Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 788
  • 3 337
# 1 920
Само да кажа за номинираният от мен цитат на годината. Въпреки че Jennie e pain in the ass пар екселанс и цитатът е от тема , пусната от нея ( пак номинираната от мен "Агресията в детските приказки"), авторът е друг. Пак някакво нещо, дето иска да храни вълците със супа от коприва с цел превъзпитание.
Не съм очаквала,че ще ни полазят такива в рамките на живота ми,честно.

А иначе подписът на Боги е автентичен до последния астерикс.Simple Smile И е от темата за новите думи в българския език , мисля. Вижте в номинациите ми.Simple Smile
Виж целия пост
# 1 921
Офф, кой го интересуват самите сутиени. Важно е съдържанието...
Виж целия пост
# 1 922
Офф, кой го интересуват самите сутиени. Важно е съдържанието...

Е, нас със сигурност не ни е важно съдържанието Mr. Green
Виж целия пост
# 1 923
М, глупости и превземки. Аз нося Триумф , не знам скъпо ли е евтино ли е за някои, но е толкова здраво и качествено бельо, че държи на пране в пералня със сигурност. VS също имам, но съм фен на Триумф. Peace

Не са ли им всичките модели с дантелки и прочие украски?
Глупости. И аз нося Триумф. Имат базисни модели за улегнали дами, съвсем изчистени.
Виж целия пост
# 1 924
Офф, кой го интересуват самите сутиени. Важно е съдържанието...

Е, нас със сигурност не ни е важно съдържанието Mr. Green
Да бе, едва ли ще си ги хвърлиш на улицата...  Wink
Виж целия пост
# 1 925
А иначе подписът на Боги е автентичен до последния астерикс.Simple Smile И е от темата за новите думи в българския език , мисля. Вижте в номинациите ми.Simple Smile

Не се сдържах, прочетох, то такваз любопитна искра в мен се запали.

Пак някакво нещо, дето иска да храни вълците със супа от коприва с цел превъзпитание.

 Joy
Виж целия пост
# 1 926
Офф, кой го интересуват самите сутиени. Важно е съдържанието...

Е, нас със сигурност не ни е важно съдържанието Mr. Green
Да бе, едва ли ще си ги хвърлиш на улицата...  Wink

Кое? Сутиените или гърдите Mr. Green
Виж целия пост
# 1 927
Съдържанието, разбира се. За сутиените съм сигурен, че няма да ги хвърлите...  Grinning
Виж целия пост
# 1 928
За мен е редно такива неща да имат показност, да влизат в съзнанието на хората, за теб трябва да останат скрити, защото е тъжно и грозно. 

Какво знаеш ти за мен, че си позволяваш такъв коментар?! Не ми отговаряй, оползотвори си времето като анализираш някой друг, по-сдържан от мен.

Ами, опитай се да се сдържаш, не веднага да избукваш. Както и ти нищо не знаеш за мен, така и аз за теб. Но в случая така разбрах нещата, че ти си ги почувствала. За което ти се извинявам съвсем сериозно и добронамерено  Hug . Не съм искала да те анализирам. Ако имаше контакти с мен щеше да знаеш. Приключвам с тази тема.
Виж целия пост
# 1 929
И да искам, не мога, здраво прикрепени са Mr. Green
Виж целия пост
# 1 930
И да искам, не мога, здраво прикрепени са Mr. Green
Та щете-не щете, важни са ви...  Wink

Абе, някакви ПМС настроения ли има днес в темата...?! Или ще я правим цветно-разнообразна - всеки ден до 15-ти с различен наюнс в настроенията?
Призовавам за мир, чрез любов или поне чрез нова вълна естетичен ексхибиционизъм (и без туй перете сутиените в момента)  Wink
Виж целия пост
# 1 931
Тази тема винаги върви на 2 паралела, но този път са най-несъвместими сякаш. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 932
За жалост Embarassed Аз бих се оттървала от половината от мойте Blush
Абе лошо няма в паралелите, стига да не се предизвиква дразнение. За сега е малко хипарска, все още сме в мир и любов Peace
Виж целия пост
# 1 933
Абе, някакви ПМС настроения ли има днес в темата...?!

Не, просто освен с (не особено големи) гърди разполагам и с разсъдък. Но и аз като Шанталчето съм склонна да по/кажа всичко за купона, така че искайте и ще ви се даде! Само моля, съобразявайте се, че съм в офиса и разголена до принтера едва ли е най-доброто попадение.  Blush
Виж целия пост
# 1 934
Ок-то-под! Ок-то-под! newsm18 newsm18 newsm18
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия