
Ние все още сме си така, не иска и не иска да спи, по 15мин. само
и пак яде денонощно, не знам как ще му откажа нощното хранене въобще
. Снощи с голям зор заспа от 22часа до 23часа го друсах без успех и след това му дадох бибероната и след 40мин. най-накрая беше заспал, та спа до 2часа. После стана пак в 4.30часа и в 6.30часа като се събуди няма спане до сега
. Като е на вън в количката спи , вчера затова го изкарах на парка да поспи поне 2часа за деня, ама днес май е студено и се чудя как ще сме със спането. Ние сме на консултация в сряда, да видим колко е пораснал, ама май бая е качил, че като го разнасям по цял ден и много ме болят ръцете.
жалко че фотографа е от София, но аз и тук в Пловдив намерих една фотографка, да видим дали ще са такива хубави и нейните снимки, в края на месеца ще го водя на снимки 

.
Нооо ще питам педи, да видя какво ще каже. Иначе наддава прогресивно, което също ме притеснява леееекинко
ПОжелавам ти много здраве, щастие и любов. Дечицатат ти да порастнат прекрасни и щастливи хора, а ти да запазиш винаги в себе си това прекрасно чувство за хумор и да бъдеш все така лъчезарна





Гледах сайта посочен от hrisik , но пише че при покупка под 10 лв. може поръчката да не се изпълни.Та мисълта ми е мамите от Пловдив ,които имат желания за влагомер да поръчаме общо..някой има ли желание? 



Гледах сайта посочен от hrisik , но пише че при покупка под 10 лв. може поръчката да не се изпълни.Та мисълта ми е мамите от Пловдив ,които имат желания за влагомер да поръчаме общо..някой има ли желание?




Гледах сайта посочен от hrisik , но пише че при покупка под 10 лв. може поръчката да не се изпълни.Та мисълта ми е мамите от Пловдив ,които имат желания за влагомер да поръчаме общо..някой има ли желание?
Ама викам първо Хриската да го получи и да даде отзиви
Иска ми се да си купя ама не ми се обикаля по магазини да го търся, че като гледам не е много разпространена стока
Така че ако ще поръчвате и аз се включвам
Препоръчани теми