През март бяхме две чертички засмени, а през НОЕМВРИ 2012 ще сме вече в Родени

  • 30 024
  • 729
# 90
http://apteka.framar.bg/30016468/%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B4% … D1%87%D0%BA%D0%B8
http://apteka.framar.bg/30060910/%D1%85%D0%B8%D0%BF-%D1%87%D0%B0 … B8-200%D0%B3-2342
http://apteka.framar.bg/30062332/%D1%87%D0%B0%D0%B9-%D0%BB%D0%B0 … D0%BD%D0%B5%D0%BD
Ето тези знам аз,Цветенце.
Виж целия пост
# 91
Благодаря   bouquet, а той се пие профилактично или само при недостиг на кърма  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 92
Aera и аз знам , че може да се кърми . Тялото ни произвежда антитела , те попадат в кърмата , а чрез нея се предават на бебето , по този начин то е защитено от майчината инфекция .
dmk8889  вероятно нямат такава практика там . Стискам палци скоро да се гушнете и ще си я кърмиш. То количеството , ще се увеличи с времето , още ти е рано , бъди спокойна .
Моята позната ми каза хомеопатичните хапчета за увеличаване на кърмата , поръчала съм ги . После щом ги взема ще ги започна . Консултирах се с педиатъра , няма проблем . Много важно е за кърмата да се приемат и течности . С баткото не съм пила чай за лактация , но сега се налага .
Цветенце за увеличаване на кърмата , иначе ако на бебенце му стига , няма смисъл  .
Виж целия пост
# 93
Честита дъщеричка на Синапова. Да и е жива и здрава
luni4ka_77, Monsy и Explanet честити рожбички. Да са ви живи и здрави
Виж целия пост
# 94
Добре дошли на новите попълнения Wink

Юле прочетох те, че спиш на дивана - викам брей още една като мен.. и като видях дивана - ми ние сме със същия Wink толкоз да ми е удобен, че нямам думи Simple Smile
иначе вчера ни докараха количката /на заем от позната за началото/ и сега стои сглобена в едната стая .. и ние сме в изчакване, май имам контракции, ама не съм сигурна.. защото като си пипам корема все едно бебка се е разместила.. ама като почнат истинските наистина няма начин да не ги усетя Wink
Виж целия пост
# 95
Записче и честито на всички обебили се мами! Да ви са живи и здрави малките съкровища !
Виж целия пост
# 96
Честити  момченца на Експланет и Луничка! Hug
Честита принцеса на Монси!  Hug
Аз пия от българския, последния линк чай за увеличаване на кърмата. В аптеката казаха, че е много хубав и няма смисъл от излишни пари за другите Naughty
Аз да питам кърмещите - малкото виси почти нон стоп на мен, в денонощието прави само 2 по-големи паузи, иначе само мрънка и яде ръце, ако не е на цица, при вас така ли е? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 97
Вече напълно се отчаях, мисля си, че само аз няма да родя оттук. Всички раждат...контракции, болки....аз вечно бременна ще си стоя и сама ще си пиша  Cry

Честити бебенца и момиченца, и момченца. Да са много здравички, целувам и тях и мамите им.
Виж целия пост
# 98
Иве няма страшно .. тия деца поне за бала в гимназията трябва да излязат Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 99
щъркелова вест
Радулитка има бебе Анета, 3300 кг, 52 см
Виж целия пост
# 100
Вече напълно се отчаях, мисля си, че само аз няма да родя оттук. Всички раждат...контракции, болки....аз вечно бременна ще си стоя и сама ще си пиша  Cry

Закъде бързаш? Имаш още повече от 2 седмици до термин Whistling, пък и виж още колко бременни с термин преди теб не сме родили.
Аз дори нямам подготвителни контракции newsm78. Имам най-прекрасната бременност на света и честно казано не искам да свършва Heart Eyes. Нито ми тежи или някога ми е тежало, нито имам стрии, нито болки в кръста, не знам какво е подуване на крайници или бременни петна, изскочил пъп, киселини, качвам основно на корем, защото влизам в дрехите, които си купих в 3 месец и тогава ми бяха по мярка. Просто бременност мечта и вярвам, че и раждането ми ще е такова Hug.
П. П. честити бебета на Радулита, Монси и Луничка Hug Hug Hug Hug!
Виж целия пост
# 101
Вече напълно се отчаях, мисля си, че само аз няма да родя оттук. Всички раждат...контракции, болки....аз вечно бременна ще си стоя и сама ще си пиша  Cry

Закъде бързаш? Имаш още повече от 2 седмици до термин Whistling, пък и виж още колко бременни с термин преди теб не сме родили.
Аз дори нямам подготвителни контракции newsm78. Имам най-прекрасната бременност на света и честно казано не искам да свършва Heart Eyes. Нито ми тежи или някога ми е тежало, нито имам стрии, нито болки в кръста, не знам какво е подуване на крайници или бременни петна, изскочил пъп, киселини, качвам основно на корем, защото влизам в дрехите, които си купих в 3 месец и тогава ми бяха по мярка. Просто бременност мечта и вярвам, че и раждането ми ще е такова Hug.
П. П. честити бебета на Радулита, Монси и Луничка Hug Hug Hug Hug!

мхм, ама аз имам подути крака, огромен корем, болки в кръста и таза и да не продължавам.... Mr. Green на мен вече си ми тежи, каквото и да си говорим.
Виж целия пост
# 102
da se izvinq purvo za latinicata ama pisha ot telefon.
Chestiti ni novi bebki i bebkovci da sa ni jivi i zdravi na mamite burzo vuztanovqvane
Виж целия пост
# 103
Здравейте момичета,

Много ми е драго да се завърна при вас в темичката. Благодаря на всички ви за хубавите пожелания.
Честито на всички обебели се мами!

От понеделник сме си вкъщи. Засега се напасваме един с друг.
Да разкажа за моето експресно раждане.
На 01.11 вечерях и към 21.30 си легнахме с малката. Усетих по силно стягане и не знам защо реших че ще се започва и погледнах часовника да засичам. След 6 мин. второ болезнено стягане, след 6 мин пак същото и викам започва се наистина. Много се чудех какво да правя да чакам ли или да влизам в банята. Но вече болезнените контракции бяха на по-малко от 6 мин. Влязох на бързо в банята казах на мъжо че трябва да поемаме, но много се притеснявах че дъщерята не беше заспала и тя разбра че нещо става с мен. Обясних й че много ме боли корема, защото бебо иска да излиза. И тя като ревна че иска с нас в болницата.... отиде сама си взе дрешки и се облече и каза спокойно мамо. В 22.20 часа тръгнахме за Пловдив заедно с нея и свекървата. В 22.55 бяхме в болницата, като през целия път не ме питайте как се молех да не бърза да излиза, че вече не бяха просто контракции, а имах чувството че иска да излиза. С голям зор се качих ме до родилното, влязох на бързо качиха ме за преглед за разкритие и то беше 10 см. Просто не знам как съм стигнала до това разкритие като единствено през деня по на често имах стягане на корема, но не беше болезнено. Веднага ме сложиха в родилна зала, с бъркане ми спукаха водите, с три контракции и напъване за 15 мин. излезе бебо. Зорът ми беше после при шиенето, че пак нещо не ме хвана упойка. И така това е моят разказ за раждането.

Пожелавам на всички бързото раждане,което имах. Hug
Виж целия пост
# 104
Аз да питам кърмещите - малкото виси почти нон стоп на мен, в денонощието прави само 2 по-големи паузи, иначе само мрънка и яде ръце, ако не е на цица, при вас така ли е? Rolling Eyes
[/quote]

Моето момиченце гледам да го свикна на 3 часа хранене, лапа ръчичките от време на време, но не много  Simple Smile Будя я от сън на три часа и мисля, че взе да свиква така  Party
 Честито на всички обебили се мамчета  Hug   bouquet Пожелавам ви, да сте живи и здрави и много да ви радват малките душички  Heart Eyes

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия