Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 774
  • 3 337
# 1 965
Аз сякаш се наситих, да не кажа изпростях покрай тази тема. Ще си почина малко, а ако своевременно се случи нещо вълнуващо, моля да ми свирнете на ЛС.
Виж целия пост
# 1 966
Нейде около 01.00 часа през нощта се е изплющял.

Не ги е свил, аз днес ги видях. Да не съм луда да ставам по нощите, хората тогава свирки правят както любезно ни осветлиха тука.

Третият и аз бих го зърнала.
Бря, ма той наистина разцепил мрака тоя Гхост. Laughing
Въййй, тцтцтц, пу-пу-пу и машала значи. Напълни ми очите този чиляк Sunglasses
Виж целия пост
# 1 967
Аз харесвам всички ви.
Това вместо запис.
В унисон с тона на Вилико, аз също всички ви харесвам и след тази тема ми приличате на тази сцена от Кармен:

http://www.youtube.com/watch?v=aakfkGBh-fM

 Grinning
Виж целия пост
# 1 968
  Тоя момък с голия торс няколко страници по-назад реален съфорумец ли е? Някоя може ли да потвърди?
Никой нищо не може да потвърди, колкото на Шанталче може да се потвърди, че снимките са нейни, колкото и на всяка снимка без лице и ясни отличителни белези може да се каже кой е. Може и крака на пронобис да не е неговия. Това е, риск в онлайн общуването.
Виж целия пост
# 1 969
  Тоя момък с голия торс няколко страници по-назад реален съфорумец ли е? Някоя може ли да потвърди?
Де да го знаем дали е реален. Имаше преди време друга тема с този въпрос и за доказателство постна своя снимка с изписан върху тялото с пяна за бръснене ника на една съфорумка. Laughing
Виж целия пост
# 1 970
Моля, моля - кракът си е натюрлих мой.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 971
Ако този торс е на автентичен бг-мамма потребител от мъжки пол, то въпросният трябва да има твърде .... хм... други проблеми, за да прекарва нощите си точно по този начин. Та язък за торса.
Виж целия пост
# 1 972
  Тоя момък с голия торс няколко страници по-назад реален съфорумец ли е? Някоя може ли да потвърди?
Де да го знаем дали е реален. Имаше преди време друга тема с този въпрос и за доказателство постна своя снимка с изписан върху тялото с пяна за бръснене ника на една съфорумка. Laughing

Оуу, това вече е възбуждащо! Някой желаещ да положи моя ник върху голото си тяло?
Виж целия пост
# 1 973
Ако този торс е на автентичен бг-мамма потребител от мъжки пол, то въпросният трябва да има твърде .... хм... други проблеми, за да прекарва нощите си точно по този начин. Та язък за торса.
Е, чакай сега, това нищо не значи, нали се сещаш в "Опасни връзки" виконт дьо Валмон как пишеше писма върху голия задник на една девойка.
Акаша, никът ти е кратък, не е интересно. Виж, да изпише ник от три думи върху една конкретна част на голото си тяло, вече бива.
Виж целия пост
# 1 974
И имам питане. А отиващите на финал ще правят ли предизборна агитация? Така де, нали трябва да ни убедят да гласуваме за тях, с аргументи, то не може само със заявки  Laughing
Аз предлагам кюфтета. Класика.Плоски ще ги направя да влизат по пощенските кутии. За вегетарианците- вегетариански бургери.
Ако държите , мога поименно да ги надписвам с горчица. Калиграфски.
Виж целия пост
# 1 975
Моля, моля - кракът си е натюрлих мой.  Crossing Arms

Прати и на мен единия си крак, изпуснала съм. Не съм алчна, може и не най-дългия  Praynig
Виж целия пост
# 1 976
Моля, моля - кракът си е натюрлих мой.  Crossing Arms

Прати и на мен единия си крак, изпуснала съм. Не съм алчна, може и не най-дългия  Praynig
Хитруша...
Виж целия пост
# 1 977
Акаша, никът ти е кратък, не е интересно. Виж, да изпише ник от три думи върху една конкретна част на голото си тяло, вече бива.

 newsm65 Веднага се сетих за съфорумката с ник Eine in Rente gegangene Nixe   Joy
Виж целия пост
# 1 978
Акаша, никът ти е кратък, не е интересно. Виж, да изпише ник от три думи върху една конкретна част на голото си тяло, вече бива.

 newsm65 Веднага се сетих за съфорумката с ник Eine in Rente gegangene Nixe   Joy

Предвид значението на ника, предполагам съвсем няма да му остане място къде да пише. Laughing Joy
Виж целия пост
# 1 979
Моля, моля - кракът си е натюрлих мой.  Crossing Arms

Прати и на мен единия си крак, изпуснала съм. Не съм алчна, може и не най-дългия  Praynig
Хитруша...

Е, няма такава категория за номинация  обаче  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия