Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 794
  • 3 337
# 1 905
...
Е добре де, повечето перални имат опция само изпомпване на водата - пускаш я, тя изтегля водата и се разминаваме с Темза Wink
Geia, зависи от блокажа. Предишната ни "щайга" се беше побъркала като робот на братя Уашовски и беше решила по средата на цикъл пране да пусне сушилката - резултатът беше варени повече от 2 часа на 100 градуса дрехи, докато ние бяхме в болницата при малчугана... След това тотален блокаж, ни изпомпване, ни нищо - аз си знам как се борих с нея.

Може, ама предполагам в случая тая пералня не е така. Въпреки че знае ли човек, всичко се случва Simple Smile
Виж целия пост
# 1 906
Моите уважения, момичета, но някои неща са принципни в този свят. Надявам се следващата аватарна идея да не е Аушвиц.
Виж целия пост
# 1 907
Тази седмица да не ви е аватарната тема Африка? Чувствителна съм и така замислена не ми харесва. Страшно и жестоко е на север и не е гот' да се декорирате с тези образи без да стои информираност и кауза зад това.  Peace

 Като чуя Африка и веднага ми изниква мизерията в съзнанието. А, кауза... Няма кауза, има само съчувствие и съпричастност. Ще изтърпиш тази гледка, която не ти допада само още няколко часа.  Peace

Чудя се дали да не те номинирам, не заради аватара, а заради обяснението, но не знам в каква категория.

Иначе ничий аватар не ми пречи, ако си го носи тихомълком.
Виж целия пост
# 1 908
Е вие само цветя и рози ли искате, че да може да мрънкате после колко сме сладникави?


Виж целия пост
# 1 909
Е...ти пък, Сия  Rolling Eyes. На ръка ли да го пера, има програма деликатно пране, тя ми пере ...панделките Laughing

Естествено, че на ръка! Скъпите сутиени - само на ръка!  Naughty
Нали така се реши в онази тема? Хм, аз не я дочетох до края, да не би все пак да взе превес практиката "сапунисвам се по бельо под душа, после събличам, изстисквам и готово"?  Thinking
Ако е така - простете на чукчата.  Blush
Виж целия пост
# 1 910
Е...ти пък, Сия  Rolling Eyes. На ръка ли да го пера, има програма деликатно пране, тя ми пере ...панделките Laughing

Естествено, че на ръка! Скъпите сутиени - само на ръка!  Naughty
Нали така се реши в онази тема? Хм, аз не я дочетох до края, да не би все пак да взе превес практиката "сапунисвам се по бельо под душа, после събличам, изстисквам и готово"?  Thinking
Ако е така - простете на чукчата.  Blush
Коя е онази тема, аз не съм запозната с тези инструкции и не ми е ясно прането на ръка какво представлява. Отиваме с песен заедно на реката, а там ни закачат момците?
Виж целия пост
# 1 911
Е вие само цветя и рози ли искате, че да може да мрънкате после колко сме сладникави?

Не се прави, че не схващаш разликата между твоят, този на Джой и другите аватари. Изображения на гладуващи и насилвани деца не е просто картинка, с която да се кичим.
Виж целия пост
# 1 912
Е вие само цветя и рози ли искате, че да може да мрънкате после колко сме сладникави?

Не се прави, че не схващаш разликата между твоят, този на Джой и другите аватари. Изображения на гладуващи и насилвани деца не е просто картинка, с която да се кичим.
Струва ми се, че не са го направили с лошо момичетата, напротив.
Виж целия пост
# 1 913
Коя е онази тема, аз не съм запозната с тези инструкции и не ми е ясно прането на ръка какво представлява. Отиваме с песен заедно на реката, а там ни закачат момците?

Нееееее  Naughty Начукаха ни канчетата, как явно никога не сме имали наистина скъпо и ефирно бельо, което е абсурд да се пусне в пералнята  Crossing Arms И така ясно се разбра кои си перем памучните кюлотки на 90 градуса, и кои финно преплакват с хладка вода бельото си с цена на две-три минимални заплати  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 914
Дайте да не превръщаме темата в обвинително-оправдателна. Ясно е, че това което е въздействащо за едни, може да е неудачно за други. И без това играта приключва днес, така че скоро няма да се мяркат тези снимки.

По-добре да си говорим за сутиена на Шанталчето  Grinning
Виж целия пост
# 1 915
Е вие само цветя и рози ли искате, че да може да мрънкате после колко сме сладникави?

Не се прави, че не схващаш разликата между твоят, този на Джой и другите аватари. Изображения на гладуващи и насилвани деца не е просто картинка, с която да се кичим.

Ти разбираш нещата по един начин, аз по-друг. Peace За мен е редно такива неща да имат показност, да влизат в съзнанието на хората, за теб трябва да останат скрити, защото е тъжно и грозно.  Освен това в случая аватара е от фотосесия на професионален фотограф и детето целува водата Simple Smile Както и да е. Тук само дебнете да подхванете някой. Ама аз не съм от злобарите, дето избухват.
Виж целия пост
# 1 916
Коя е онази тема, аз не съм запозната с тези инструкции и не ми е ясно прането на ръка какво представлява. Отиваме с песен заедно на реката, а там ни закачат момците?

Е, как бе? От небето ли падаш? За бельото
А отчетните теми дали си хвърляш тоалетната хартия и манджата в тоалетната, или другаде са в СО.  Peace
Виж целия пост
# 1 917
М, глупости и превземки. Аз нося Триумф , не знам скъпо ли е евтино ли е за някои, но е толкова здраво и качествено бельо, че държи на пране в пералня със сигурност. VS също имам, но съм фен на Триумф. Peace
Виж целия пост
# 1 918
За мен е редно такива неща да имат показност, да влизат в съзнанието на хората, за теб трябва да останат скрити, защото е тъжно и грозно. 

Какво знаеш ти за мен, че си позволяваш такъв коментар?! Не ми отговаряй, оползотвори си времето като анализираш някой друг, по-сдържан от мен.
Виж целия пост
# 1 919
М, глупости и превземки. Аз нося Триумф , не знам скъпо ли е евтино ли е за някои, но е толкова здраво и качествено бельо, че държи на пране в пералня със сигурност. VS също имам, но съм фен на Триумф. Peace

Не са ли им всичките модели с дантелки и прочие украски?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия