Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 801
  • 3 337
# 1 830
Вече прекалявате. Първо Бояна-хем искаше догодина, ама и аз с какъв акъл се навих да я навия за тази. Сега и ти. И аз благодаря на съфорумките, които на сляпо са ме номинирали, но съм предоставила снимков материал, и все още се получват номинации в централата на хора, които никога не са били виждани. Колегата мъж по заобиколен начин ми каза, че съм грозна. Погрижете се са моето психическо равновесие. Ще ми докарате дълбока депресия.
Виж целия пост
# 1 831
Знаех си аз, че не бъркам, отдавайки се на Морфей.
Виж целия пост
# 1 832
Цоне, много си сладка и приличаш на една моя приятелка.
Аз, обаче, малко се разлигавих в началото и малко се стреснах като установих, че започнах да набирам номинации и мога да се озова като претендент на корона за хубост, макар, признавам, да се трогнах от един подобен комплимент, макар и как да кажа- задочен.

Виж целия пост
# 1 833
Красивият ум, Azzy, се набива на очи.  Grinning
Виж целия пост
# 1 834
Наминавам да кажа, че днес ще липсвам повечето
време, така че, бъдете добри и пращайте на лс.

Какво сте се хванали за .... зеленчука а?
Ей на имате си шеруер версия, ъпгрейтвайте ...

Виж целия пост
# 1 835
Добро утро, милички  Hug
(кафенце, гейче)
Като бъдещ брояч, имам една процедурна молба. Съгласна съм, че лафът на Им за Полюцъра е достоен за номиниране, обаче с това самоцитиране ще стане мазало при броенето и има опасност нечии номинации да се броят по два пъти. Хайде, този случай, да кажем, е извънреден, но по принцип искам да ви помоля да си обмисляте добре номинациите и ако решите да ги променяте, това да става докато имате право на редакция. Благодаря за вниманието!
Виж целия пост
# 1 836
Специално станах около 3.30 да пусна малко картинки и какво - нямам нито един ЛС след показан къмто половин декар гръб! Crossing Arms. Обезкуражих се.

Я да отърча да сложа номинации.

Виж целия пост
# 1 837
Цоне, много си сладка и приличаш на една моя приятелка.
Аз, обаче, малко се разлигавих в началото и малко се стреснах като установих, че започнах да набирам номинации и мога да се озова като претендент на корона за хубост, макар, признавам, да се трогнах от един подобен комплимент, макар и как да кажа- задочен.



Ази, може ли снимка  bouquet, моля, искам да те видя  bouquet!
Виж целия пост
# 1 838
Цоне, много си сладка и приличаш на една моя приятелка.
Аз, обаче, малко се разлигавих в началото и малко се стреснах като установих, че започнах да набирам номинации и мога да се озова като претендент на корона за хубост, макар, признавам, да се трогнах от един подобен комплимент, макар и как да кажа- задочен.



Ази, може ли снимка  bouquet, моля, искам да те видя  bouquet!
Ей, Розмари, наложително е да излизам вече, а как, кажи ми, да  го сторя сега? Crazy
Виж целия пост
# 1 839
Цоне, много си сладка и приличаш на една моя приятелка.
Аз, обаче, малко се разлигавих в началото и малко се стреснах като установих, че започнах да набирам номинации и мога да се озова като претендент на корона за хубост, макар, признавам, да се трогнах от един подобен комплимент, макар и как да кажа- задочен.



Ази, може ли снимка  bouquet, моля, искам да те видя  bouquet!
Ей, Розмари, наложително е да излизам вече, а как, кажи ми да  го сторя сега? Crazy

Аз помолих Ази, но може и ти да постнеш.
Виж целия пост
# 1 840
Скъпи дами, благодаря за номинациите за хубост, които сте ми дали, нямах никаква представа, че може това изречение да се приеме на сериозно, аз действително се шегувах и по -принцип в конкурси не участвам, но ми стана безкрайно приятно и го приемам като комплимент, независимо, че не сте ме виждали, с малки изключения.
Трогната съм, но предпочитам да участвам като зрител, пиша, докато не е станало късно и се озова като претендент за корона за хубост.
Хайде, хайде. Цонна първа започна да се шегува, аз да я копирам и така в шеги и закачки ни номинират. Самоотводи, мисля, не се приемат този път. Сигурно ще се озовем претенденти, но за короната ще се борят не далите заявка, които не на шега са красиви- Мисис Т, Богиня и Шанталче, така виждам нещата. Важното е, че даването на заявки помогна да прекараме два забавни дни тук.

Сега е ред на момчетата да ни забавляват, аз вече съм приятно развеселена от тяхната свенливост.
Виж целия пост
# 1 841

 

Аз помолих Ази, но може и ти да постнеш.
То не остана потребител да не ме е видял. Предпочитам аз да гледам.
 
Виж целия пост
# 1 842

 

Аз помолих Ази, но може и ти да постнеш.
То не остана потребител да не ме е видял. Предпочитам аз да гледам.
  

Е, аз не съм толкова хубава като вас, ще ви загрозя темичката.
Виж целия пост
# 1 843
Аз само да коментирам, че номинираният лаф за малката русалка ме потресе не на шега  Confused Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 844
Специално станах около 3.30 да пусна малко картинки и какво - нямам нито един ЛС след показан къмто половин декар гръб! Crossing Arms. Обезкуражих се.

Я да отърча да сложа номинации.



Още ли ще продължаваш да ни натякваш как ни обърна гръб, че и ЛС чакаш - ха! Има да почакаш!

Аз само да коментирам, че номинираният лаф за малката русалка ме потресе не на шега  Confused Rolling Eyes

Кой е той, че повечето не ги чета, дай ми го на готово, ако си ми приятелка. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия