
ще пиша после, че исках и друго да кажа ама сега не мога
сега обаче той си кърти яко сам

ама многоискам май
но някой ден може би ще имаме още едно детенце, ще видим 
Понякога разбира се не ги ползвам всичките, понякога обаче не ми стигат и ги преварявам пак по спешност
може да я взема за снаха
весело изкарване с любимите ви хора

караници и бой не липсваха ама обичаме си се сега

Eми пак си ми е ангелче ама звучно 
то не че ползвам шишета де, но помпата, бибероната и шишето когато излизам и оставям кърма измивам с препарат Бочко и заливам с гореща вода от чайника. Ако не сме си вкъщи пускам на чешмата най-горещата вода и изплаквам там



то не че ползвам шишета де, но помпата, бибероната и шишето когато излизам и оставям кърма измивам с препарат Бочко и заливам с гореща вода от чайника. Ако не сме си вкъщи пускам на чешмата най-горещата вода и изплаквам там 
Понякога ако ми трябва лъжичката за второ даване я поливам с преварена вода и пак давам


Провери в Кауфлан ... има и други модели памперси за дупе 
а коментарите отдолу са убийствени

След още 7 години, големия ще е на 21 години, та по-вероятно е да гледам внуче.
Да са живи и здрави всички деца. Всяко си се ражда с късмета, а и сега ми е по-лесно с малкото, отколкото с другите две. Достатъчно са самостоятелни другите двама, та не ме ангажират с нищо и изцяло съм отдадена на бебето, като не пренебрегвам и тях естествено. Винаги откликвам на нуждите им. А и вече ми позволяват да ги гушкам и целувам, че все се дърпаха преди.

/, че моето дете го прави този номер от няколко дни, а ще ми е доста трудно да чета всичките ти постове назад. Дано никой не се разсърди и за повтарянето на въпроса ми 
Препоръчани теми