
Но почнах да давам Био Гая, а тя е яко мазна и обръщах лъжичката за да я оближе и така й изчистих езичето
Ако детето си суче нормално без да плаче и не отказва сукането, значи не е млечницата, защото знам, че млечницата са афтички, а предполагам занеш как боли афта
расте сладура, а яде малко, ама явно толкова му трябва, като се наяде не можеш да го накараш по никакъв начин да хапне и милилитър повече
Биха му днес 2 имунизации и ни казаха да вземем лепенки против температура. Лепнах му ги, дано да не вдигне.
NeWS03
като се сетя предния път как рева
а за тези лепенки не бях чувала
дано имат ефект

NeWS03
NeWS03
NeWS03

честит рожден ден и тук
.Ей такава хубава да си,като оная снимка с големия тумбак дето викаше ,че си рошава

.Да не говорим ,че тая болка дето ви бях питала за нея...като от контракции ниско долу от ляво...Еми...киста..6 сантиметрова.Направо...няма такъв филм..
Но хубавото е че не вдигна температура. Препоръчани теми