Име за момиче

  • 5 253
  • 59
# 15
Как можах да го забравя Галатея, аз много го харесвам.  Peace
Виж целия пост
# 16
Аз ти предлагам нежно и с много гласни - Луиза
(много го харесвам) Hug
Виж целия пост
# 17
Благодаря за предложенията Hug Доста от тях ми харесаха.Може би като се спрем на няколко имена с таткото,ще пусна анкета Simple Smile
Напоследък доста често името Илияна ми се върти в главата,но все ми повтарят колко остаряло било и как детето щяло да се сърди,че има такова име Twisted Evil
Виж целия пост
# 18
Защо да е остаряло?  Не ми е любимо име, но мисля, че е хубаво.
Но по-скоро Илиана. Може и Илина..ще и казвате Лина на галено, а него много го харесвам.
Виж целия пост
# 19
Най-близко до Таня, без да е същото, ми се струва Талия и е много нежно.
С Г обаче май нищо не ми харесва.
След като вече има кръстено дете от страната на таткото, какъв е проблема да има и от твоята Rolling Eyes
Виж целия пост
# 20
Илияна е като заигравка с Ния.
Не ми харесва Илияна. И за мен е старческо.
Виж целия пост
# 21
С  Г харесвам само Грета, и аз съм го мислила този вариант и до никъде не стигнах. С Т нищо не измислих, Татяна може би.
Илина ми харесва повече от Илияна.
Предлагам Мая и Лаура - много гласни.
Виж целия пост
# 22
И аз не харесвам Илияна, не че е старо, просто звуково нещо не ми допада. Лина например ми звучи в пъти по-добре.
Виж целия пост
# 23
Вчера по телевизията видях изписано името Гатина.
Отговаря на критериите ви, но честно казано - на мен не ми харесва особено.
Виж целия пост
# 24
Вчера по телевизията видях изписано името Гатина.

Бе най-добре направо Готина и край.... Laughing
Шегувам се, де!

Теофана и на мен много ми харесва, а само Фани - още повече.
Виж целия пост
# 25
Габриела
Траяна
Лошото е, че винаги/поне за мен е така/ трябва да се мисли как ще и казват на галено-
Габи-добре.
Обаче на Траяна ще и казват Яна ,  което вече си е Яна , а не Траяна.
Виж целия пост
# 26
...
Обаче на Траяна ще и казват Яна ,  което вече си е Яна , а не Траяна.
Траяна си е Тяна,Тянче... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 27
Гита най пасва, ама е ужасно неприятно.

Грета, Галена, Гергана.
Тиана, Тияна, Тоня

Луиза е супер сладко име.
Илияна хич не ми допада. Елия? Пасва си с това на каката.
Щом другата баба има кръстено внуче, аз изобщо не бих и обмисляла име с Г.
Виж целия пост
# 28
На мен Илияна ми харесва много.И изобщо не е остаряло.Иначе с "Г"ми харесва Грета и Габриела,а с "Т"-Теа.
Виж целия пост
# 29
Последно, какво търсим?
Илиана си е съвсем нормално име. Мисля, че макар и появило се в по-ново време, ще запази универсалност в бъдеще. Остаряло?? Абсурд!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия