Какво, къде, кога... - 2

  • 169 023
  • 1 488
# 270
интерактивната изложба „Приказни светове” - за ученици ли е предвидена и ще бъде ли интересно на по-малки деца? Не видях нищо за цени.

СЕРДИКА ЦЕНТЪР 06.01., неделя, от 11:00 ч. пред магазин Хиполенд, може да гледате интерактивния спектакъл “Талантче Софиянче”
Виж целия пост
# 271
интерактивната изложба „Приказни светове” - за ученици ли е предвидена и ще бъде ли интересно на по-малки деца? Не видях нищо за цени.
Нямам представа попаднах на информацията и споделям Wink) Ако някой знае повече да се включи!! Hug
Виж целия пост
# 272
 Честита Нова година, момичета! Да сме здрави и винаги усмихнати, както и децата! Да е ползотворна и наситена с хубави събития!
 Тук винаги съм откривала полезна информация, с която да разнообразя ежедневието ни! Благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 273
интерактивната изложба „Приказни светове” - за ученици ли е предвидена и ще бъде ли интересно на по-малки деца? Не видях нищо за цени.

Вход свободен, подходящо за по-големи деца, поназнайващи немски.
Изложбата не е много голяма, всички надписи, материали, аудио файлове, викторини са на немски.
Виж целия пост
# 274
Фотография за деца и класическа музика в галерия Uniart
Галерия UniArt в НБУ е още едно място, което предлага различен и творчески уикенд за децата.  12.01.2013-10ч

http://blog.getlokal.com/fotografiya-za-detsa-i-klasitcheska-muz … -galeriya-uniart/
Виж целия пост
# 275
Фотография за деца и класическа музика в галерия UniartГалерия UniArt в НБУ е още едно място, което предлага различен и творчески уикенд за децата.  12.01.2013-10ч

http://blog.getlokal.com/fotografiya-za-detsa-i-klasitcheska-muz … -galeriya-uniart/

http://www.uniart.bg/%D0%94%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8+%D1%83 … BafMJefYFefI5KLcN

Тази събота, От 10 до 12 ч е, подходящо за всякакви деца (може би над 6 г?)
Цена 4 лв на дете

Родителите могат да са с децата си (безплатно), могат да чакат в кафенето ( много е готино това кафене!)

Ако някой не е ходил в това културно средище - съвременно, странно, не прилича на нито едно друго място по своя дух и цел, а като дизайн пък съвсем - като паднало от друга държава е (западна Simple Smile )

За всяка събота имат събитие от Детската академия, следващата ще е за изобразителното изкуство и приказните сюжети.

Водещи са студенти с хъс и с опит в работата с деца.

Били сме на театър там и на мен много ми харесва.
Виж целия пост
# 276
От страницата на Изиарт:

На 12.01.2013г. ще имате възможност за последен път да разгледате и да се насладите на Изложбата Париж 1900, както и на Изкуство за малките в НГЧИ, което ще се проведе от 11:30ч до 12:30ч. В 12:30ч започва Архитектурната работилница за деца във фоайето на галерията.
Очакваме ви ! Simple Smile


http://www.facebook.com/photo.php?fbid=317892614987583&set=a … ype=1&theater
Виж целия пост
# 277
Дотогава има време, но все пак да пусне информацията: 1-3 февруари - XXII Международен фестивал на маскарадните игри „Сурва” – Перник - http://www.surva.org/Programa_Bg.html. Ходили сме преди 3-4 години, беше интересно и впечатляващо, а дъщеря ни беше шашната в добрия смисъл на думата.
Виж целия пост
# 278
...

Ако някой не е ходил в това културно средище - съвременно, странно, не прилича на нито едно друго място по своя дух и цел, а като дизайн пък съвсем - като паднало от друга държава е (западна Simple Smile )


В сградата на Нов Български Университет ли е - не мога да се ориентирам?
Виж целия пост
# 279
Галерията и театъра на НБУ - влиза се през главния вход и после във вътрешния двор в ляво, вижда се. Но всички студенти го знаят, предполагам и се гордеят - с искрена радост ни упътваха. Особено като ни виждаха с деца се радвахме  на особено внимание.
Виж целия пост
# 280
Благодаря, сигурно ще посетим, въпреки че май е малка - на 6 г. почти.
Виж целия пост
# 281
Галерията и театъра на НБУ - влиза се през главния вход и после във вътрешния двор в ляво, вижда се. Но всички студенти го знаят, предполагам и се гордеят - с искрена радост ни упътваха. Особено като ни виждаха с деца се радвахме  на особено внимание.
Чудесно, но много отдалечено.
Виж целия пост
# 282
Дотогава има време, но все пак да пусне информацията: 1-3 февруари - XXII Международен фестивал на маскарадните игри „Сурва” – Перник - http://www.surva.org/Programa_Bg.html. Ходили сме преди 3-4 години, беше интересно и впечатляващо, а дъщеря ни беше шашната в добрия смисъл на думата.

О, това звучи много интересно. Здраве и живот ще го посетим  Peace
Виж целия пост
# 283
Дотогава има време, но все пак да пусне информацията: 1-3 февруари - XXII Международен фестивал на маскарадните игри „Сурва” – Перник - http://www.surva.org/Programa_Bg.html. Ходили сме преди 3-4 години, беше интересно и впечатляващо, а дъщеря ни беше шашната в добрия смисъл на думата.

О, това звучи много интересно. Здраве и живот ще го посетим  Peace
Невероятно е просто. Който не е ходил да отива, задължително много добре облечени. Парада на кукерите е много дълъг и освен с червено винце и кебапчета си трябва топлене и с дебели дрехи, шапки ръкавици и шалове.
Много малките деца обаче са плашат често, защото шума от звънците е оглушителен понякога, а и някои маски са много страшни.
Виж целия пост
# 284
ТАЗИ година просто ще отидем. Винаги научавам след фестивала.
Благодаря за навременната информация  Hug Пиша си в телефона.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия