Просто сте ужасни.
И не ми казвайте че никога не сте яли филия със сладко и сирене. Несъвместимо на пръв поглед но вкусно , нали? И пак бих яла
Ами така де, то човек пък не може винаги във всичко да успява на 100%, егати скуката
НО има едно но. Ако човекът, който ти дава това удоволствие – не е такъв, какъвто ти се иска като външност или интелект – това би могло да смъкне и самото удоволствие от секса с него, защото жената все ще се чувства някак ..., щом е с човек – по нейното ниво.... Дори май не мога да го обясня, ама...
Няма значение какъв точно си - тук иде реч за хора от различно тесто, хора, при които винаги единия изпъква и е нещо повече. Обикновено ако това е мъжът е повече ОК, но жената да е повече - е по-трудно според мен.
Ако си се взел с такъв човек, който просто не отговаря на теб самия в почти никоя сфера - и си го направил от чиста страст, в периода на влюбване - няма как да отчетеш бъдещи проблеми в тез отношения. Но с напредване на времето нещата ти се избистрят...
