Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 26 142
  • 726
# 570
Анхела Незнам дали знаеш но за да легализираш акта за раждане на Вики в България трябва да ти бият тези печати Апостоли на украинското ти копие.На нас ни ги биха в министерството на правосъдието в Кипър.

Нито от Кипър, нито от Украйна трябва Апостил. Имаме договор за правна помощ.
Ако ми видиш в последните постове има цялата процедура със законите и нормите на външно, че в чужбинските мами някой пита.
Между другото си изкарай 2-3 дубликата на акта за раждане, навсякъде ще ти вземат само оригинален документ и в България и в Англия.
Виж целия пост
# 571
Августа права си  Mr. Green аз така се отървах от оригинала на акт за брак  Mr. Green дадох го в БГ и оттам ми дадоха бълграски оригинал  Sunglasses украински нямам, а после извадихме дубликат

мисля да се отърва по същия начин и от украинския акт за раждане на бебо  Flutter
Виж целия пост
# 572
Фейт Нуб55 А аз да запитам вие знаете ли какво е нейното мнение за захранването, защото аз се записах при нея след като се роди Иво и нямам идея какви са и позициите по тоя въпрос Simple Smile

Захранване след 5-6 месец  Peace
Кумата ми е при нея и малката вече е на 2г и половина. Ще поразпитама допълнително за други неща  Heart Eyes
Виж целия пост
# 573
F.a.t.e., кои точно ластици късаш?
Виж целия пост
# 574
F.a.t.e., кои точно ластици късаш?

Тези, които са пришити или залепени отвътре ... не знам точто. То има само едни ластици  Mr. Green
Хващам ги от единия край и ги късам до другия  Crazy Става памперс без ластик  Joy
Виж целия пост
# 575
Оооо Фейтче аз ако ги скъсам като теб и акото ще е навсякъде Simple Smile Те само тея ластици го удържат да не изригне навсякъде, че моя дребния много под налягане го пуска Simple Smile Един път на ден ама както трябва, забавното е че никога не знаеш кога ще е и няма как само тогава да му оставя ластиците Simple Smile
Виж целия пост
# 576
Момичета как сте?Ние с Дени сме добре.Компа беше на ремонт и нямах време да Ви изчета.Мисля утре да Ви изчета и да пиша повече.
Виж целия пост
# 577
Оооо Фейтче аз ако ги скъсам като теб и акото ще е навсякъде Simple Smile Те само тея ластици го удържат да не изригне навсякъде, че моя дребния много под налягане го пуска Simple Smile Един път на ден ама както трябва, забавното е че никога не знаеш кога ще е и няма как само тогава да му оставя ластиците Simple Smile

Ами ние нали акаме рядко, а и винаги го усещаме. Ето тази вечер например зачеври оченца и започна да се напъва  Mr. Green Веднага го сложих в/у памперс пелената /тези дето ни ги искаха в болницата - аз си взимам от тях постоянно/ и го оставаих по голо дупе да се изкака спокойно  Heart Eyes
Скайчето прави като мен  и не е казала на Влади да му пропуска акото  Crazy
Но пак зависи от консистенцията и количеството  Mr. Green
Виж целия пост
# 578
Здравейте  Heart Eyes
Ние днес бяхме на консултация. Биха ни ваксинките, Сани плака много, даже и сълзи й текнаха по бузките   Cry Докторката ме съжали и я държа, докато сестрата я боцка  Mr. Green Станали сме огромни ... 5100, а ни изпиаха 2640 гр и сме 56 см, а ни изписаха 48 см. Снощи не спа малката изобщо, за първи път  Crazy Само си чешкаше венците с ръчичка, дадох залъалка и нея изяде направо. Казах й на  педи, че подозирам, че зъбките са на път, а тя вика не е възможно. Погледна й устичката и каза, че наистина са се подготвили и май май  Laughing Иначе сме добре, но петното на крачето май е родилно петно и каза, че може и да си остане, да го следя само да не става по-голямо ( на къде повече  Sad ) Дано изчезне, че за едно момиче подобно петно не е приятно  Crossing Arms Ще ходим и ние на ортопед и така в общи линии  Heart Eyes
Виж целия пост
# 579
Оо не правя Фейт, само пробвах. Не изпускаше. Но пък днес имах един така опикан памперс за 3 часа, че чак беше изпуснал. Много добре ми припомни че имам едни пампер чаршафи и ще ги ползвам. Добре си се сетила.
Ох Стаси ще ти препиша статията някой ден. Но казват че и на няколко годинки да е пак изчезва петното.
Виж целия пост
# 580
Скай , не се занимавай да преписваш статията  Hug Аз си се надявам да изчезне, че знам какво е да те подиграват... Само странно, че иналия път мина през петното набързо все едно е нищо, а днес бая го позагледа  newsm78 Но както каза предния път... или ще изчезне, или не  Rolling Eyes Нали казват, че ако се уплашиш много от нещо и се пипнеш, там остава петно на бебето после. Нашето петно е една начупена права, дали не може така да се изобрази земетресение  Thinking  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Виж целия пост
# 581
Я да видим сега какво успях  да запомня  Crazy Laughing
Фейт много хубава идея да приготвиш тема на бъдещите септемврийки  Heart Eyes Аз видях положителния тест точно на Коледа сутринта  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes а по късно в питката ми се падна две късметчета който до днес още пазя и са на иконата  Heart Eyes на едното късметче  пише: " бебе момиче, здраво и послушно"  а на другото   " за детски плач се приготви и да не в мигваш до зори"  Grinning
Ех, и аз искам второ ама Ариелче с това трето направо  ме зарадва  Heart Eyes аз  винаги съм искала повече деца ама не знам колко ще се справя с едно, пък с три си мисля, че ще лудна.  Simple Smile
Силви, благодаря за полезната статия за съхранението на кърмата.  Hug
 Мии,  леле мила  какво сте преживели....бързо да оздравяване и никакво влизане в болница вече  Praynig
Анхела, не съм се и съмнявала че малчо е добре и нищо му няма  Simple Smile
Данаека, радвам се, че сте добре  Simple Smile
Лапане на ръчички при нас е  от 4-5 дни, но  се успокоих като прочетох че е нормално  Simple Smile
А, и ме пресетихте тези от вас който искат второ, каква разлика бихте искали да имат малчовците ? Simple Smile
Лека от мен   Hug

Виж целия пост
# 582
Момичета не мога да ви изчитам вече, ама сега се поуспокоиха малко нещата вкъщи та реших и аз да се включа.
Малкият доскоро  ревеше по цял ден - спеше само по 3 часа през деня, а през останалото време го разнасяхме напред-назад. Също така акаше на често и по малко и постоянно му беше дисконфортно и се пънеше, а имаше и по малко слуз в изпражненията. През цялото това време всяка сутрин ядях овесени ядки с кисело мляко. В момента, в който спрях с тази закуска (просто ми омръзна), детето се успокои и вече около седмица е нов човек. Явно съм го мъчила с киселото мляко, но въобще не ми беше хрумвало! Преди 2 дена изядох 3 бисквитки и пак се почна - суче нервно, дърпа се от гърдата и реве, после пак е гладен...Та май ще карам само на картофи, ориз, макарони и месо. Но с каката такова чудо не е било. Тишко сега е ангелче - спи почти по цял ден - буди се да яде и после пак заспива. А когато будува е щастлив - гукаме си, пеем си, радваме си се...Ака по 1-2 пъти на ден, но пълни памперса, а и не пръцка толкова. Идилия. През нощта не съм имала проблеми от началото. Не мога да повярвам до каква степен се влияе от това, което ям аз.
Та за ревящи кърмачета мога да препоръчам да пробвате няколко дни без млечни продукти и никакви консерванти.
Айде лека нощ - заминавам да чета, че се записах на един курс още докато бях бременна + още една магистратура дистанционно и малко изоставам. Ама нали децата са щастливи - другото е на заден план към момента Heart Eyes
Виж целия пост
# 583
 Blush Ми аз още преди години отсякох, че ще имам три деца - първото момиче и като поотрасне 5-6 годинки - близнаци момчета, та кака им да ми помага!  Joy Joy Засега плана върви!  Blush
Махнахме възглавницата, с която бяхме повдигнали матрака на малката - да видим как ще спи, че нещо тези дни започна много да си криви главата и все на една страна лежи.
И ние се включихме в новото албумче!
Евааа - твоята Валерия е просто  newsm51
Виж целия пост
# 584

Фейт много хубава идея да приготвиш тема на бъдещите септемврийки  Heart Eyes Аз видях положителния тест точно на Коледа сутринта  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes а по късно в питката ми се падна две късметчета който до днес още пазя и са на иконата  Heart Eyes на едното късметче  пише: " бебе момиче, здраво и послушно"  а на другото   " за детски плач се приготви и да не в мигваш до зори"  Grinning


Ех, че хубави късмети са ти се паднали ... и най-вече сбъднали  Hug

Стаси ... аз знам, че такива петна излизат когато на майката и се дояде нещо и няма и се пипне  Mr. Green или пък ако открадне нещо /например си откъсне череши или черница/ и пак се пипне някъде  Mr. Green Аз имам едно като отпечатък на пръст близо до пъпа, но майка няма спомен какво е правила  hahaha

tiya_4 м/у другото ти си първата записала се в първата тема с положителен тест  Heart Eyes

Ееее Ариелче ... много сте сладки  Hug И аз днес изпрах платените неща дадени от баба, че застудя и вече щ ни влязат в употреба  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия