значи скоро започваразмножителния период за септемврийчетата 



Лъжа го когато е много гладен и е в транс
, ... давам пръсче, той отваря остата да яде и бухам бибата с млякото 


Ти сега недей като майка-първескиня да сравняваш така с другите деца, знаеш много добре колко са си индивидуални всички 
Всеки прием на такова обърква допълнително незрялата имунна система на бебето, в първите години е особено важно тя да бъде оставена да се развива естествено, иначе рискът от алергии се качва много. Същото е и с ползването на много козметика - ползвам рядко само при нужда. По същата логика през първите години не бива да се дават и никакви имуностомулатори и/или модулатори, витамини и т.н. Достатъчно зло са ваксините, не е нужно да добавяме още гадости - това е мое мнение 
При нас всичко е наред, гледаме се тричките денем, гушкаме се и така:) Аз обаче имам един сериозен проблем, имам адски болки в гърба, в средата на гръбнака, точно от претоварване...Моля, споделете, ако имате идея как и с какво мога да мажа, съвместимо с кърменето, защото откачам. Като си вдигам и децата се засилват, та искам да взема мерки, да не става по-зле, че не ми се мисли, ако трябва да се лежи, нямам такъв вариант просто...




Спадна ни крачето но седи малко като бучка там дето е боцната.Педиатърката ми каза да и правя компресче и лек масаж.След две седмици ще и бият още две ваксини.
Августа при вас голям студ.Не е за мен Канада.Единственото което харесвам в Кипър е хубавото време защото съм зиморничева.С мъжа ми мислим да се местим в Англия догодина и незнам как ще отцелея там с лято от една седмица


За това си мисля, че определено не се нахранва добре.
Общо взето си мисля, че с това разбито хранене ще е така, за това искам да започна някакъв режим. Да огладнее хубаво да се нахрани и после поне 2-3 часа да не яде.
Както описах по-горе мен ме притеснява това непрестанно хранене 
Препоръчани теми