Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 786
  • 3 337
# 1 935
Оха, тъкмо ще е интересно - и на форума, и на колегите Mr. Green
Виж целия пост
# 1 936
Призовавам за мир, чрез любов или поне чрез нова вълна естетичен ексхибиционизъм (и без туй перете сутиените в момента)  Wink

Бъди мъж! Пусни нещо заголено, гарантирам ти, че съфорумките веднага ще спрат да се скубят и ритат по кокалчетата.  Laughing
Виж целия пост
# 1 937
Окто-бюти, президент!  Mr. Green
Сийче, вчера се правих на мъж и пуснах крайник, ама те лакоми, та днес съм безполово  Sunglasses
Виж целия пост
# 1 938
pronobis си изпроси малинката с тоя крайник.
Виж целия пост
# 1 939
pronobis си изпроси малинката с тоя крайник.
Моля, отворен съм за всякакви плодове от типа малинки, прасковки и... да не продължавам.
Виж целия пост
# 1 940
pronobis си изпроси малинката с тоя крайник.
Моля, отворен съм за всякакви плодове от типа малинки, прасковки и... да не продължавам.
... и сливки? Mr. Green
Виж целия пост
# 1 941
Янтра, ти рече.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 942
.
Виж целия пост
# 1 943
Ох, малините са от флората, нали? Аз ще го номинирам флорално тогава - за проводяща дървесна тъкан.
Виж целия пост
# 1 944
Ох, малините са от флората, нали? Аз ще го номинирам флорално тогава - за проводяща дървесна тъкан.
Shocked
Виж целия пост
# 1 945
От мен имате прасковка, след около час, като се върна Heart Eyes Peace
Виж целия пост
# 1 946
Темата е станала нещо средно между спамо- чат и манджа с грозде- перални, сутиени, африкански аватари и тук там някое очо за цвят. Нищо ново за форума, за всекиго по нещо.  Grinning
Виж целия пост
# 1 947
Разочарована съм, очакват нещо по същество, а то взаимно пощене!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 948
Разочарована съм, очакват нещо по същество, а то взаимно пощене!  Crossing Arms
Невъзможно е 130 страници по същество...
Лирично-драматичните отклонения са естествен отдушник.
Виж целия пост
# 1 949
Май трябва да дойде Аржан да се изтипоса едно хубаво по перки в снега, че малко да ви се спусне спортна злоба. Иначе има да ни обръщате гръб и да ни показвате среден пръст на крака.
Лабро още ли се крие с бастон в мрака?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия