Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 762
  • 3 337
# 315
"За" литературни. Айде де, назначете някой да ги измисли.
Ми вече са измислени. На стр. 12.
Чукча не читатель  Mr. Green
Виж целия пост
# 316
Сийка се изхлузи миналата година, тази не и се полага сякаш.
Виж целия пост
# 317
"За" литературни. Айде де, назначете някой да ги измисли.
Ми вече са измислени. На стр. 12.
Чукча не читатель  Mr. Green
Ако може, леко да ги избистрите и да им попромените заглавията... Thinking Mr. Green
Виж целия пост
# 318
Давайте предложения. ДОсега само за Атлас имаше ново.
Виж целия пост
# 319
Ако може, леко да ги избистрите и да им попромените заглавията... Thinking Mr. Green

Да ги адаптираме към сюжетите в турски сериал ли?
Виж целия пост
# 320
Сийка се изхлузи миналата година, тази не и се полага сяка.

А, шамари де...
Ако имаш да ми казваш нещо - в малинака.  Mr. Green
Виж целия пост
# 321
Е, чак към турски сериали не зная дали е нужно, ама сега прегледах от предни години и щом от онези на crazy chick е имало "объркани", с тези съвсем...
Виж целия пост
# 322
Така формулираните предложения за литературни номинации съдържателно дублират досегашните категории. Да номинираме за Ана Каренина с пояснението, че е драма куин, вместо номинацията драма куин? Херотрат вместо Агент-провокатор и Елена от Троя вместо огледалото? И останалите се наместват, мързи ме да пиша. Етикети нови ли се обсъждат или наистина нови категории? Да уточним.  Peace
Виж целия пост
# 323
Незнайко в Слънчевия град ми хареса.
Виж целия пост
# 324
Етикети нови ли се обсъждат или наистина нови категории? Да уточним.  Peace

Типажите са си еднакви, не може да има кой знае какво разнобразие. Може само 2-3 нови категории да освежат листата.
Виж целия пост
# 325
Зимата на нашето недоволство- за всички вечно недоволстващи, онеправдани, мрънкащи, хленчещи и оплакващи се.

Уикипедия- номаниция за вечно искащия и/или предлагащ цитати от нета.

Дон Кихот- номанация за потребител, защитаващ непуполярни тези.

Война и мир- вечно воюващ, борещ се с някого друг във форума, за налагане на мнението си.

Полет над кукувиче гнездо- номинация за нетипично държащ се форумец, тъй де, явно куку.

Педагогическа поема или Най-добрата майка- номанация за най-можещия и разбиращ от възпитание, чието дете е винаги най-доброто, мило и добро.
Виж целия пост
# 326
Касита ,само с Полет над кукувиче гнездо не бих се съгласила, това не е хумор. Има съфорумци, които имат реални психологичски проблеми, някои и заболявания. Това не е смешно, това е страдание, поне от моя гледна точка и дори никой да не номинира именно тях си остава обидно и несправедливо.
Виж целия пост
# 327
Напълно съгласна с Бояна. Peace

Касита извини ме... Blush
Виж целия пост
# 328
Имам нестандартно предложение: тазгодишните номинации да носят имената на заслужили форумци-ветерани или такива, станали по някакъв начин нарицателни на даден тип форумско поведение. Така ще се избегне и участието на старите муцуни, тъй като ще изглежда малко странно Дона да спечели категорията "Дона" или "Донке ле, умница такаваааа". Но ще им бъде отдадено така необходимото уважение!
bowuu
Виж целия пост
# 329
Да те оприличават на друг?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия