украински нямам, а после извадихме дубликат


Става памперс без ластик
Те само тея ластици го удържат да не изригне навсякъде, че моя дребния много под налягане го пуска
Един път на ден ама както трябва, забавното е че никога не знаеш кога ще е и няма как само тогава да му оставя ластиците
Те само тея ластици го удържат да не изригне навсякъде, че моя дребния много под налягане го пуска
Един път на ден ама както трябва, забавното е че никога не знаеш кога ще е и няма как само тогава да му оставя ластиците 



Докторката ме съжали и я държа, докато сестрата я боцка
Само си чешкаше венците с ръчичка, дадох залъалка и нея изяде направо. Казах й на педи, че подозирам, че зъбките са на път, а тя вика не е възможно. Погледна й устичката и каза, че наистина са се подготвили и май май
) Дано изчезне, че за едно момиче подобно петно не е приятно
Ще ходим и ние на ортопед и така в общи линии
Аз си се надявам да изчезне, че знам какво е да те подиграват... Само странно, че иналия път мина през петното набързо все едно е нищо, а днес бая го позагледа
Но както каза предния път... или ще изчезне, или не
Аз видях положителния тест точно на Коледа сутринта
а по късно в питката ми се падна две късметчета който до днес още пазя и са на иконата
на едното късметче пише: " бебе момиче, здраво и послушно" а на другото " за детски плач се приготви и да не в мигваш до зори" 
аз винаги съм искала повече деца ама не знам колко ще се справя с едно, пък с три си мисля, че ще лудна. 







Ми аз още преди години отсякох, че ще имам три деца - първото момиче и като поотрасне 5-6 годинки - близнаци момчета, та кака им да ми помага!
Засега плана върви! 
Аз видях положителния тест точно на Коледа сутринта
а по късно в питката ми се падна две късметчета който до днес още пазя и са на иконата
на едното късметче пише: " бебе момиче, здраво и послушно" а на другото " за детски плач се приготви и да не в мигваш до зори" 



И аз днес изпрах платените неща дадени от баба, че застудя и вече щ ни влязат в употреба
Препоръчани теми