Прагматично за обичта

  • 10 913
  • 157
# 150
Стига бе. Не всички убийци са лоши хора и бащи. И какви са тези изследвания? Че той е бил убиец бре - не жиголо. То не се знае обикновените мъже какви болести може да ни лепнат...

Познавам такава двойка-наркодилър и млада мацка, с дете.........ами какво да кажа, бие я , личи си. Той-лежа по затвора , ама тя го обича. #Crazy Не искам аз такава любов, изобщо да ме подминава .... Crossing Arms
А за наркодилъра - не всички наркодилъри си бият жените/приятелките (предполагам). А има си садо-мазохисти. Явно са се събрали лика-прилика щом се обичат.
Виж целия пост
# 151
Стига бе. Не всички убийци са лоши хора и бащи. И какви са тези изследвания?
Да зададем така въпроса тогава- бихте ли родили дете на убиец? Гаранция че почти никой няма да каже да залагайки на вродената доброта в човешката му природа.

По повод на изследванията...Ами..Освен всички подробности бях дочула че взимал участие и в наказателни прояви, където непослушните момчета си го отнасяли по един особен начин Tired

От този пример от личния си живот и от няколко други мога да заявя твърдо че човек само може да си мисли че познава партньора си ooooh!
Виж целия пост
# 152
Да, за последното си много права. Аз бих родила дете на убиец. Дори бих била щастлива да изуча тайните на убийството. Лошото е, че нямам достатъчно физ. данни.  Sad Разбира се, ако може да не ме хванат и да не лежа в затвора де. Ако знам, че ще ми се размине, хич няма да го мисля ама само мисълта за затвора ме спира засега.  Laughing
Виж целия пост
# 153
Дори бих била щастлива да изуча тайните на убийството.
Това е някаква извратена шега, нали?
Щото комбинацията от тоя опуления в подписа ти и изказването ти малко ме плашат...
Виж целия пост
# 154
Става малко зловещо...ти да не си гледала наскоро Мълчанието на агнетата например? Я се стегни... Wink
Виж целия пост
# 155
Че не може ли да има и такива хора?
Тоз опуления ми е любим герой - Скорпиъс - много му се възхищавам на умението да се самоконтролира и винаги да постига целта си, дори когато изглежда губещ.
Виж целия пост
# 156
Имаше един период в младостта ми, да не кажа детството, през който и аз се възхищавах на всички безскрупулни, жестоки и силни личности, гледах доста хоръри и психо.
Но вече съм стъпила на земята така здраво, че повече от това - май само под нея може.
Дори ми пречи понякога това, ама...
Та в тоя дух - какво по-прагматично за любовта от това да приемаме спътниците си с тяхната шареност и отрицателни качества - точно такива, каквито и ние имаме....
Виж целия пост
# 157
Мда, така е най-добре да се приемат. Не си падам по безскрупулни и жестоки личности - Скорпиъс просто е уникален, най-вече със спокойствието си - нещо, което се стремя да постигна. Освен това той е много, много умен. Не бих се възхищавала на безсмислена жестокост и глупава демонстрация на сила. Скорпиъс е образ, който е готов да мине в ролята на най-големия загубеняк, стига да спечели от това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия