Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 803
  • 3 337
# 1 845
Аз само да коментирам, че номинираният лаф за малката русалка ме потресе не на шега  Confused Rolling Eyes
Подписът ми е създаден от автора на мислата за Малката русалка  Whistling
Виж целия пост
# 1 846
Розмари, благодаря! Hug Изключително разочарована съм, че нямаш ни рога, ни копита, ни пък всяваш страх и ужас. Crossing Arms
Харесвам те.
Виж целия пост
# 1 847
Розмариния, не те е срам да пишеш щуротии за себе си, когато си такъв сладур. Heart Eyes


Аз само да коментирам, че номинираният лаф за малката русалка ме потресе не на шега  Confused Rolling Eyes
Подписът ми е създаден от автора на мислата за Малката русалка  Whistling
Откакто дадох заявка за красота още по- бавно зацепвам- сериозно ли е това с плитчините?
Виж целия пост
# 1 848
А на мен майка ми ми донесе една книжка с приказка за малката русалка. Дотук добре, обаче в края на приказката,  принцът се жени за друга и малката русалка се превръща в морска пяна  кажете ми кой идиот може да отпечата такава книжка за деца??? Във версията ни Дисни няма такова нещо, доколкото си спомням!

В една друга книжка за Косето Босето, лошата лисица идва всеки ден и изяжда всичките яйчица на косето, докато накрая едно куче не изкача от шубрака и не разкъсва кожухчето на лисицата



Ей я русалката...
Виж целия пост
# 1 849
Розмариния, не те е срам да пишеш щуротии за себе си, когато си такъв сладур. Heart Eyes


Аз само да коментирам, че номинираният лаф за малката русалка ме потресе не на шега  Confused Rolling Eyes
Подписът ми е създаден от автора на мислата за Малката русалка  Whistling
Откакто дадох заявка за красота още по- бавно зацепвам- сериозно ли е това с плитчините?
Хапцолютно!
Виж целия пост
# 1 850
Което ме посеща, че ако не ми беше изтекъл срокът за корекция, бих номинирала и темата за пост-пост-модернистичния прочит на приказките - може ли най-скромно да подкупя някой да я включи в своите номинации? Ако не бъркам си е от последната година и е пълна с добро настроение  Peace
Виж целия пост
# 1 851
Което ме посеща, че ако не ми беше изтекъл срокът за корекция, бих номинирала и темата за пост-пост-модернистичния прочит на приказките - може ли най-скромно да подкупя някой да я включи в своите номинации? Ако не бъркам си е от последната година и е пълна с добро настроение  Peace
Добави само нея  в нов пост , да не става объркване.
Виж целия пост
# 1 852
Олеле, ама тя доста грубо е посегнала на любимата ми част от литературата - приказките.
Виж целия пост
# 1 853
Неподкупни и съобразителни  Hug
Мерси, Cafelate, отивам да добавя.. Peace
Виж целия пост
# 1 854
Авторката на Богининия подпис е неизчерпаем и лъчист източник на мъдрост и добродетелност Crazy
Виж целия пост
# 1 855
А на мен майка ми ми донесе една книжка с приказка за малката русалка. Дотук добре, обаче в края на приказката,  принцът се жени за друга и малката русалка се превръща в морска пяна  кажете ми кой идиот може да отпечата такава книжка за деца??? Във версията ни Дисни няма такова нещо, доколкото си спомням!

В една друга книжка за Косето Босето, лошата лисица идва всеки ден и изяжда всичките яйчица на косето, докато накрая едно куче не изкача от шубрака и не разкъсва кожухчето на лисицата



Ей я русалката...
Ако и попадне Малката кибритопродавачка на бас, че ще пусне петиция.

Богиня, все си мислех, че е някаква шега, която не разбирам.
Виж целия пост
# 1 856
Авторката на Богининия подпис е неизчерпаем и лъчист източник на мъдрост и добродетелност Crazy
Забрави да добавиш и за добрите западни практики. Peace
Виж целия пост
# 1 857
Канадски, канадски Naughty. Това е важно да се уточни, понеже френските и английските например може да се окажат порочни Mr. Green. Чувала съм, че  в Англия се мерят със снежни топки в дворовете на училищата, не ги е срам ooooh!. А французите употребяват парфюми... Tired
Виж целия пост
# 1 858
Аз също си мислях, че подписът на Богиня е шега. Предполагам, че е изваден от контекст, но ич не ща да го чета текста, за да стигна до коня. Предвид и туй за Русалката.
Виж целия пост
# 1 859
И в контекст си е абсолютно същият, Нино Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия