"Къде е Маги?" - интригата продължава да се заплита ТЕМА 2

  • 40 410
  • 758
# 255
Оффф,и на мен ми е много мудно действието. Две серии нищо кой знае колко съществено. Много харесвам сериала,но на моменти започвам да задрямвам,докато го гледам.
Някой разбра ли каква беше идеята на Юлия,когато снима Косьо с котката и защо искаше да разбере какви са хапчетата,които той пие? И мен много ме дразни наивната Ива,но някак си не мога да я осъждам. Цял живот тя е смятала Юлия за най-добрата си приятелка и по никакъв начин не може да допусне предателство. А и Юлия си плете мрежите перфектно,улеснена от сляпото доверие на Ива.
Някак си прекалено много започнаха да ни навират в очите факти,които да замесят Радо в отвличането. Със сигурност има нещо,което той крие,но това едва ли е кръвосмешение и някакво участие в изчезването на Маги. Не се наемам да гадая чия беше ръката,която погали Маги,но по погледа й / на Маги/ личеше колко спокойна и щастлива се чувства.
Виж целия пост
# 256
Може би Юлия го снима и пита за стимулантите с цел изнудване.  И аз вече съм убедена, че ръката беше  на Бранко. Цяло безумие е версията на ченгетата, че Радо и Маги имат връзка.  Shocked

Но явно се изчерпаха от към версии...
Виж целия пост
# 257
Катя и Радо изглеждат равностойни партньори. Катя май иска да превземе
Табакови холдинг?
Става ми неприятно за Радо. Като, че ли го уплетоха в доста интриги.
Виж целия пост
# 258
Относно пръстите, които милваха Маги, приличат на тези на Бранко, но в предната сцена той е с бяла риза и със бледо кафеникаво сако. Собственикът на "ръката" е с черни маншети....
Виж целия пост
# 259
Да, а в следващите сцени пък Бранко е точно с черни маншети на ризата, така че е напълно вероятно да е той, а и с тази пухкава ръка... не виждам кой друг може да е,
Виж целия пост
# 260
Да, да, така е.
Виж целия пост
# 261
Прекалено лесно ми се струва да е Бранко.. все пак хората са си направили труда да прочетат за чилийския сериал и още от началото се пусна версията, че е той. Толкова ли са глупави продуцентите ?
Виж целия пост
# 262
Мда, би трябвало да променят сценария... Ами надявам ние се скоро да видим кой е притежателят на пухкавата ръка, пък нека бъде разкрит едва накрая, защото вече губя търпение да гледам по два часа и да се случва едно голямо НИЩО.
Виж целия пост
# 263
Според мен ръката е на Никола Confused
Виж целия пост
# 264
Според мен ръката е на Никола Confused

Никола има много финни пръсти. Тази ръка, която докосва Маги определено не е негова. На мен ми прилича на ръката на Бранко.
Виж целия пост
# 265
Според мен ръката е на Никола Confused

Никола има много финни пръсти. Тази ръка, която докосва Маги определено не е негова. На мен ми прилича на ръката на Бранко.

Да не е на доктора?
Виж целия пост
# 266
Това за доктора звучи възможно, все пак никой не очаква да е той ? Но нали когато се даваше откупа, всички бяха там в къщата..
Виж целия пост
# 267
До кой епизод са стигнали по БТВ.
Виж целия пост
# 268
Според мен ръката е на Никола Confused

Никола има много финни пръсти. Тази ръка, която докосва Маги определено не е негова. На мен ми прилича на ръката на Бранко.
Или на Радо - и той има такива къси пръстчета. Но пък много истински реагира на съмненията на жена си, че има връзка с дъщеря си - не ми се вярва да е той.
Виж целия пост
# 269
До кой епизод са стигнали по БТВ.
В неделя даваха 32 и 33 епизод Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия