"Къде е Маги?" - интригата продължава да се заплита ТЕМА 2

  • 40 410
  • 758
# 270
До кой епизод са стигнали по БТВ.
В неделя даваха 32 и 33 епизод Peace

Аз се чудя защо не качват във войо  новите епизоди.Там има 34 и 35.
Виж целия пост
# 271
До кой епизод са стигнали по БТВ.
В неделя даваха 32 и 33 епизод Peace

Аз се чудя защо не качват във войо  новите епизоди.Там има 34 и 35.
Ако миналата неделя са давали 32 и 33 епизод,значи 34 и 35 се броят за нови  Peace
Виж целия пост
# 272
Здравейте и аз да се запиша в темата. Филма определено е интересен, но играта на абсолютно всички ме дразни. Много ми е трудно да им повярвам. Но все пак не се отказвам и продължавам да гледам. Напълно съм сигурна, че Радо няма нищо общо с изчезването на Маги. Предполагам че филма както са почнали да го разточват ще има още минимум 100 серии и е съвсем нормално да насочват вниманието ни към други заподозрени. Нали трябва да има пълнеж, объркване и т.н. Най-много ме дразни Вяра. Толкова лоша игра никога не съм гледала. Много и се ядосвам последните серии за това нейно недоверие към Радо. Съгласна съм, че и изневери, но не вложи чувства и го направи веднъж, после не пожела да повтори. Не го оправдавам, но точно тя, която хем е влюбена в друг, хем си ходи редовно при него, няма право да му държи сметка. Сигурна съм, че и да не беше и изневерил, тя пак щеше да си легне с Чернев. Но най-много и се ядосвам на недоверието и отношението и към съпруга и. Той е и баща на децата и. Как може да вярва на всеки, но не и на него? А и една майка не би ли усетила ако имаше нещо подобно между дъщеря и и съпруга и? И да го разбере в последствие, тогава би трябвало да си спомни за някои конкретни случки. Но тя предпочита да защитава любовника си, а не бащата на децата си. Много ме изнервя, дори повече дори и от Юлия, която си е психопатка.
Виж целия пост
# 273
много елементарно подхождат с разследването! Купени 2 билета: не е ясно от кого, да се видят платежни, подписи и т.н.т - това поне лесно се доказва...
Виж целия пост
# 274
много елементарно подхождат с разследването! Купени 2 билета: не е ясно от кого, да се видят платежни, подписи и т.н.т - това поне лесно се доказва...

Е той Радо си призна, че той ги е купил. Въпроса е, че бързат да правят изводи. Ако им гледаме заподозряните до сега, само кръвосмешения обмислят - братовчеди, сега и бащата. Само гадории са им в главата. То не, че няма сигурно нещо подобно ама все пак. Това за Радо е толкова тъпа версия, че не е истина.
И на мен ръката ми прилича да е на Бранко. Много ме е яд, харесвам го много и не искам да е замесен. Предпочитам Никола - направо не мога го понасям.
Виж целия пост
# 275
и като си е признал защо не дадоха обяснение защо са еднопосочни??
Виж целия пост
# 276
и като си е признал защо не дадоха обяснение защо са еднопосочни??

Каза, че билетите ги е купил за екскурзия.
Виж целия пост
# 277
И тъй като били за изненада не бил помислил за връщането от сега - кога и как, нещо такова каза...
Виж целия пост
# 278
 Joy Joy Joy аз винаги като си пупувам билети за чужбина (особено самолетни!) си вземам в едната посока, а за връщане.. някой друг път..., освен ако не съм решила да остана в тази страна за неопределен период от време...
Виж целия пост
# 279
Е може ли пак половин час без почти нищо да се случи! Само разговора между Катя и Никола.
Виж целия пост
# 280
абе тая Юлия как пък не се усъмняват тия двамата в нея. Направо ме изнервят вече точно те.  #Cussing out
Виж целия пост
# 281
Именно. Само Юлия знаеше,че Ива е спряла хапчетата. Самата Ива пък ми е толкова дървена,че няма повече накъде! Косьо е на път да прецака блестяща кариера заради тези проблеми. Интересно Катя дали ще напусне.
Виж целия пост
# 282
Маргита (Ива) е такава и на живо. Гледах я, когато Иван Бърнев беше в Търси се. Тя не ме нерви толкова, но тази наивност е не само детинска, ами и чак до глупост вече.
Виж целия пост
# 283
А,Маги да не е решила сама да се връща?
Виж целия пост
# 284
не е ръката на Бранко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия