Chicago fire

  • 49 842
  • 431
# 420
Аха...ясно. Мерси.
Виж целия пост
# 421
Знаете ли от къде мога да гледам 10 сезон?
Разбрах,  че по Диема са го давали.
Има го в замунда, но няма бг субтитри.
Виж целия пост
# 422

връща се стар познат
Виж целия пост
# 423
и 3 те сериала са подновени за нови сезони
Виж целия пост
# 424
Тъкмо подхванах полицаите, и свалиха филмисуб....
Май няма къде да се гледат?Thinking
Виж целия пост
# 425
и аз така... обаче ги дръпнах от Замунда.
Виж целия пост
# 426
По Диема тази вечер от 20 часа започна последният сезон.
Виж целия пост
# 427
По Диема тази вечер от 20 часа започна последният сезон.
Дали ще могат да се теглят от някъде.... Нямам възможност,да гледам всяка вечер....
Виж целия пост
# 428
Аз го изтървах...по един час ли е? От 20 до 21ч ли?
Виж целия пост
# 429
Да по 1 час е. След него са Полицаите от Чикаго. Мисля, че и те са с нов сезон, но него не го следя и не съм сигурна.
За който не го е гледал снощи, повтарят снощната серия сега от 8.45 ч. Явно сутрин ще са им повторенията.
Виж целия пост
# 430
Какво каза новият на Севърайд в края на серията? Не знам дали ще успея да гледам повторението утре Disappointed Relieved
Виж целия пост
# 431
Какво каза новият на Севърайд в края на серията? Не знам дали ще успея да гледам повторението утре Disappointed Relieved

Поведението му в  ресторанта е провокирано от това ,че имал най- лошият баща ,който се  казвал Бени Северайд .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия