Да преправим старите мебели с любов - 18 тема

  • 80 833
  • 743
# 345
Открих нова функционалност на щайгата Simple Smile
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=431732893542021&set=a … ype=1&theater
Виж целия пост
# 346
mumita, и аз се отказах да го мажа с олио. Може би направо ще го лакирам.
Благодаря!
Виж целия пост
# 347
Кой търсеше бюро http://-spam147-/images/objects/Image-2672.jpg ? Има в antiquebg.com. Странно, но не се получава да сложа линк.
Виж целия пост
# 348
Кой търсеше бюро http:///images/objects/Image-2672.jpg ? Има в antiquebg.com. Странно, но не се получава да сложа линк.
Видях го, много е хубаво, дано не ми го дръпнат под носа, защото е точно такова каквото ми трябва, ама кинти нъцки точно днес  Twisted Evil
Виж целия пост
# 349
Моля ви за съвет. Искам да боядисам стар гардероб от талашит (пдч), не е лакиран, но е тъмен. Купих боя за играчки на Лакпром, която е акрилна. Започнах да боядисвам, но не покрива добре и няма да се получи. Сега не знам дали да се мъча нещо или направо да купя акрилатна боя. Иначе има много хубави и свежи цветове, затова избрах тази боя, но може би няма да стане.
  bouquet
Виж целия пост
# 350
Моля ви за съвет. Искам да боядисам стар гардероб от талашит (пдч), не е лакиран, но е тъмен. Купих боя за играчки на Лакпром, която е акрилна. Започнах да боядисвам, но не покрива добре и няма да се получи. Сега не знам дали да се мъча нещо или направо да купя акрилатна боя. Иначе има много хубави и свежи цветове, затова избрах тази боя, но може би няма да стане.
  bouquet
Шкури ли , грундира ли?
Виж целия пост
# 351
Добър въпрос  Embarassed , но в таблицата, която разглеждах тук не видях препоръки за процеса.
Много ми се иска да мина без шкурене, но ако няма как...
Грундирането как става? Съжалявам, но ми е първи опит, а отдавна не чета в темата, иначе преди време ми беше много интересна.
  bouquet
Виж целия пост
# 352
Така и не разбрах разликите между акрилна и акрилатна боя.
За боядисване на каквото и да е препоръчвам боя/лак на водна основа /разрежда се с вода/. Първа стъпка, ако не се налага шкурене и ако целта е да се получи плътен цвят, е да се положи една ръка на много тънко контактен грунд /аз ползвам Боро контакт и съм много доволна/, а след час да се започне боядисването. Препоръчително е да се минат няколко ръце на тънко, отколкото една ръка с дебел слой боя.
ellpi , ако не си доволна от първата ръка, изчакай да изсъхне поне 24 часа и положи втора ръка. Ако пак не е достатъчно плътно - трета и т.н. С някои бои е наложително да се мине 3-4 пъти, за да покрият добре.
Някои препоръчват шкурене между ръцете боя, но за мен това е излишна хамалогия.
Виж целия пост
# 353
Мацки, капарирах бюрцето. Да се надяваме, че ще ме огрее (не са го продали още) щото е на склад в Белгия. След ~ месец щяло да пристигне ако е наред всичко.  Crazy
От сега започвам да мисля как ще го префасонирам  Mr. Green

Супер тъпотия...купено е само дето търчах като кон днес  Sad Cry
Виж целия пост
# 354
Мацки, капарирах бюрцето. .........Супер тъпотия...купено е само дето търчах като кон днес  Sad Cry

mioki, щом си го запазила и капарирала, как е продадено? Аз дори не го виждам на сайта им, а днес беше с табела "запазено"? newsm78
Виж целия пост
# 355

mioki, щом си го запазила и капарирала, как е продадено? Аз дори не го виждам на сайта им, а днес беше с табела "запазено"? newsm78
Ами то било в магазин в Белгия. Продадено било вчера - някой е минал и го е взел. Те проверяват след като видят парите за капарото в сметката си дали е налично все още.
Аз сутринта звънях, хората ми го запазиха и после като са проверили се оказало че било продадено.
Много ме е яд и съм супер разочарована Sad Беше малко точно каквото ми трябва, ама...
Виж целия пост
# 356
........ Продадено било вчера - някой е минал и го е взел. Те проверяват след като видят парите за капарото в сметката си дали е налично все още.
Аз сутринта звънях, хората ми го запазиха и после като са проверили се оказало че било продадено.
Много ме е яд и съм супер разочарована Sad Беше малко точно каквото ми трябва, ама...

То аз почти се разочаровах, та ти........просто не съм допускала такъв вариант. Аз, като харесам нещо, използвам тяхната форма за връзка да го запазя и, обикновено на другия ден изпращам капарото. А те ми пишат на пощата, имейлите идват подписани от Панайот Денев и Калина Симеонова, те са в Белгия, доколкото знам. Много неприятно.......меко казано........И аз бях го харесала, но няма къде да го сложа, изобщо напоследък само харесвам, но никакви поръчки, че ще ме изхвърлят от къщи барабар с новите ми/стари мебели.
Виж целия пост
# 357
........ Продадено било вчера - някой е минал и го е взел. Те проверяват след като видят парите за капарото в сметката си дали е налично все още.
Аз сутринта звънях, хората ми го запазиха и после като са проверили се оказало че било продадено.
Много ме е яд и съм супер разочарована Sad Беше малко точно каквото ми трябва, ама...

То аз почти се разочаровах, та ти........просто не съм допускала такъв вариант. Аз, като харесам нещо, използвам тяхната форма за връзка да го запазя и, обикновено на другия ден изпращам капарото. А те ми пишат на пощата, имейлите идват подписани от Панайот Денев и Калина Симеонова, те са в Белгия, доколкото знам. Много неприятно.......меко казано........И аз бях го харесала, но няма къде да го сложа, изобщо напоследък само харесвам, но никакви поръчки, че ще ме изхвърлят от къщи барабар с новите ми/стари мебели.
И аз през същата процедура, но... казаха ми, че като продадат нещо не ги уведомяват, че е продадено и докато не капарирам не могат да проверят дали е все още налично когато е в Белгия....не знам ама ме е яд...
Виж целия пост
# 358
Е, съжалявам, mioki  Hug. Некоректно е от тяхната страна.
Виж целия пост
# 359
Момичета,
ето няколко идеи за направа на коледен венец:

http://www.youtube.com/watch?v=4W99iC2MD3E&list=LPHSr5tBW8X0 … &feature=plcp
http://www.eddieross.com/eddie_ross/2008/12/no-wire-hangers-well … ybe-just-one.html
http://pearls-handcuffs-happyhour.blogspot.ca/2009/11/ornament-wreath-101.html
http://www.sixsistersstuff.com/2011/12/6-dollar-wire-hanger-chri … mas-ornament.html
http://pinterest.com/dianawright/christmas-wreaths/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия