През март бяхме две чертички засмени, а през НОЕМВРИ 2012 ще сме вече в Родени

  • 30 024
  • 729
# 135
Най-сетне и аз да се похваля - на 6 ноември се роди нашият син Михаил - 55см и 3,985кг!!!
Мишончо е прекрасен, много слушка и спинка. За раждането не искам да разказвам в тази тема, защото беше изключително тежко, но важното е че сме добре и се гушкаме.     

И днес има имен ден!
Виж целия пост
# 136
Честит празник на всички празнуващи днес,и  чакам поне още един повод за празнуване....в тази връзка Плежър как си?:)Ева да ти е жив и здрав именника,много да ви радва и да е ...порядъчно палав!
Виж целия пост
# 137
Ева на сцена честит син. да ти е жив и здрав. и честит имен ден на малкия именник Михаил. весело и щастливо детство му желая
Виж целия пост
# 138
Ева, честито бебче, мнооого щестие и здраве му желая, много да ви радва!

Шайни  Hug На теб на патерици отново да ти честитя РДто скъпа, желая ти весело празнуване! Аз съм ок за сега, не усещам нищо .. май .. абе с една дума ще си дочакам прегледа в 20:00, тамън мъжО ще се прибере от работа. Родителите ми, от друга страна, не смеят да излезнат от вкъщи даже до магазина   Joy а аз не смея даже тежко да дишам за да не ги панирам допълнително  Laughing гледка страшна сме  Sunglasses

Емили, Танче, месри за подкрепата момичета (както и на всички останали)!
Виж целия пост
# 139
Ева , Честит син , много да ви радва и да е жив и здрав !!! Честит първи имен ден на Михаил !
Виж целия пост
# 140
Ева, честито бебче, мнооого щестие и здраве му желая, много да ви радва!

Шайни  Hug На теб на патерици отново да ти честитя РДто скъпа, желая ти весело празнуване! Аз съм ок за сега, не усещам нищо .. май .. абе с една дума ще си дочакам прегледа в 20:00, тамън мъжО ще се прибере от работа. Родителите ми, от друга страна, не смеят да излезнат от вкъщи даже до магазина   Joy а аз не смея даже тежко да дишам за да не ги панирам допълнително  Laughing гледка страшна сме  Sunglasses

Емили, Танче, месри за подкрепата момичета (както и на всички останали)!
Спокойно,тапата може да е паднала,но със сигурност ще усетиш кога се започва...не може да се сбърка  bouquet
Виж целия пост
# 141
Shyny   Hug как си мила?
Ева на сцена честито ти момченце.
Плежърче разсмя ме, представих си гледката  Laughing
Виж целия пост
# 142
Ева честитооооо  bouquet  bouquet  bouquet. Видя ли от лежане накрая преноси  Hug
Виж целия пост
# 143
Ева честит ти Михаил! нека раждането бъде единственото трудно събитие в живота ви оттук нататък Hug

а сега искам да се обърна към мамчетата, които вече са родили и се кърмят в къщи .. милички мои, понеже виждам, че имате изключително много въпроси свързани с храненето от гърда или шише, с АМ и т.н., и понеже смятам, че всички въпроси с тази насоченост са важни, а една част от тях не получават отговор, искам да ви напомня, че за нашата темичка консултанти по кърмнето са Айви и Нощни очи и те очакват вашите въпроси, но без да са адресирани към тях, не могат да се намесят и да ви дадат съвет .. така че, когато искате да попитате нещо свързано с храненето, моля да обозначите в началото на на поста си с цветничко ЛЛЛ така че дори и другите мамчета в темата да не могат да ви отговорят, то ЛЛЛ да имат тази свобода .. благодаря ви предварително Peace
Виж целия пост
# 144
Shyny много  Hug . как си ти мила?
Виж целия пост
# 145
Здравейте на всички тумбачета и мамчета  Hug

Ние от няколко дни сме си вече вкъщи, но времето така и не стига за всичко.
Предната тема сте я изписали със скоростта на светлината и надали ще мога да прочета  Embarassed, но се записвам да следя тази до колкото е възможно   Grinning

Честито на всички мами, които гушкат вече своите малки съкровища.

Скоро пак ще се включа  Peace
Виж целия пост
# 146
честито на именниците,да са живи и здрави!

val_stef ,стиснати палчета,да мине бързо и леко и да гушнеш живо и здраво бебче!

Плежър,при мен тапата падаше по малко в продължение на 3-4 дни с баткото,сега не ми е падала.

Ева на сцена,да ви е жив и здрав бебко и да му честит именният ден!

Да питам родилите мами - кога паднаха пъпчетата на бебетата.На баткото му падна в болницата още и не см правила нищо за него.На беб обаче още не е ,вече е на 10 дни.Виждам,че се е поотчекнало от едната страна,но отдолу ми е нещо жълто и ме притеснява да не е нещо загноило. Sadще го погледна по-подробно като сменям памперса и може и да звънна на педи.

Уф ,в голяма чуденка съм за моят РД,който е в събота.Мъжо иска да поканим гости - не лудница,1-2 семейства,ма аз нещо не смея май заради беб.
Виж целия пост
# 147
val_stef,  Praynig
Радулитка, честита принцеса, бъдете щастливи  bouquet
Ева на сцена, честит син Михаил, честит му първи празник, да ви е жив и здрав  bouquet
Плежър, стискам палци мила  Praynig
angels, на нашата мома също още не е паднал, на каката падна към 10-я ден също. Относно РД-то, ако аз трябва да празнувам - не бих, просто защото тя ми виси постоянно на цицата, нито мога да се приготвя, нито да им обърна внимание Mr. Green Ама то аз съм си малко странна птица на тема мой РД, просто не обичам да го празнувам, пък и е на 8 март, та съвсем...
Виж целия пост
# 148
пъпчето на Венци падна на 6 ден , а на Лъчко на 12 ден .
 Аз избягвам да каним гости , брат ми дето идват и 2 приятелки с който си пием кафето , ама те даже не виждат Лъчко всеки път .
Виж целия пост
# 149
angels_zg нашето пъпче падна на 11 ден, но отдолу още не е напълно заздравяло, обаче и не виждам да е загноясало. ходихме не консултация там ни казаха да отидем на педиатър да го види и каза че можело и другата седмица. уффф, незнам колко може да им се вярва на тез тук  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия