Пристигна ли влагомера и имаш ли някакви впечатления  Crazy
Вчера търсих в някой магазини тук в Пв, но нямаха, та май и аз ще го поръчам  Heart Eyes
Добре, че ме подсети, та проверих и се оказа, че само съм се регистирала в сайта и не съм поръчала влагомера. Сега го поръчах и имам потвърждение на поръчката. Ще пиша като дойде.
Мели, честит рожден ден! Да си жива и здрава и много щастлива с цялото ти семейство!  newsm67
Виж целия пост
# 385

Пристигна ли влагомера и имаш ли някакви впечатления  Crazy
Вчера търсих в някой магазини тук в Пв, но нямаха, та май и аз ще го поръчам  Heart Eyes



аз съм за, ако има и други точно ще направим и една среща с бебета

И аз никъде не открих влагомер newsm78 Гледах сайта посочен от hrisik , но пише че при покупка под 10 лв. може поръчката да не се изпълни.Та мисълта ми е мамите от Пловдив ,които имат желания за влагомер да поръчаме общо..някой има ли желание?
Виж целия пост
# 386
smiley_girl Миналата седмица със слинга в центъра и съм я облякла цялата в розово и пак ме попитаха момиче ли е?  Joy Joy

Melly.G Честит рожден ден!

Скай, Марти - да минава по-бързо тоя период с порвъщането! И ние връщаме количества, ама по-рядко
Анхела - много хубав Виктор с шапка, шал и ръкавички! Simple SmileWink
Виж целия пост
# 387
Мелли, Честит Рожден Ден!!!
Виж целия пост
# 388

Пристигна ли влагомера и имаш ли някакви впечатления  Crazy
Вчера търсих в някой магазини тук в Пв, но нямаха, та май и аз ще го поръчам  Heart Eyes



аз съм за, ако има и други точно ще направим и една среща с бебета

И аз никъде не открих влагомер newsm78 Гледах сайта посочен от hrisik , но пише че при покупка под 10 лв. може поръчката да не се изпълни.Та мисълта ми е мамите от Пловдив ,които имат желания за влагомер да поръчаме общо..някой има ли желание?

Аз също  Heart Eyes Ама викам първо Хриската да го получи и да даде отзиви  Crazy
Виж целия пост
# 389
velviamo аз съм фен за влагомера Simple Smile Иска ми се да си купя ама не ми се обикаля по магазини да го търся, че като гледам не е много разпространена стока Simple Smile Така че ако ще поръчвате и аз се включвам Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия