Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 26 142
  • 726
# 405
Привет майчета!Толкова много погачи е имало вчера Shocked,нашата ще е другата неделя.Чудя се какво да приготвя,вие с какво гощавахте гостите?
Имам един въпрос -малката има беличко по езика,и една позната ме наплаши много че е млечница и е много опасно.Утре ще звънна на педиатърката и да я види,но малко и нямам доверие  така че ако някоя от вас е запозната ще съм благодарна за молко пояснение.Казаха ми също че се е полуучило защото Калина не пие вода,а това мало не ми се вярва.
Мели   newsm59
Виж целия пост
# 406

Напомнихте ми за ортопед - днес си взех направление, но я дайте идея къде да го заведа (за мамите от София)? Благодаря предварително!
 

Джулия, ние водихме Петър в клиника Ортомед, която се намира в Горна баня-ортопедията. Д-р Стефанов ми беше препоръчан от педиатърката и останах доволна. Прегледа трая няколко минути и приема беше изцяло за сметка на здравната каса,нищо не се доплаща. Не се запазват часове, работи до 13:30ч. Ако имаш някакви други въпроси питай  Simple Smile
Виж целия пост
# 407
Имам един въпрос -малката има беличко по езика,и една позната ме наплаши много че е млечница и е много опасно.Утре ще звънна на педиатърката и да я види,но малко и нямам доверие  така че ако някоя от вас е запозната ще съм благодарна за молко пояснение.Казаха ми също че се е полуучило защото Калина не пие вода,а това мало не ми се вярва.
Доколкото аз знам бялото по езика не е млчечица, поне не винаги, млечицата е налеп мисля по венчетата, а бялото по езика си е мляко, ако погледнеш след час или два обикновено го няма, ние бяхме така в началото, но при педиатърката изрично попитах и нямахме млечица. Ние също не пием вода почти никога, но това не е причина да имаме млечица.
Виж целия пост
# 408
Мария , нашето езиче е постоянно бяло от млякото, а й давам водичка всеки път след ядене - 4-5 лъжички Simple Smile Но почнах да давам Био Гая, а тя е яко мазна и обръщах лъжичката за да я оближе и така й изчистих езичето  Sunglasses Ако детето си суче нормално без да плаче и не отказва сукането, значи не е млечницата, защото знам, че млечницата са афтички, а предполагам занеш как боли афта  Heart Eyes
Виж целия пост
# 409
Ние днес бяхме на консултация, вече сме 6,100 кг и висок 62 см  Heart Eyes расте сладура, а яде малко, ама явно толкова му трябва, като се наяде не можеш да го накараш по никакъв начин да хапне и милилитър повече  Heart Eyes Биха му днес 2 имунизации и ни казаха да вземем лепенки против температура. Лепнах му ги, дано да не вдигне.
Виж целия пост
# 410
Това е нормално давайте водица след всяко хранене  Misc Baby Bottle NeWS03
Виж целия пост
# 411
Биха му днес 2 имунизации и ни казаха да вземем лепенки против температура. Лепнах му ги, дано да не вдигне.

Къде ги бият, че и ние в петък ще ходим и  от сега ми се плаче  Sad като се сетя предния път как рева  ooooh! а за тези лепенки не бях чувала  Crazy дано имат ефект  Hug
Виж целия пост
# 412
Момичета помагайте, на моята принцеса и се е забило нокътчето на палеца на крачето, в ъгълчето е зачервено и има малка бяла точка - значи набира гной. За сега мажа с гентамицин и редувам с йодасепт. Не съм звъняла още на личната. Чух се с позната която имаше този проблем при детето и тя ми каза само да продължавам да мажа, не трябва ли това нокътче да се изреже? newsm78
Ако го изрежеш,ще се успокои мястото за кратко,докато не порасне пак и ще се забие на същото място.Остави го да си израсне и го отрежи по права линия-да останат ъгълчета и в двата му края и повече няма да имаш този проблем.
Виж целия пост
# 413
благодаря за отговорите  bouquet
Виж целия пост
# 414
Това е нормално давайте водица след всяко хранене  Misc Baby Bottle NeWS03
Някои от нас смятат, че даването на водица не е нормално при кърмене.
Виж целия пост
# 415
Това е нормално давайте водица след всяко хранене  Misc Baby Bottle NeWS03
Някои от нас смятат, че даването на водица не е нормално при кърмене.
Peace
Виж целия пост
# 416
Това е нормално давайте водица след всяко хранене  Misc Baby Bottle NeWS03
Някои от нас смятат, че даването на водица не е нормално при кърмене.

 Mr. Green така е .... давайте чай  hahaha  Joy hahaha
Виж целия пост
# 417

Напомнихте ми за ортопед - днес си взех направление, но я дайте идея къде да го заведа (за мамите от София)? Благодаря предварително!
 

Джулия, ние водихме Петър в клиника Ортомед, която се намира в Горна баня-ортопедията. Д-р Стефанов ми беше препоръчан от педиатърката и останах доволна. Прегледа трая няколко минути и приема беше изцяло за сметка на здравната каса,нищо не се доплаща. Не се запазват часове, работи до 13:30ч. Ако имаш някакви други въпроси питай  Simple Smile

Pecata, благодаря ти. Ще потърся контакти в интернет и ще го водим Яшко там, за да видим дали всичко е наред. Надявам се Петърчо да е добре.

Имам един въпрос -малката има беличко по езика,и една позната ме наплаши много че е млечница и е много опасно.Утре ще звънна на педиатърката и да я види,но малко и нямам доверие  така че ако някоя от вас е запозната ще съм благодарна за молко пояснение.Казаха ми също че се е полуучило защото Калина не пие вода,а това мало не ми се вярва.
Доколкото аз знам бялото по езика не е млчечица, поне не винаги, млечицата е налеп мисля по венчетата, а бялото по езика си е мляко, ако погледнеш след час или два обикновено го няма, ние бяхме така в началото, но при педиатърката изрично попитах и нямахме млечица. Ние също не пием вода почти никога, но това не е причина да имаме млечица.

Все едно аз съм писала поста на psmama. Не се притеснявай, mariya2709, и помоли доки да погледне.
Виж целия пост
# 418
Здравейте!
Мели,сладка дружка по мъдрости от бременен форумски период Hug Hug Hug честит рожден ден и тук  bouquet.Ей такава хубава да си,като оная снимка с големия тумбак дето викаше ,че си рошава Party Hug
Въпрос към ЛЛЛ : Днес бях на мамолог.Гледаха ме и на ехограф и за буците в гърдите ми казаха ,че всъщност са каналчета,които все още лактират обаче вече нямам шанс да усиля кърмата и да спра да опитвам да изцеждам.Аз не мога да изцедя повече от няколко капки,но ако не го правя ден,два започва да ме боли...обясних го и това и казаха да не пипам.Не ми предписаха никакви медикаменти.Та въпроса ми е да оставя ли нещата така и безопасно ли е това?

Друго,друго...да се оплача освен.Външните ми шевове са много добре зарастнали,но вътрешните...аг каза че има голяма кървяща рана... #Crazy.Да не говорим ,че тая болка дето ви бях питала за нея...като от контракции ниско долу от ляво...Еми...киста..6 сантиметрова.Направо...няма такъв филм..
Виж целия пост
# 419
Днес бяхме на консултация,вече сме 5300кг и пораснали с 6см.(58см) На нас също ни биха днес две ваксини в краченцата.Докато и ги биха не плака много но като се прибрахме вкъщи едното краченце и се беше подуло и много плака милата ми бебка и аз заедно с нея  Cry Но хубавото е че не вдигна температура.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия